Clicks1.4K

Kilka słów do "gwiazdy" Mister Gay 2019

szuirad1
22
jest 1 minus , jaranie kiepow, oby rzucil www.facebook.com/…/364750804425078 W sobotę w poznańskim klubie Punto odbyły się wybory Mister Gay 2019. Jeden z jej uczestników, określający siebie "…More
jest 1 minus , jaranie kiepow, oby rzucil

www.facebook.com/…/364750804425078

W sobotę w poznańskim klubie Punto odbyły się wybory Mister Gay 2019. Jeden z jej uczestników, określający siebie "Drag Queen Mariolkaa Rebell", symulował zabójstwo metropolity krakowskiego abpa Marka Jędraszewskiego. Redaktor naczelny projektu medialnego wSensie.pl Marek Miśko zapowiada złożenie zawiadomienia do prokuratury w tej sprawie.
– Gdyby nie Kościół katolicki i moja matka, która w pewnym momencie przemówiła mi do rozsądku – gdyby ta sytuacja miała miejsce 15 lat temu, rozmawialiśmy zupełnie inaczej. Po męsku, bo przecież masz brodę. Bez względu na to, za kogo się podajesz. Rozmawialibyśmy zupełnie inaczej – mówi Marek Miśko.
– Dzięki Kościołowi Matce zrozumieliśmy, na czym polega prawda chrześcijaństwa. Mimo tego, iż Twoje postępowanie budzi we mnie obrzydzenie, nie zrobię niczego, co byłoby wbrew Chrystusowi. Okazuje się, że Kościół, który jest moją osłoną, jest Waszą ochroną. Gdyby nie on – rozmawialiśmy o tym zdarzeniu zupełnie inaczej – dodaje współprowadzący katolicki program "Wierzę".
Cały artukuł tutaj: https://bit.ly/30a7y74
Piotr2000 likes this.
Ja bym jednak klapsa temu ciepłemu nie poskąpił .czasami właśnie takie doświadczenie zmusza człowieka do pewnych przemyśleń i kieruje go na właściwe tory.
Quas Primas likes this.