Language

Clicks
34.6k
Odhalenie hudobného priemyslu, SK titulky

michal144
Ako to vlastne funguje v showbiznise? Aké manipulačné prostriedky sa používajú v hudobných klipoch? Čo bolo za smrťou Michaela Jacksona? Nie len o tom je jedenásťdielny seriál THE MUSIC INDUSTRY EXPOSED, alebo Odhalenie hudobného priemyslu, ktorý … [More]

Write a comment …
Martin5582 likes this.
Janka Jakšová likes this.
buba likes this.
buba
Velmi dobre spracovane video. Myslim ze v tomto pripade je uplne jedno z akeho vierovyznania pochadza, ide tu o sposob akym hudobny priemysel manipuluje ludi
ANIDANI
Pane VladinkoO, to mě těší, v této věci máme stejný názor.
Beník
Hafblé,zase jsem se poblil z té mařeny,musím to rychle volízat aby to páneček neviděl,ten smrad,nějak mi ta G+ pěkně smrdí až jsem se z toho Pane poblil
vladinko0
ANIDANI, zatiaľ o prestupe neuvažujem. Myslím si že Rímsko-katolícke náboženstvo je to THE BEST. :)
Maria Dubovska
Môžem sa opýtat prečo by sme tu mali pozerat videa vyznávačov islamu a kochat sa v tých najkontraverznejších miestach? Neni mi to totiž celkom jasné.Takisto mi chýba farebné tornádo, ktoré pravidelne varuje pred všetkým "nekatolíckym".
michal144
@vladinko0:

Ďakujem, že ste vybrali tie najkontroverznejšie miesta tohoto filmu.

Ako som uviedol v popise, autorom je pravdepodobne vyznávač Islamu.

Pre nich je Ježiš Kristus len akýmsi prorokom a nič viac. Preto napr. nedokážu pochopiť, že pre nás je kríž symbolom dokonalej lásky a obety.

Rovnako sú tu spomenuté mnohé iné výroky propagujúce Islam.

Avšak ak sme skutočnými kresťanmi, nič také nami ani len nepohne a neuškodí našej pravej viere. Naopak, dokážeme Bohu svoju vernosť.

Ide tu skôr o to, ako mocní tohoto sveta manipulujú ľuďmi cez hudbu. A to je, myslím, v tomto videu rozobraté celkom dobre.
ANIDANI
Pane VladinkoO, vidím že vás toto video velmi zasáhlo. Přestoupíte na Islám?
vladinko0
Citát: Niektoré celebrity unikli zlu prechodom k Islamu.

Citát: Rapper Loon: Som rád, že som prijal Islam a našiel som kľud, ktorý som vždy hľadal v hudobnom priemysle. Teraz žijem v mieri.

Citát: Islám je najčistejšie náboženstvo.
vladinko0
Citát: Keby ublili vašu matku kladivom, nosili by ste kladivo na krku? Teraz viete, prečo tolľkým celebritám nanútili nosiť kríž.

Citát: Gabriel je vodca všetkých anjelov.

Citát: Povedz: Dávam sa pod ochranu Pána úsvitu, pred zlom toho, čo stvoril a pred zlom šíriacim sa za noci. Korán 113:1-3

Asi sú tam aj pravdivé veci, ale je to všetko domiešane pravda s polopravdou...