Clicks957

Židovský revizionista David Cole v Osvienčime CZ titulky

ľubica
6
židovský revizionista David Cole v Osvětimi CZ titulky www.youtube.com/watchMore
židovský revizionista David Cole v Osvětimi CZ titulky
www.youtube.com/watch
ľubica
Aby dosiahli tento cieľ, ostatné ciele sú nepodstatné, aj keď pôjde o vojny, o genocídu, aj keby genocídu celej ľudskej rasy, o likvidáciu ľudskosti hriechom, o zotročenie všetkých národov. Je úplne jedno akou cestou získajú moc nad všetkými národmi sveta, ich jediným pravidlom je to, že sa nemôžu nikdy zastaviť! Stále musia konať v prospech svojho mesiášskeho poslania, vytvoriť taký svet, kde …More
Aby dosiahli tento cieľ, ostatné ciele sú nepodstatné, aj keď pôjde o vojny, o genocídu, aj keby genocídu celej ľudskej rasy, o likvidáciu ľudskosti hriechom, o zotročenie všetkých národov. Je úplne jedno akou cestou získajú moc nad všetkými národmi sveta, ich jediným pravidlom je to, že sa nemôžu nikdy zastaviť! Stále musia konať v prospech svojho mesiášskeho poslania, vytvoriť taký svet, kde oni budú vládnuť, poprípade bude vládnuť jeden z nich, nech už sa volá ako chce, môže sa nazývať aj antikristom.

Z tejto teológie, že oni sú nadnárodom všetkých národov, vychádza holokaust, kde je židovský národ najviac likvidovaný a ničený. Ako baránkov ich vedú na popravisko- ich - mesiášsky rod. Kto ich vedie na popravisko? Fašisti ktorí sú kúpení za 30 strieborných, vlastným národom. Podobnosť s Kristom čisto podobná...

Kristus je pre židov falošný mesiáš, ale židia sú pravým mesiášom ako celý národ, ktorý je obetovaným v holokauste za budúce židovskí generácie.

Biskup Williamson preto hovorí, že holokaustom sa mení celá tvár zeme a myslenie ľudí. Nastáva nová doba, doba ako si my myslíme že ide o new age - tu nejde o new age - tu ide o zjednotenie sveta pod jedno náboženstvo a pod jedného panovníka a jeden národ - židovský, ktorý je spasiteľ a mesiáš.

Aby sa toto mohlo uskutočniť, je potrebné staré náboženstvo sveta odpratať. Tak sa to stalo keď nastúpilo kresťanstvo do sveta, boli odpratané všetky ostatné viery a zostalo iba náboženstvo a viera v Krista. Táto viera bola pravá viera. Židia keď chcú vládnuť, toto veľmi dobre vedia, že Kristus musí byť odprataný a preto holokaust je prvým krokom náhrady za starú vieru!
viac:Holokaust, alebo klaňanie sa šelme molochovi...
4 more comments from ľubica
ľubica
Aby sme pochopili židovské myslenie, musíme sa pozrieť na talmud, knihu ktorej sa držia, ktorá ako mnohí dobre vedia, je vysoko fašistická, kde židovský národ je NADRASOU a NADNÁRODOM všetkých ostatných národov. Talmud učí hlavnú a základnú myšlienku a to, že židia sú mesiášom! Ježiš Kristus je klamár a podvodník, ale sú to židia ktorí sú mesiášom - Kristom, pomazaným, vykupiteľom …More
Aby sme pochopili židovské myslenie, musíme sa pozrieť na talmud, knihu ktorej sa držia, ktorá ako mnohí dobre vedia, je vysoko fašistická, kde židovský národ je NADRASOU a NADNÁRODOM všetkých ostatných národov. Talmud učí hlavnú a základnú myšlienku a to, že židia sú mesiášom! Ježiš Kristus je klamár a podvodník, ale sú to židia ktorí sú mesiášom - Kristom, pomazaným, vykupiteľom sveta. Všetky biblické verše o utrpení vzťahujú na seba, oni sú tí, ktorí musia celé stáročia trpieť pod falošnou nadvládou, oni sú tí, ktorí budú prenasledovaní, potupovaní, posmievaní, zabíjaní. Ale raz príde ich deň, kedy celý svet uzná židov ako vodcovský národ sveta, za nadnárod, ktorý prinesie pokoj a spásu.
viac Holokaust, alebo klaňanie sa šelme molochovi...
ľubica
ľubica
www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com NA TOMTO WEBE SU SKVELE MATERIALY, STIAHNITE SI ICH SKOR AKO ZMIZNU
ľubica