Clicks71

Studio eMisja: O Żydach dobrze lub wcale

www.youtube.com/watch Obóz w Auschwitz nie był "ani obozem polski", a ni tam nie ginęli TYLKO ŻYDZI. Tam ginęli POLACY W TYM MAKSYMILIN KOLBE oraz inne nacje, ALE NIE ŻYDZI. Powracamy do trudneg…More
www.youtube.com/watch Obóz w Auschwitz nie był "ani obozem polski", a ni tam nie ginęli TYLKO ŻYDZI. Tam ginęli POLACY W TYM MAKSYMILIN KOLBE oraz inne nacje, ALE NIE ŻYDZI.
Powracamy do trudnego tematu izraelskich nacisków na Polskę. Gościem programu Piotra Korczarowskiego jest profesor Jerzy Robert Nowak.
Quel Ten filmik www.youtube.com/watch w 44;44 minucie zawarty jest w tym wywiadzie. Co do prof. Nowaka to jemu zadawaj pytanie o agenturę. A nie odciągaj uwagi od merytorycznego wywiadu i nie zniechęcaj innych do odsłuchania tak ważnego tematu. No chyba, ze o to chodzi jak na trolla przystało
Quel 5 godziny temu *www.youtube.com/watch Wlaśnie w tym wywiadzie Nowak przytacza ten film
One more comment from Młot na posoborowe aberracje
Quel Ty też jesteś agent nr 2. .Nowak agent czy nie prawdę mówi o żydach. A to ci chyba w niesmak.
Cycero:

Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów.

Seneka:

Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosiegają wszelkich krajów.

Jezus Chrystus:

Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie …
More
Cycero:

Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów.

Seneka:

Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosiegają wszelkich krajów.

Jezus Chrystus:

Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.

Voltaire:

Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów.

Denis Diderot:

Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma... Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie!

Maria Teresa:

Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego.

Johann Wolfgang von Goethe:

Naród żydowski nigdy nie był wiele wart... Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.

Franciszek Liszt:

Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia - problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.

Stanisław Staszic:

Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców... tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.

Napoleon Bonaparte:

Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości.

Geroge Washington:

Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga... Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i najwiekszych wrogów szczęścia dla Ameryki.

Helmut von Moltke:

Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pieknego kraju.

Benjamin Franklin:

W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj.

George Sand:

Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.

Ryszard Wagner:

Żydzi zdobyli wpływn na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych.

Jan Matejko:

Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się!

Otto von Bismarck:

Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.

Wilhelm II:

Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie może czynić szkody. Nawet za pomocą pogromów.

Henry Ford:

Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli.

Roman Dmowski:

Antysemityzm to prostest przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie.

Michał Bakunin:

Marks jest Żydem, otacza go tłum zręcznych Żydów, z jedną nogą w banku, z drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie.

Charles Lindberg:

Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino, prasę i radio.

Norman Davies:

Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa, był szokująco wysoki procent Żydów.
Młot na posoborowe aberracje likes this.
NO TO JA WYBIERAM OPCJĘ TRZECIĄ:

PRAWDĘ O ŻYDACH, W SŁOWACH ZNANYCH TEGO ŚWIATA..

GOTOWI ?
Młot na posoborowe aberracje likes this.