Jazyk

Zobrazení
2,8 tis.
Fatimа - "Apostaze Církve" tragédii světa

Dima 26
Tajemství z Fatimy po 100 letech - 2.část
snakee
Hnilica byl taká konzerva, ktorá viedla Vatikánsku BISku, komediant
Libor Halik
Biskup Hnilica byl konzervativní a zemřel v klášteře, ale Josef Zvěřina liberál, který se nečekaně utopil v moři o dovolené. Nesuďte, prosím, křivě @henta
Libor Halik
Biskup Hnilica usiloval o zasvěcení Ruska svou přítomností v Kremlu r.1984. Chvíli doufal, že tehdejší zasvěcení světa papežem a zasvěcení Ruska Hnilicou snad stačilo. V nezveřejněné části 3. fatimského tajemství je ale slovo Rusko 22x jako bič Boží. Tajemství si biskup Hnilica směl přečíst. Ale měl od papeže zakázáno tajemství zveřejnit, ale nechtěně se 1x takto prořekl. Pro @alica111 @henta… Více
Libor Halik
K ochraně USA skrze Neposkvrněnou PMarii, by USA muselo být zasvěceno svými katol.biskupy, či předsedou biskup.konference. Nestalo se. Rusko Neposkvrněné PM moskevský pravoslavný patriarcha a prav.biskupové NEzasvětili-oni NEvěří už 200 let v Neposkvrněnost PM. Tak to musí udělat dle Fatimy papež s katolickými biskupy. Neudělal. Válka přijde!
snakee
my se nebojíme, ale o tvoji modernistickou duši mám obavy
acer
Nebojte se! Pekelné mocnosti ji nepřemohou.
snakee
a teď sem dejte Dohnalovo credo
snakee
Credo in unum Deum,
Patrem omnipotentem, factorem cæli et terræ,
visibilium omnium et invisibilium.
Et in unum Dominum Iesum Christum,
Filium Dei unigenitum,
et ex Patre natum ante omnia sæcula.
Deum de Deo, Lumen de Lumine, Deum verum de Deo vero,
genitum non factum, consubstantialem Patri,
per quem omnia facta sunt.
Qui propter nos homines et propter nostram salutem descendit de cælis.
Více
Zedad
henta jakože mi nalajnušeš to, co mám odpovídat nebo jak mám koncipovat odpověď?
Zedad
henta o jaké jednoznačnosti mluvíš. Cestu do nebe snad znáš, co tě mate?
Zedad
Dima slovo Písma - Pán Ježíš zemřel za hříchy všech lidí, ovšem ne každý přijme spásu a nechá se obmýt Přesvatou Krví našeho Pána, Ježíše Krista. Spása se ve svobodě dané nám Hospodinem přijímá. Týká se to každého člověka.
Dima
@Zedad
1) Věříte , že za nás, a tedy i za tebe a za tvé hříchy, Pán Ježíš Kristus zemřel na kříži a na třetí den vstal z mrtvých, a to reálně a historicky?
2) Věříte že v nikom jiném není spásy, jen v Ježíši Kristu?
Zedad
David a všechen izraelský dům křepčili před Hospodinem za doprovodu různých nástrojů z cypřišového dřeva, citer, harf, bubínků, chřestítek a cymbálů.
David a celý Izrael bujaře křepčili před Bohem a zpívali za doprovodu citer, harf, bubínků, cymbálů a pozounů.
Zedad
Dima a kdoví co tím chtěl pan biskup říct.
Zedad
Dima Nedívám se na každé video, ani pokud jde o tanec biskupa. Král David divoce tancoval před Hospodinem, tak nevím, jestli to tak udělal pan biskup.
Dima
@Zedad "Tanec biskupa na púti" Aj vy - Poliaci? Co si myslíte o této "svatosti"?
Zedad
Dima Církev je vždy svatá. Je to psáno a také víme, že Bible, je slovo živého Boha. Takže to platí a my se na to můžeme spolehnout. Církev je svatá. Jsou však někteří lidé, kteří nás matou. No a je také psáno: upřete zrak na Ježíše.
Dima
@Zedad Ano, ale hierarchie to popírá a uznává uctívání jiných bohů (démonů). Bůh (Otec) poslal svého Syna jako jediného Spasitele světa. Kristova Církev je svatá když drží toto vyznání.
Zedad
Dima nemáme se klanět Aštoretám a jiným pohanským bohům. Kristova Církev je svatá. Klanějme se živému Bohu, který stvořil nebe, zem, povětří, vodu, člověka... To On je naším Otcem.
Dima
@Tomislav @Zedad Církev nemůže prožívat apostasi pokud pozná jediného Boha a Spasitele Ježíše Krista : "Bůh nám dal věčný život a ten život je v jeho Synu. Kdo má Syna, má život, kdo nemá Syna Božího, nemá život." 1.list Janův 5,12 "Kdo věří v Syna (Ježíše Krista), má věčný život" Jan 3,36 ale ne v Buddhu a ne v Alláhu
Dima
@Tomislav @Zedad To není Kristova církev, je nevěstka antikristа, protože zradilа Ježíše Krista
(Duch Assisi) www.youtube.com/watch
Zedad
Církev je svatá a nepřemohou ji ani brány pekel. Pán Ježíš Kristus je v ní stále s námi. Ježíš žije. To živý Pán Ježíš je mezi námi.
Tomislav
Církev nemůže prožívat apostasi, protože je to živé Tělo Páně, který sám potvrzuje, že ji pekelné síly nepřemohou. Apostasi mohou zakoušet jenom někteří lidé. Okolnost, že do struktur církve pronikají TAKÉ zednáři a nepřátelé, je Bohu známá a Bohem dopouštěná. Vždyť sám Ježíš povolal do apoštolského sboru i Jidáše. Učme se od Ježíšova chování k Jidášovi, jak jednat se zednáři a nepřáteli Krista