Clicks5.7K

Fatima, Sobór i Antychryst

GracjanJan
810
Kilka myśli z prelekcji dr Stanisława Krajskiego pt: Masoneria a Fatima - 100-lecie objawień. www.youtube.com/watchMore
Kilka myśli z prelekcji dr Stanisława Krajskiego pt:

Masoneria a Fatima - 100-lecie objawień. www.youtube.com/watch
EON likes this.
adan2
Quas Primas
i zaleca się parvusowi, czyli userowi o kilkudziesięciu nickach aby zaprzestał usilnie bronić soboru, biskupów i Franciszka.
=============================
zaleceń nie wykona bo z tego nie ma kasy
Quas Primas likes this.
stanislawp
Tylko nieliczni katolicy, prawosławni i protestanci nie podążą za antychrystem" - powiedział Biffi. Nie wyjaśnił jednak, w czyjej konkretnie skórze objawi się na ziemi. "Antychryst nie musi być osobą. Może być redukcją chrześcijaństwa do ideologii" - stwierdził. Zasugerował, że antychryst w takiej formie może pojawić się wówczas, gdy miłość do pokoju lub szacunek dla przyrody staną się …More
Tylko nieliczni katolicy, prawosławni i protestanci nie podążą za antychrystem" - powiedział Biffi. Nie wyjaśnił jednak, w czyjej konkretnie skórze objawi się na ziemi. "Antychryst nie musi być osobą. Może być redukcją chrześcijaństwa do ideologii" - stwierdził. Zasugerował, że antychryst w takiej formie może pojawić się wówczas, gdy miłość do pokoju lub szacunek dla przyrody staną się wartościami absolutnymi.
stanislawp
„Antychryst jest redukcją chrześcijaństwa do ideologii, zamiast osobistego spotkania ze Zbawicielem. Antychryst prezentuje się jako pacyfista, ekolog i ekumenista. Zwoła on radę ekumeniczną i będzie szukał porozumienia wszystkich wyznań chrześcijańskich, przyznając coś każdemu z nich. Masy pójdą za nim, z wyjątkiem małych grup katolików, ortodoksów i protestantów", mówił kardynał Biffi.

Czyż to …More
„Antychryst jest redukcją chrześcijaństwa do ideologii, zamiast osobistego spotkania ze Zbawicielem. Antychryst prezentuje się jako pacyfista, ekolog i ekumenista. Zwoła on radę ekumeniczną i będzie szukał porozumienia wszystkich wyznań chrześcijańskich, przyznając coś każdemu z nich. Masy pójdą za nim, z wyjątkiem małych grup katolików, ortodoksów i protestantów", mówił kardynał Biffi.

Czyż to nie jest o Franciszku?

Kim jest kardynał Giacomo Biffi?

Kardynał Giacomo Biffi urodził się 13 czerwca 1928 r. w Mediolanie. W 1975 r. został biskupem pomocniczym, a w 1984 r. po nagłej śmierci Enrico Manfrediniego z Bolonii, został arcybiskupem tego miasta. Na konsystorzu w roku 1985 został wyniesiony do godności kardynała. Na emeryturę przeszedł w 2003 r.
W roku 2000 na konferencji w Bolonii kardynał Biffi powiedział, że Antychryst jest żyjącym, prominentnym filantropem, posiadającym „fascynującą osobowość" i promującym idee praw ludzkich, ekumenizmu, wegetarianizmu i pacyfizmu, a wkrótce dojdzie do wysokich pozycji, chociaż odmówił on ujawnienia jego nazwiska. Kardynał dodał, że Antychryst będzie ekspertem biblijnym, który zaniecha prawd Biblii, żeby nawracać na „niejasne i modne wartości duchowe".
Kardynał Biffi jest mocno antymasoński.
Quas Primas
Wcale nie musiało być napisane w III Tajemnicy Fatimskiej o złym soborze i złej Mszy, wystarczy nam, katolikom to, że począwszy od Jana XXIII każdy następny papież NIE WYKONAŁ polecenia czy prośby Matki Bożej. Skutki sprzeciwienia się Maryi są KATASTROFALNE i zaleca się parvusowi, czyli userowi o kilkudziesięciu nickach aby zaprzestał usilnie bronić soboru, biskupów i Franciszka. Polscy biskupi …More
Wcale nie musiało być napisane w III Tajemnicy Fatimskiej o złym soborze i złej Mszy, wystarczy nam, katolikom to, że począwszy od Jana XXIII każdy następny papież NIE WYKONAŁ polecenia czy prośby Matki Bożej. Skutki sprzeciwienia się Maryi są KATASTROFALNE i zaleca się parvusowi, czyli userowi o kilkudziesięciu nickach aby zaprzestał usilnie bronić soboru, biskupów i Franciszka. Polscy biskupi w większości również ODESZLI od katolickiego nauczania i zaprzedali się modernistom, wprowadzając luterskie uczty i pozwalając, by profanowano nasze kościoły jakimiś odmianami charyzmatyków, często świeckich ludzi, które nie pochodzą od Ducha Świętego
--------------------------------------------------
W obronie Tradycji Kościoła 8 minuty temu

Benedykt XVI: «Prawdziwa siła soboru... jest prawdziwą reformą, odnową Kościoła»

Nie ma w tekście III Tajemnicy Fatimskiej ani słowa o "złej Mszy" i "złym soborze". Jednym z dowodów na to są słowa Benedykta XVI, który znał treść III Tajemnicy Fatimskiej a mimo to bronił nauczania Soboru Watykańskiego II, podobnie jak jego poprzednicy, którzy również znali całą treść III Tajemnicy Fatimskiej. Jest natomiast mowa w treści tej tajemnicy o wielkim odstępstwie w Kościele i strasznej karze o zasięgu globalnym, a także o zejściu Kościoła do podziemia na krótki czas z powodu globalnego prześladowania (to nie dotyczy w tak wielkim stopniu Polski, która pozostanie w znacznym stopniu wolna od globalnego panowania antychrysta).
Tymoteusz
Dr Stanisław Krajski powiedział:

(Ks. profesor Ingo Dollinger, teolog moralista) „Profesor niemiecki, znany teolog, ksiądz profesor, przyjaciel Ratzingera od wielu lat, spotkał się z papieżem Benedyktem XVI emerytem na kawie i sobie pogadali i w czasie tej rozmowy papież mu powiedział, znaczy Benedykt XVI mu powiedział, wizja jest prawdziwa, ale to jest tylko część, a w pierwszej części, tyle …More
Dr Stanisław Krajski powiedział:

(Ks. profesor Ingo Dollinger, teolog moralista) „Profesor niemiecki, znany teolog, ksiądz profesor, przyjaciel Ratzingera od wielu lat, spotkał się z papieżem Benedyktem XVI emerytem na kawie i sobie pogadali i w czasie tej rozmowy papież mu powiedział, znaczy Benedykt XVI mu powiedział, wizja jest prawdziwa, ale to jest tylko część, a w pierwszej części, tyle tego co ujawnił, była mowa o złym soborze i złej liturgii i o konsekwencjach tego soboru i tej liturgii, tzn. o konsekwencjach takich, że tego już się nie da zatrzymać, tego rozpadu Kościoła i no Matka Boża została, bo zawsze jest tą ostatnią jakby deską ratunku, a jeżeli Jej słowa, to co Ona proponuje nie zostanie wypełnione, no to już przychodzi tylko czas wielkiej kary, wielkiej dać kary czy środka wychowawczego, wielkiego kataklizmu. A pytania, które się pojawiają, dlaczego rok 1960? i dlaczego nikt nie mógł tego, nie chciał tego otworzyć, (prawda,) bo, nie chciał tego ujawnić, Jan XXIII robi jeszcze jedną rzecz, tzn. kilka dni później Główna Agencja Prasowa Włoska podaje informacje, że Tajemnica nigdy nie zostanie prawdopodobnie ujawniona, i że Kościół nie ma pewności czy słowa w niej zawarte wszystkie pochodzą od Matki Bożej. No i to jakby wskazywałoby, że to w znacznej mierze dotyczy Soboru Watykańskiego II, (prawda,) mówi, nie róbcie takiego soboru, (no i nie przyjmuj) on będzie miał takie a takie konsekwencje, ostateczne konsekwencje to będą takie, że Watykan zostanie opanowany przez ludzi bez wiary, przez heretyków i przez antychrysta i Benedykt XVI bezpośrednio przed odejściem podaje jakby nową definicję antychrysta, (prawda,) znaczy taką bardzo nietypową, skrótową, mówi antychryst to ktoś, kto wierzy w Boga, ale zajmuje Jego miejsce, podejmuje sam decyzje, to jest antychryst.”

Benedykt XVI i III tajemnica fatimska – o co chodzi w ostatnim zamieszaniu prasowym i jaki to ma związek z Franciszkiem? - Dr. Maike Hickson
Tymoteusz likes this.
stanislawp
„Antychryst jest redukcją chrześcijaństwa do ideologii, zamiast osobistego spotkania ze Zbawicielem. Antychryst prezentuje się jako pacyfista, ekolog i ekumenista. Zwoła on radę ekumeniczną i będzie szukał porozumienia wszystkich wyznań chrześcijańskich, przyznając coś każdemu z nich. Masy pójdą za nim, z wyjątkiem małych grup katolików, ortodoksów i protestantów", mówił kardynał Biffi.
GracjanJan likes this.
Quas Primas
Sobór wat II był planowany przez liberalnych katolików ( modernistów ) już w latach 30-tych XX wieku, ale wtedy Urząd Piotrowy pełnili papieże, którzy przeczuwając co będzie, nie pozwolili za jego zwołanie. Przyszedł papież Jan XXIII i spełnił marzenia wrogów Kościoła. Owoce tego soboru widać jak na dłoni. A Franciszek śmieje się w twarz, wynosząc Jana XXIII na ołtarze mimo braku cudu, bo dla …More
Sobór wat II był planowany przez liberalnych katolików ( modernistów ) już w latach 30-tych XX wieku, ale wtedy Urząd Piotrowy pełnili papieże, którzy przeczuwając co będzie, nie pozwolili za jego zwołanie. Przyszedł papież Jan XXIII i spełnił marzenia wrogów Kościoła. Owoce tego soboru widać jak na dłoni. A Franciszek śmieje się w twarz, wynosząc Jana XXIII na ołtarze mimo braku cudu, bo dla Franciszka cudem był właśnie sobór.
chowca and 2 more users like this.
chowca likes this.
izaw10 likes this.
Agata.B likes this.
m.rekinek and 4 more users like this.
m.rekinek likes this.
Allegro likes this.
Verbum Dei aeternum likes this.
Kunegunda likes this.
Adrianna7 likes this.
Adrianna7
Wielkie dzięki za to nagranie. Niech Ci Bóg błogosławi.
Allegro likes this.