Jazyk

Zobrazení
840
Jak probíhá kremace

snakee 11
snakee zmínil tento příspěvek v Jak probíhá kremace.
mike084
kedysi sa pochovávali aj amputované časti tela to bola Viera
mike084
prvý Pápež mal desivejšiu predpoveď ako je voda niečo čo vnímame ako opak vody predpovedal

2Pt 3,1-7

1 Milovaní, toto je už druhý list, ktorý vám píšem, a v obidvoch vás napomínam, lebo chcem prebudiť vašu čistú myseľ, 2 aby ste pamätali na to, čo predpovedali svätí proroci, i na to, čo prikázal Pán a Spasiteľ a čo vám odovzdali apoštoli. 3 Predovšetkým vedzte, že v posledných dňoch prídu s … Více
mike084
ale aj to dieťa to bolí kým žije lebo len živé telo má cit a reakciu na bolesť
Libor Halik
Umělé potraty (tzv. interupce) MUČENÍM dětí před porodem a mučivé pečení těl zesnulých jsou zločiny posledních 100 let. Období násilného, či lstivě nenápadného odkřesťanšťování. Sečtený trest Boží za 100 let bude děsivý, ač dle slibu Boha Noemovi, nebude celá planeta zatopena vodou jako v době úpadku za časů Noeho.
Zedad
A co interupce
apredsasatoci
co hovori Bozie Slovo? V pote svojej tváre budeš jesť svoj chlieb, kým sa nevrátiš do zeme, z ktorej si bol vzatý, lebo prach si a na prach sa obrátiš!"
mike084
má to súvis s pohanstvom poli75 a Kristus sa dal spáliť?
poli75
aj ja tvrdim že je to hriech, za starych čias to katolicka cirkev nepovolovala, teraz nam knazi tvrdia opak, že to je v poriadku.
snakee
takto skončilo smrtelné tělo MUDr. Martina Mairského, kdo by ho chtěl křísit? Nebyl jsem puštěn k tělu Martina Majirského, zřízenec poslechl rozkaz