Clicks1.5K

Protest rodziców przeciwko karcie LGBT w Warszawie przemówienie Kai Godek.

Kunegunda likes this.
europoseł PiS Zdzisław Krasnodębski on tez pieknie mówi SZCZESC BOZE w radyjku ojczulka Tadzia , a nawet chwali Jezusa i Maryje
antonio 64_64 likes this.
Henoh
Konwencja Stambulska tylko? Oni nie wycofali ustawy1066 aby teraz wyegzekfowac 447. O przymusie szczepien w Polsce zdecydował, bez zadnych konsultacji spolecznych Prezydęt Duda jednym podpisem. Rolnicy strajkują bo mają embargo na jabłka a te marnieją na drzewach niezebrane. Strajk nauczycieli itp. Nie ma co sukces 500 plus przerósl nasze oczekiwania, a koszt zycia w Polsce wzrosl o 200% a mieli …More
Konwencja Stambulska tylko? Oni nie wycofali ustawy1066 aby teraz wyegzekfowac 447. O przymusie szczepien w Polsce zdecydował, bez zadnych konsultacji spolecznych Prezydęt Duda jednym podpisem. Rolnicy strajkują bo mają embargo na jabłka a te marnieją na drzewach niezebrane. Strajk nauczycieli itp. Nie ma co sukces 500 plus przerósl nasze oczekiwania, a koszt zycia w Polsce wzrosl o 200% a mieli podatki obnizyc. Zamiast likwidowac biurokracje powstaja kolejne stolki dla swoich w ministerstwach i innych skubiących budzet przechowalniach do nastepnych wyborow ale nawet i dla cudzych tez. No i wreszcie to co uwazam jest celem dla nich samym w sobie, urzymac kłamstwo o tym że Bergoglio jest prawdziwym papiezem, jest natomiast masonem i heretykiem , ktory prowadzi caly Kosciol na skraj przepasci i do jednej swiatowej religi antychrysta. Mysle ze PiS jest gorszy od tych pedałow z wiosny pana prezydenta Slupska i gorszy od tych zlodziei i mordercow z PO a dlaczego? Bo mowia a robia co innego klekajac przy tym przed Oltarzami i majac na ustach wzniosle hasla patriotyczne a tak naprawde realizują plan agendy 2030 na odcinku Polskim. Czy nasz udręczony naród obudzi, kiedy zamiast dokumentow każą nam wszczepic ziarenko wielkosc ryzu pod skórę w postaci czipa RFID i oddac swą duszę pod ich szatański dyktat...
Piotr2000 and 3 more users like this.
Piotr2000 likes this.
Szukający PRAWDY likes this.
mk2017 likes this.
PiotrM likes this.
KAJA GODEK :
... kolejną osobą, która zaczęła mnie straszyć pozwem za mówienie prawdy jest europoseł PiS Zdzisław Krasnodębski. Publicznie wyraził ten postulat na Twitterze następującymi słowami:

,,Jeśli nie zaprzestanie Pani szerzenia kłamstw, będę po rozpoczęciu kampanii zmuszony podać Panią do sądu w trybie wyborczym"

Skąd taka reakcja? Otóż w 2010 roku Zdzisław Krasnodębski napisał w „…More
KAJA GODEK :
... kolejną osobą, która zaczęła mnie straszyć pozwem za mówienie prawdy jest europoseł PiS Zdzisław Krasnodębski. Publicznie wyraził ten postulat na Twitterze następującymi słowami:

,,Jeśli nie zaprzestanie Pani szerzenia kłamstw, będę po rozpoczęciu kampanii zmuszony podać Panią do sądu w trybie wyborczym"

Skąd taka reakcja? Otóż w 2010 roku Zdzisław Krasnodębski napisał w „Rzeczpospolitej: Nie chcę Polski, w której homoseksualiści byliby prześladowani i nie mogli żyć w związkach prawnie uregulowanych. Udzielając kilka dni temu wywiadu dla tygodnia „Do Rzeczy” podtrzymał swoją wcześniejszą wypowiedź o konieczności prawnego uregulowania homozwiązków. Asekurował się co prawda, mówiąc także, że uważa się za obrońcę cywilizacji, ale w kolejnych zdaniach przychylał się do realizacji tego istotnego dla ruchu LGBT postulatu.

Co tak rozzłościło Zdzisława Krasnodębskiego? Cytowanie jego własnych słów i komentarz, że PiS planuje realizować postulaty LGBT – w świetle tych słów, zupełnie uzasadniony. W nowym "Do Rzeczy" kolejny dowód, że PiS planuje realizować postulaty LGBT. Po legalizacji homozwiązków dokończy Rabiej&s-ka wprowadzając adopcję dzieci przez gejów. I nie chce słyszeć, że to atak na PiS. Po prostu mówię jak jest. – napisałam na Twitterze.
Europoseł Zdzisław Krasnodębski jest wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego. Reprezentuje w Brukseli Prawo i Sprawiedliwość. To właśnie ta partia przedstawia się ostatnio jako obrońcy tradycyjnego ładu społecznego. Jednak słowa prof. Krasnodębskiego pokazują, że jest wizerunek obrońców rodziny ma się nijak do planów politycznych tego ugrupowania.
Szanowny Panie!
Czy wie Pan, że śluby homoseksualistów zostały w Wielkiej Brytanii zalegalizowane przez Torysów? Była to partia podobna do PiS – konserwatywna w retoryce, jednak stopniowo ustępująca pola przed agresywnymi lewicowymi lobby. Z miesiąca na miesiąc i z roku na rok przeszła ona na pozycje centrolewicowe, a następnie wprowadziła możliwość zawierania małżeństw przez gejów i lesbijki. Wypowiedź prof. Krasnodębskiego może być traktowana jako prognostyk podobnej sytuacji w Polsce…
Ja jednak zapewniam Pana, że nie ustąpimy nawet na krok przed żądaniami homolobby i nie spełnimy żadnego ich ultimatum. Gdy dojdzie do procesu z europosłem Krasnodębskim, udowodnimy w sądzie swoje tezy.
mk2017 and 2 more users like this.
mk2017 likes this.
marta1012 likes this.
.
CO TO ZA RODZIC, CO NIE BRONI SWOICH DZIECI ? PRZED ZGORSZENIEM, DEMORALIZACJĄ, SZCZEPIONKAMI ?
marta1012 likes this.