Clicks1.3K

KONIEC GISU – w obronie pokrzywdzonych przez szczepionki dzieci

Agnus
16
Opublikowany 28.11.2016 PRZECZYTAJ KONIECZNIE TEN KOMENTARZ: "Raper" Gisu, czyli szef sanepidu Marek Posobkiewicz, już kilka razy zachęcał do szczepień. Ostatnio robił to w stroju Świętego …More
Opublikowany 28.11.2016
PRZECZYTAJ KONIECZNIE TEN KOMENTARZ:

"Raper" Gisu, czyli szef sanepidu Marek Posobkiewicz, już kilka razy zachęcał do szczepień. Ostatnio robił to w stroju Świętego Mikołaja. Jeśli też uważasz, że jest to nie fair w stosunku do pokrzywdzonych przez szczepienia dzieci i ich rodziców, udostępniaj ten filmik.

Furious Parents Production zgadza się również na kopiowanie, udostępnianie i emisję utworu bez żadnych ograniczeń (w całości lub we fragmentach), także jeśli reprezentujesz media i chcesz go użyć w jakimś programie lub reportażu. Klip nie powstał w celu generowania zysków, lecz po to, by pokazać, jak osamotnieni są rodzice pokrzywdzonych przez szczepionki dzieci, którzy nie dość że walczą o ich zdrowie, to muszą zmagać się z bezdusznym systemem i reprezentującymi go ludźmi, z których część zachowuje się tak, jakby nie mieli serca.

Rodzice ci nie mają żadnej pomocy, nie mogą liczyć na żadne odszkodowania, a jedyną rzeczą, którą mogą dostać od organów państwa za darmo, będzie kolejna darmowa szczepionka – i to pod przymusem administracyjnym.

A co będzie, jeśli w związku ze złym stanem zdrowia ich dziecka po poprzednich szczepieniach będą chcieli podziękować za ten kolejny wątpliwej jakości „gratis”? Jeśli podziękują za pełen szczepionek mikołajkowy worek Gisu? W normalnym życiu można podziękować za niechciany prezent albo przynajmniej go nie używać. Jednak gratisy od polskich władz trzeba przyjmować, bo jak nie... to władza już ma swoje metody, by cię zmusić do jego przyjęcia wbrew twojej woli, zdrowemu rozsądkowi i dobru dziecka.

Nie chcesz szczepionkowego prezentu od Gisu? Gisu z workiem Świętego Mikołaja pełnym nowych szczepionek już czeka! HoHoHo! Sami widzieliście. A w jaki sposób Gisu będzie chciał cię zmusić do jego przyjęcia? Będą ponaglenia, płatne przypomnienia (11,60 zł za każde), kary i mandaty, zajęcia konta, komornik. Niesamowity skandal na całą cywilizowaną Europę!!! Gisu i spółka będą próbowali robić z was kretynów, zaprzeczając istnieniu powikłań poszczepiennych mimo wyników badań, za które rodzice musieli sami, a jakże, zapłacić. Jednocześnie przypinając sobie łatkę „fachowców od szczepień”, sami się ośmieszają w programach telewizyjnych żałosną niewiedzą, brakiem poszanowania do praw pacjenta, perfidią i ślepotą moralną.

Gisu – niech cię wstyd zeżre i nakryje czapka Świętego Mikołaja. Takich prezentów rodzicom nie potrzeba!

www.youtube.com/watch
Jaro78 and 3 more users like this.
Jaro78 likes this.
mkatana likes this.
Tadeusz Majoch likes this.
tekla likes this.
Uświadamiać i ostrzegać bliźnich jest naszym chrześcijańskim obowiązkiem .
Misericordia sine fine and one more user like this.
Misericordia sine fine likes this.
andreaswelt likes this.