언어

클릭 수
3.5천
Uloupené Kosovo 2

MILOSLAV
Kosovo nám budiš varováním toho jak to dopadne se zbytkem evropy když se křesťanky cpou hormonální antikoncepcí, zneužívají přirozené plánování rodičovství a chodí na umělé potraty. Mnohdy jsou na vině i jejich muži.

댓글 쓰기…
Norain
Ruženec ja som študoval už za Gorbačova,vtedy si ty ešte na 1.mája mával Miloušovi Jakešovi na tribúnu.
Růženec
Norain má Vysokou školu demagogie Dzeržinského absolvovanou v éře SSSR.
Jeho názory nebere rozumný člověk vážně.
Norain
ECH+LM nevyjadrujte sa k tomu čomu nerozumiete.Ono sa to tým nezmení.
Pravda niekedy bolí,ale je vidno,že Ježiš je víťaz,lebo pred nedávnom ministerský predseda Srbska bol v Chorvátsku na oficiálnej návšteve,kde sa
za tieto veci chorvátom verejne ospravedlnil a prejavil ľútosť.
Norain
Moslimovia vyhrali demografickú vojnu.Žiaľ srbi sa dopustili hriešnych skutkov,ktoré sa nepáčili Bohu.Tie hriešne skutky siahajú až k srbo-chorvátskej vojne.Tam vraždili kresťanov,vyhadzovali do vzduchu a bombardovali kostoly,znásilňovali v kláštoroch.Boží trest nenechal na seba dlho čakať a neudržali si Kosovo.Keby bol s nimi Pán,nikto by im ho nevedel vziať.Činili však skutky,ktoré sú ohavné … 더보기
MILOSLAV
Ano Karmel, jak praví Písmo Svaté a proto by se ani často blijící psí čubce perly neměli házet
Růženec
Slouhové pána tohoto světa si hrají své hry na šachovnici Evropy. Mají na svědomí miliony mrtvých z první i druhé světové války a pořád je jim to málo. Obyčejní lidé jen oplakávají své mrtvé a pro bolest nevidí, jak se všechno propadá do pekel. Nejbolestivější je, že na všech těchto bolestech mají podíl i špičky hierarchie. Ať už přímou účastí nebo slabošským mlčením.
Z toho nevzejde nic dobrého.… 더보기
MILOSLAV
Karmel, znamená to, že ten kdo první předběhne ostatní jako vy a dá sem citáty o sviních má pravdu? Raději se chovejte slušně a dejte sem prosím přímé odkazy na vyjádření Vatikánu. I ostatní prosím aby nezaplevelovali tuto diskusi zbytečným tlacháním do větru a byli k věci.
Naasthan
Karmel šla zkusit ubytovnu. Někde ale ženy neberou. Dneska na mne měla připravený "blafák".
Марек
Kdo je to Holeček___??
Марек
CHci si dát napsat jeho ikonu
Марек
A máš rád sv CHarbela
Naasthan
Vyhnali je kněží, kterým vystydla (zamrzla) láska. Podepsali smlouvy s čertem, anebo se vkradli mezi nás jako Holeček. A nevědomé ovce jenom čučej a bučej. Skutečného křesťana by člověk pohledal! Všude kolem jsou jen ti, co mají pouhé fantazie. A cizí rozumy v hlavách.
Марек
N..utíkej do postele,přichází hodina duchů,ať si tě nějakej černej neodnese
Naasthan
Vidím, že je zde hodně vás čtenářů, kteří nepíšete žádné příspěvky. To je škoda, měli byste napsat také svoje názory, ať se můžeme jeden od druhého trochu poučit. Je to přece škoda, když tu jen pár lidí mele jen svým kafemlejnkem.
Марек
Lenko třeba se nad sebou zamyslí a změní svůj postoj...............jestli je takový.Ale ty se prosím podívej na stránky kostela sv Rocha na Žižkově,tyto stránky mohou být posilou a příkladem pro všechny hledajíci,či ztracené ovečky.Lenko ty jsi též taková ovečka...kterou Ježíš volá:Pojď domů,do mé církve!!!
Марек
No já měl takového strýce,který říkával,že nepotřebuje žádný štempl,že s Hospodinem je spojen v přírodě,skončil a umřel jako okultista a praktický neznaboh...snad se ve smrti obrátil,snad dostal ještě milost,ale to nevíme".Ale když žijeme měli bychom někam patřit,žít ve společenství,ve farnosti a i aktivně se podílet na jejím životě,ne být jen konzumenty"...otec Miloš Szabo,Praha-Žižkov
MILOSLAV
Může z toho být poučná diskuse díky. Nyní bych chtěl poprosit obě strany, aby svá tvrzení prokládali odkazy. Díky.
johnfrax
Karmel,ďakujemm za túto informáciu,preto som sa konkrétne k tomu nevyjadroval,lebo som nemal informácie.
*
Ale to čo som napísal ,platí v každom prípade.Božie zákony sú nad svetskými.Preto svet útočí na lresťanov,na katolícku cirkev obzvlášť,a najbolestovejšie sú útoky zvnútra,od jej členov.
Treba sa za nich veľmi modliť.
johnfrax
Lenka,a cez to všetko čo sa udialo,ostal národ verný Cirkvi,Panna Mária v Medžugorí varovala pre tým všetkým,a tam je teraz jedno z najnavštevovanejších pútnych miest na svete.
Božie cesty nie sú našimi cestami,našim cielom nie je pozemské kráľovstvo,ale nebeské.
Blahoslavenstvá sú programovým vyhlásením Krista.
A je to ťažké prijať ich za svoje. Nato musí byť človek v Božej milosti. Niekto to nazve zbabelosťou,niekto vernosťou Kristovmu učeniu,.
MILOSLAV
Nesouhlasím s vámi paní Lenko, pokud víte více podělte se a šetřete naším časem.
MILOSLAV
Díky paní Lenko chce to více takových zpráv a odkazů na ně.