Clicks240

ZOLNIERZU polski ! na rozkaz obcych generalow ODDASZ swoja BRON i AMUNICJE !?

Piotr2000
52
Sejm ZDRADY NARODOWEJ, 8 lutego 2018, jednoglosnie przyjal, ze ZOLNIERZE POLSCY na rozkaz obcych dowodcow /amerykanskich, zydowskich, brytyjskich itd./ maja OBOWIAZEK ODDAC SWOJA BRON i …More
Sejm ZDRADY NARODOWEJ, 8 lutego 2018,
jednoglosnie przyjal,
ze ZOLNIERZE POLSCY
na rozkaz obcych dowodcow
/amerykanskich, zydowskich, brytyjskich itd./
maja OBOWIAZEK ODDAC SWOJA BRON i AMUNICJE !

JEZUS i MARYJA
antonio 64_64 likes this.
osdamen
Posłowie PRZEKLĘCI w Sejmie ZDRADY NARODOWEJ
antonio 64_64 likes this.
"Rządzą nami namiestnicy obcych interesów, a społeczeństwo trwa w hipnotycznym letargu. Płonne jest oczekiwanie że obecna sytuacja międzynarodowa naznaczona groźnym paroksyzmem histerii sowieckiego imperium, w obliczu kurczącej się strefy wpływów, obudzi nasz naród i zachęci do działania by zrzucić jarzmo niewidzialnej okupacji. Jeśli katastrofa smoleńska nie spowodowała u nas rewolty, to pewnie …More
"Rządzą nami namiestnicy obcych interesów, a społeczeństwo trwa w hipnotycznym letargu. Płonne jest oczekiwanie że obecna sytuacja międzynarodowa naznaczona groźnym paroksyzmem histerii sowieckiego imperium, w obliczu kurczącej się strefy wpływów, obudzi nasz naród i zachęci do działania by zrzucić jarzmo niewidzialnej okupacji. Jeśli katastrofa smoleńska nie spowodowała u nas rewolty, to pewnie i wkroczenie wrogich wojsk dałoby się piarowsko nagłośnić w „zaprzyjaźnionych mediach” jako sukces obecnej ekipy."
- pisał Ryszard Makowski 3 kwietnia 2014 roku na portalu wPolityce.pl
....dlatego naszym nadrzędnym zadaniem jest walka o prawo do broni dla każdego ! wszystkich nie rozbroją .
marta1012
Co zrobiliście sługusy z Polskim narodem? Oddaliście, broń, amunicję i dowództwo obcym. Jak wy staniecie przed Stwórcą? Największa zdrada. Odebraliście nam suwerenność i wystawiacie jako mięso armatnie. Zdrajcy.
antonio 64_64 likes this.
.....to nie sa zdrajcy - oni wiernie służa swojemu " panu { lucyferowi) i swojemu syjonistycynemu narodowi . To naiwnosc Polakow sama ich wpedzila w bagno.
antonio 64_64 likes this.
antonio 64_64 likes this.