Clicks1.3K

"Marsz wyzwolicieli" - genialny dokument Grzegorza Brauna 2009!

Radek33
35
Marsz wyzwolicieli to znakomity film Grzegorza Brauna z 2009 roku, kontynuacja filmu z roku 2007-Defilada zwycięzców, pokazujący przygotowania ZSRS do II wojny światowej. Dokument obnaża praw…More
Marsz wyzwolicieli to znakomity film Grzegorza Brauna z 2009 roku, kontynuacja filmu z roku 2007-Defilada zwycięzców, pokazujący przygotowania ZSRS do II wojny światowej.

Dokument obnaża prawdę o roli stalinowskiej Rosji, o Stalinie, który unicestwił miliony ludzi i doprowadził do wybuchu krwawej wojny, by w ten sposób objąć panowanie nad całym światem. W filmie nie zabraknie świadków historii pochodzących z okolic Brześcia nad Bugiem. Obrona twierdzy brzeskiej jest bowiem jedną z legend sowieckiej propagandy – jednym z kluczowych elementów mitu „wielkiej wojny ojczyźnianej”.
W głównej roli Wiktor Suworow.
www.youtube.com/watch
mk2017 likes this.
EON shares this.
...
ŚW.FILOMENA likes this.
Piotr2000
Grzegorz Braun – ur. 11 marca 1967 r. w Toruniu, polski reżyser, nauczyciel akademicki, scenarzysta i publicysta, twórca filmów dokumentalnych. W 2015 bral kandydat na urzad prezydenta RP. 2019 kandydat na urzad prezydenta Gdanska. Od 1987 współorganizował akcje Pomarańczowej Alternatywy, za co był poddawany represjom przez władze PRL. Był publicystą m.in. „Opcji na prawo”. Monarchi…More
Grzegorz Braun – ur. 11 marca 1967 r. w Toruniu, polski reżyser, nauczyciel akademicki, scenarzysta i publicysta, twórca filmów dokumentalnych. W 2015 bral kandydat na urzad prezydenta RP. 2019 kandydat na urzad prezydenta Gdanska. Od 1987 współorganizował akcje Pomarańczowej Alternatywy, za co był poddawany represjom przez władze PRL. Był publicystą m.in. „Opcji na prawo”. Monarchista, przeciwnik UE, którą przyrównywał wielokrotnie do ZSRS. Twórca takich filmów jak: „Plusy dodatnie, plusy ujemne” o współpracy Lecha Wałęsy z SB, „Towarzysz generał” o Wojciechu Jaruzelskim, „Towarzysz generał idzie na wojnę” o wprowadzeniu stanu wojennego oraz „Transformacja, od Lenina do Putina”.
Piotr2000
Bardzo dobry film o historii Europy.
Inne takze polecam:
Eugenika,
Nic o Mary Wagner,
Od Lenina do Putina...
Piotr2000 likes this.
bielas
Głosujmy na Konfederację ! Wiara Rodzina Własność
bielas likes this.