Clicks572

Lisicki i Miśko: człowiek bez Boga popada w zwierzęcość

szuirad1
23
W dzisiejszym odcinku programu "Wierzę" Paweł Lisicki i Marek Miśko podejmą temat XI Kongresu Kobiet w Warszawie i treści, jakie były przedmiotem rozważań środowisk feministycznych. W którym …More
W dzisiejszym odcinku programu "Wierzę" Paweł Lisicki i Marek Miśko podejmą temat XI Kongresu Kobiet w Warszawie i treści, jakie były przedmiotem rozważań środowisk feministycznych. W którym kierunku podążają środowiska feministyczne? Jakie będą ich następne kroki? Jakie relacje występują między radykalną ekologią a feminizmem? "Wierzę" to program dobry dla wierzących i niewierzących. Po jego obejrzeniu wierzący będą musieli się zastanowić, niewierzący zobaczą, w co wierzymy, albo powinniśmy wierzyć – my – próbujący być katolikami.
www.youtube.com/watch
dronstel likes this.
Ja myślę, że niektórzy upadli nawet niżej niż najbardziej nieczyste ze zwierząt . .
Sw.Joanna likes this.
Radek33 likes this.
W nawiązaniu do tytułu publikacji: to nie jest prawdą, człowiek maksymalnie zdeprawowany nie dorównuje nawet zwierzętom. Zwierzęta rządzą się naturą daną im przez Boga, a deprawatorzy niszczą w sobie ukształtowaną ludzką naturę swoją i innych ludzi. Bóg stwarzając ziemię i zwierzęta uznał je za dobre. Tak mówi Pismo Święte.
Sw.Joanna and 2 more users like this.
Sw.Joanna likes this.
xmireknowak likes this.
romanowski likes this.
mk2017 likes this.