Język

Wyświetlenia
1,3 tys.
Leonard 2012 a Syn Daniel Jubilat 40 lat!

Tatulek Kochany 64 1
O godzinie 01.00 tego radosnego Dnia 24 stycznia 1972 roku w Warszawie urodził się nasz Syn Daniel! My Rodzice, Halina i Leonard Kawczyńscy byliśmy bardzo szczęśliwi i dziękowaliśmy Bogu za Synka. … Więcej
Tatulek Kochany
Miła Jolu Ona! Niech będzie pochwalony Intronizowany Jezus Chrystus!
Uprzejmie Ci dziękuję za uwagę, że Daniel ma już 42 lata. Przepraszam ale Film robiłem jako prezent na 40 Urodziny w 2012. Życzę Ci Błogosławieństwa Boga! Szczęść Boże! Leonard.
tahamata
Drogi modernistae prohibere... Kieruję się nauczaniem Kościoła, dwutysiącletnim. Schizma nie może być dobra, nawet jeśli ma piękną liturgię. To nie estetyka decyduje. Mojego dziadka zabili Ruscy, ale jego ojca zabili Niemcy w Sachsenhausen, stąd nie trawię socjalistów, komunistów i tym podobnych. Jeżeli zaś Rosja trwa w schizmie, to szerzy błędy. Proste jak linijka.
tahamata 2014-09-09 23:20:43
(...)Natomiast ja to uważam za szerzenie błędów Rosji po świecie. Nie damy rady pogodzić tych stanowisk.(...)

----------------------------------------------------------------------------------------
Czy Twoja ocena Rosjan nie wynika z niezabliźnionych urazów z przeszłości? Ja np. mam taki uraz do Niemców za kilkakrotną, choć cudem nieudaną próbę zamordowania mojego … Więcej
Inquisitor
Prawosławni schizmatycy rosyjscy przynajmniej wiedzą, do czego służy woda święcona:
1.bp.blogspot.com/…/asperges.jpg

;)
tahamata
Wcale o tym nie mówisz. Ty Inkwizytorze uważasz, że prawosławna, schizmatycka Rosja Putina jest wielką nadzieją chrześcijaństwa w Europie. Natomiast ja to uważam za szerzenie błędów Rosji po świecie. Nie damy rady pogodzić tych stanowisk.
Inquisitor
Mówię o tym, że Fatima domaga się, by Rosję poświęcono Niepokalanemu Sercu Maryi.
Tatulek -> dołączam się do gratulacji z jednoczesną doradą, abyś bronił syna przed gloriańską kokieterią.
tahamata
Doprawdy? Znaczy się uważasz, że Rosja została poświęcona Niepokalanemu Sercu Maryi...
Inquisitor
Fatima wspomina o Rosji, nie o Polsce.
tahamata
Musiałbym przestać wierzyć w objawienia NMP w Fatimie i La Salette.
Inquisitor
tahamata a co zrobisz biedaku, jak w Polsce katolicyzm się odrodzi i nasz kraj przetrwa?
tahamata
Poczytaj o obowiązkach stanu, a potem doradzaj.
Inquisitor
tahamata jak Ci tak prędko do śmierci, to wyjedź do Mameluków. :)
tahamata
Mało jest godnych na tym łez padole... Wojownik ze mnie nędzny. Cała nadzieja w islamistach, że łeb zetną a dobry Bóg obdaruje łaską wytrwania w wierze do ostatniej chwili.
polski
a może bys tahamata napisał coś o bożogrobcach.w ramach pokuty.od siebie jakiś świadectwo ? o ile te krzyże oznaczają bożogrobców...
Inquisitor
tahamata czemu? Jeśli masz fatalną przeszłość, to możesz odpokutować, walcząc z niewiernymi. :) Tak, jak za krucjat, kiedy Papież, za wzięcie udziału, odpuszczał wszelkie grzechy.
tahamata
Jak już rzuciłem kamolem to i natenczas posypuję łeb popiołem, bom nader niegodny krzyża w "moim" avatarze.
Inquisitor
tahamata już pojmuję. To tak, jak nowy2017, kiedy miał Matkę Bożą.
tahamata
No właśnie... wyżywający się na bliźnich mężczyzna mający w avatarze świętą kobietę.
tahamata
avatar a sprawa polska
zdecydowanie niestosowniejszy jest genderowo-profanacyjno-prowokacyjny avatar naszego drogiego neona aaa.
Inquisitor
Życzę najlepszego Panu Danielowi.
ona
no nie moze sie biedak powstrzymac, no kurcze słaba ta silna wola pisz sobie, jutro poczytam, dzis juz nie mam checi na bzdety
Inquisitor
A skoro mieszkasz w Anglii i lubisz modernistycznych księży, to idź do ks. Glasa i niech Cię "przeskanuje". Może ujawnią się jakieś duchy nieczystości, które Cię gnębią i zmuszają do zakochiwania się.
Inquisitor
ona nie będę ignorować zła. Źle to odbierasz. Po prostu masz niestosowny awatar. Nawet Szymon Ci zwracał uwagę w tej sprawie. Tak, jak twierdziłem: kryptoerotyzm. Chcesz zwabić jakiegoś mężczyznę, bo odczuwasz silną pokusę bycia w stanie choroby zakochania. W tym udział biorą demony, zatem Jędrek też ma rację, że złe duchy krążą wokół Ciebie.
Teresa45
Śliczny film-pełen wspomnień o życiu,które przemija tak szybko-piękna pamiątka dla P. Daniela od kochającego Taty!!! Z Bogiem Leonardzie i Danielu!!!
ona
Zapisz bo nie bede powtarzać.Skoro kilkanascie razy dziennie wchodząc na portal nie widzisz nikogo innego i MUSISZ wciaz mnie atakowac to jedynie swiadczy o tym ze nie potrafisz beze mnie zyc
Stad moj drogi młodszy Kolego doradzam calkowitą ignorancje mojej skromnej osoby i mojej duszy równiez, wtedy bede skłonna uwierzyc ze pomylilam sie co do zakochania

I … Więcej
VRS
z tej Anglii nie ma co się aż tak nabijać. Maczety i meczety swoją drogą, ale w samym Londynie jest bodaj więcej kościołów z regularną Tridentiną niż w całej Polsce.
Inquisitor
ona poza tym wyraziłem troskę o zbawienie Twojej duszy. Jakiś problem? Na tym polega katolicka miłość bliźniego, a nie na zakochiwaniu się, odczuwaniu euforii lub dialogowania z innowiercami i heretykami.
Inquisitor
ona pisałem już, że to stan choroby. Będę się trzymał od tego z daleka.
Inquisitor
Anty_modernista bo anglikanizm też doprowadził do zdemoralizowania się oraz do upadku Królestwa Anglii. Przez anglikanizm masoneria miała bardzo ułatwioną działalność. I masoneria anglosaska doprowadziła do islamizacji Anglii. Gdyby nie było schizmy Henryka VIII Tudora oraz II Soboru Watykańskiego, albo gdyby II Sobór Watykański byłby normalnym soborem, takim, jak poprzednie, to wątpię, by … Więcej
ona
No to zakochales się, tak myslalam
Inquisitor
ona nie jestem Twoim dzieckiem, kobiecino (i chwała Bogu za to).
kubana103
Brawo Tatulek Kochany , sympatyczny filmik,
ona
INQ dziecko ty masz jakis problem ze mną ? czy zakochałes sie?
Inquisitor
Dobrze, że ona siedzi w Anglii (o ile podała prawdziwe dane). Z drugiej strony szkoda duszy, która jest narażona na anglikanizm. A widząc jej powierzchowną religijność i bycie modernistką, bardzo łatwo jej dokonać schizmy.
ona
mozna byc glupszym Anty ? czy to juz szczyt Twoich mozliwosci ?
Anty_modernista
ona 2014-09-09 21:39:04
Dziecko według opisu zaczeeło chodzic przed swoim narodzeniem, zaiste mnie to zastanowiło, ale juz mnie nie dziwi ze nikt nie zraca uwagi na detale, tak wlasnie potem na wielkich rzeczach się wywracacie. Jeden napisze, drugi nie sprawdzi i wciaz na okragło bzdety na portalu.Mnie to razi, a jak ciebie nie, to juz nie moj biznes
---------------------------------------------… Więcej
VRS
"Dziecko według opisu zaczeło chodzic przed swoim narodzeniem, zaiste mnie to zastanowiło"
Na szczęście "proletariacka" czujność nie zawiodła i ten fenomen udało się wyjaśnić. Proszę się nie obrażać - jestem wdzięczny za poprawienie humoru ;)
Crado zdarza się że coś znika bez ostrzeżenia. Przywykłem i nie przeżywam tego.
ona
tradycjonalisci, szkoda słow.Wyuczeni pokory i milosci na maksa.Mi szkoda na was czasu, są ciekawsze rzeczy do przeczytania niz wasze załosne pelne zlosliwosci wpisy.
Crado A co nie ma?
Anty_modernista ale mnie ubawiłeś, od Was czegoś się spodziewać. Na co Was stać to wiem i nie spodziewam się za wiele.