Clicks1.2K

🇮🇹 #MatteoSalvini na námestí skritizoval aj pápeža Františka, pretože podľa j...

Samson1
125
Matteo Salvini - ministr vnitra a vícepremiér Itálie
Zvyšujete tempo viď Samsone :) /mimochodem, registrace Thea ráda koriguje své komentáře dodatečně, jak jsem si všiml, možná i z prostého a především neliberálního důvodu pochopí, proč by měla ten svůj opětovně korigovat /
------------------------------------
Theodorá-Máriá
před 2 minutami
Tomióó ,nebojme se zvyšme tempo tak jako
náš spojenc  :Ital Salvini prot…More
Zvyšujete tempo viď Samsone :) /mimochodem, registrace Thea ráda koriguje své komentáře dodatečně, jak jsem si všiml, možná i z prostého a především neliberálního důvodu pochopí, proč by měla ten svůj opětovně korigovat /
------------------------------------
Theodorá-Máriá
před 2 minutami
Tomióó ,nebojme se zvyšme tempo tak jako
náš spojenc  :Ital Salvini proti otrokářství z Bruselu z EU (slovenské titulky)
polyna234 likes this.
Historie se přízračně opakuje a stále zas a znovu generuje ty, co vědí co chtějí na 100% ... Když se dívám na pana Salviniho, rozvedeného novináře a následně politika s vytříbenou dikcí, a vidím s jakým důrazem tepe do éteru, tak má zajisté nátisk výborného řečníka a skoro až fotbalového rozhodčího, který se rozčiluje, že manšaft nebyl správně připraven. Věci jsou složitější, ale kdo by je …More
Historie se přízračně opakuje a stále zas a znovu generuje ty, co vědí co chtějí na 100% ... Když se dívám na pana Salviniho, rozvedeného novináře a následně politika s vytříbenou dikcí, a vidím s jakým důrazem tepe do éteru, tak má zajisté nátisk výborného řečníka a skoro až fotbalového rozhodčího, který se rozčiluje, že manšaft nebyl správně připraven. Věci jsou složitější, ale kdo by je poslouchal... Úderní "křesťané" byli i v Jihoafrické republice, ve Španělsku, v Ku klux Klanu a kdekoli jinde, jen se za ten náboženský pragmatismus uměli obratně schovat. Věci jsou jistě složitější a Itálie nemá a nikdy neměla jednoduché postavení - jak především její jih, tak sever... Italskou historií prostupuje řada vlivů. Stačí si jen zopáknout Mussoliniho a jeho nástup k moci, jak začal, jak vyšel vstříc lidem i Církvi, jak pokračoval a jak skončil.... Světská sláva polní tráva.... Vždy bylo a vždy bude :)
Samson1
Ružena
KAHLENBERG
Niektorí občania Slovenska nemajú jasno, ako prišiel sudca Najvyššieho súdu Slovenskej republiky JUDr. Štefan Harabin ku kandidatúre na prezidenta Slovenskej republiky. Pán Štefan Harabin sa sám o vlastnej vôli na kandidatúru nijako nedral ani nepasoval. Na NÁRODNEJ KONFERENCII, ktorá sa konala 24. 6. 2018.

@KAHLENBERG
Vďaka za video, ktoré len potvrdzuje, že JUDr. Śtefan Harabí…More
KAHLENBERG
Niektorí občania Slovenska nemajú jasno, ako prišiel sudca Najvyššieho súdu Slovenskej republiky JUDr. Štefan Harabin ku kandidatúre na prezidenta Slovenskej republiky. Pán Štefan Harabin sa sám o vlastnej vôli na kandidatúru nijako nedral ani nepasoval. Na NÁRODNEJ KONFERENCII, ktorá sa konala 24. 6. 2018.

@KAHLENBERG
Vďaka za video, ktoré len potvrdzuje, že JUDr. Śtefan Harabín bol pred prezidentskými voľbami kandidátom národnej konferencie. Nie Národným kandidátom! To je rozdiel. Isteže kandidatúru ochotne prijal, veď sa na to už niekoľko rokov pripravoval.
ekans
Ládíku, prý vám biskup Lobkovicz zarazil indult v Mariánských horách
martyr likes this.
Tento člověk pod registrací Vilém se představuje jako ateista, není to nic nového, takže ho nemusí zajímat tyto věci. Myslím si, že křesťan je ten, kdo to má vepsané v srdci v co věří a ne na plakátu nebo cedulce. Mnoho křesťanů umíralo na základě zvůle mocných a nebo na základě barbarských válek a sporů. Vezměme si jen příkladem Mexiko a povstání kristerů... Jak silné politické platformy do …More
Tento člověk pod registrací Vilém se představuje jako ateista, není to nic nového, takže ho nemusí zajímat tyto věci. Myslím si, že křesťan je ten, kdo to má vepsané v srdci v co věří a ne na plakátu nebo cedulce. Mnoho křesťanů umíralo na základě zvůle mocných a nebo na základě barbarských válek a sporů. Vezměme si jen příkladem Mexiko a povstání kristerů... Jak silné politické platformy do věcí vstupovaly.... Liberalismus, který se snažil lividovat svého "konkurenta" a tím byla Církev.... Nic není tak jednoduché, jak se zdá.... Lidé se vraždí a zabíjejí a pro co vlastně? Doma jim hyne dítě, manželka je znásilněna a pole plné plevelu.... Bezútěšnost plodí bezútěšnost. Lidská nenasytnost a závist a nejhorší pohnutky se generují a transformují právě ve válkách a zběsilostech všeho druhu. Jeden žák svým špatným chováním ovlivní celou třídu. Jeden hajzl na diskuzním fóru likviduje zdravou diskuzi. Jeden grázl co ovlivní partu násilníků může způsobit obrovské neštěstí. Jeden pitomec co vezme do ruky zbraň vystřílí svou třídu a vyděsí školu a přinese zmar do rodin, bolest a zármutek. ZLU se musí čelit zde na zemi, jednoho dne bude smeteno Pánem Pánů.....
-----------------------------------------

Vilém
před 1 hodinou

PRONÁSLEDOVÁNÍ KŘESŤANŮ ZAČALO ... OTÁZKOU JEST PROČ TOMU TAK JEST ...
Caesar
Švédsko se drasticky proměnilo, migranti v ulicích používají i nastražené pumy, říká Yngvar Brenna
www.reflex.cz/…/svedsko-se-dras…
Jak přemýšlí MUSLIM ŽIJÍCÍ VE ŠVÉDSKU? www.youtube.com/watch
Švédsko brzy na kolenou: V zemi je 55 zón smrti. V Malmö propuká džihád. Ruční granáty proti policii. Fake news již nestíhají ani lhát. Švédové brzy menšinou. Znásilňování za potlesku EU a OSN. Bude v …More
Švédsko se drasticky proměnilo, migranti v ulicích používají i nastražené pumy, říká Yngvar Brenna
www.reflex.cz/…/svedsko-se-dras…
Jak přemýšlí MUSLIM ŽIJÍCÍ VE ŠVÉDSKU? www.youtube.com/watch
Švédsko brzy na kolenou: V zemi je 55 zón smrti. V Malmö propuká džihád. Ruční granáty proti policii. Fake news již nestíhají ani lhát. Švédové brzy menšinou. Znásilňování za potlesku EU a OSN. Bude v Evropě válka? www.protiproud.cz/politika/3209-svedsko-br…
Radikalizace islámu ve Švédsku

Salafistický kazatel Anas Khalifa definuje, jak se má dobrý muslim zachovat vůči kafírovi – nevěřícímu:

Když potkáte křesťana nebo žida, musíte ho srazit nebo ohrozit? Ne. Není válečný stav mezi vámi a křesťany nebo židy, třeba u vás ve škole. Ale vy je nenávidíte z lásky Alláhovi. Vy je nenávidíte, protože nevěří v Alláha. Ale v hloubi duše chcete, aby v Alláha uvěřili. Proto musíte s nimi pracovat, s nimi mluvit, aby je Alláh vedl.

Imám Abu Raad

Judith Bergmanová, novinářka a politoložka, zdůrazňuje, že islám se ve Švédsku radikalizuje. Ve své studii pro Gatestone Institute píše o povážlivé přítomnosti salafismu ve švédských městech. V Borås, městě na jihu Švédska nepijí islámské děti ve škole žádnou vodu a nepoužívají vodové barvy, protože voda je „křesťanská “.
Švédská policie registrovala řadu případů, kdy muslimské děti hrozily svým spolužákům, že jim podřežou krk. Ukazují jim na mobilních telefonech snímky, jak teroristická organizace Islámský stát popravuje své oběti. Muslimské děti jsou vychovávány, aby si vždy umyly ruce, když mají co do činění s „nemuslimským světem“.
Státní kontroly na vyhrazených zónách
Nová studie se věnuje také otázce islámem kontrolovaných tzv. No Go Zones, které se vymykají státní kontrole. Tvoří se tak malé islámské státy uvnitř švédských měst. Patří k nim Rosengard, Rinkeby a 53 dalších městských okrsků. Existuje asi 60 zón, ve kterých neplatí švédské zákony, ale zákon šaria.
Mešity jako centra radikálního islámu
Ústřední roli ve strategii islámské expanze sehrávají mešity. Jejich stavba se v celé zemi podporuje. Zde imámové hlásají islámský extrémismus. Studie jmenuje výslovně Abu Muadha, Bilal Borachliho, Anasa Khalifa a Abu Raada, který si říká „stavitel mostů“. Podařilo se mu s financemi blahobytného státu vybudovat vlastní extrémistickou organizaci. Kromě mešit působí zde více než 100 džihádistů, kteří se vrátili z nasazení na Blízkém Východě. Ti se mohou zamíchat mezi utečence, protože 90% žádostí o azyl získává právo k pobytu.

Salafistické organizace z Německa
Hlavním organizačním faktorem islámské indoktrinace je organizace Pravé náboženství. Vede ji extrémista Ibrahim Abou Nagie, kterému Německo povolilo pobyt a udělilo občanství. Organizace dala vytisknout 20 mil. Koránů. Tato organizace byla v Německu a Rakousku zakázána a nyní se soustředila na Švédsko, kde nachází nejpříznivější zákonodárství. Po celé zemi jsou rozšířena informační střediska, kde vousatí salafisté agitují pro islám.
Oficiální Evropa nechce o islamizaci slyšet. Toto téma je tabu, kdo je jiného názoru, má být stíhán. Některá země k už k tomu vytvořily právní opatření. Je to jen otázka více či méně přísné aplikace.
Vlády si libují ve vytváření oficiálních islámských zastupitelství, v jejichž čele stojí žádoucí a „vážení“ muslimové ,nebo jsou za takové alespoň pokládáni, představitelé státu jim poklonkují a média je obletují. Ve skutečnosti reprezentují islámská společenství jen v malé míře, ale díky oficiální inscenaci podporují islamizaci, zatímco státní náboženští představitelé dělají islám společensky přijatelný.
Islám se však šíří především rozšiřováním území Dar al-Harb neboli Dům války, kde podle islámského pojetí není mír a vše je podřízeno džihádu.
Andreas Becker, Katholisches
Mates5485 likes this.
Švédsko? Zrovna jsem na jiném vlákně vzpomenul třicetiletou válku a Švédy co vše odvezli, ukradli a vyplenili... Přesněji řečeno jejich žoldáci, kteří ani Švédy nemuseli být.... A jaké DNA Švédů je nyní.... Obávám se že za čas s půlměsícem a zbytnělou korektností. Budou za sto let absorbováni.
Caesar
Papež: Migranti vždy přinášejí bohatství
13. 4. 2019

Když byl dotázán, řekl papež František publiku školáků, kteří se shromáždili ve Vatikánu, že „migranti s sebou přinášejí bohatství multikulturního a multietnického světa“.
„Děkujme Bohu za mnohonárodnostní a multikulturní společnost,“ www.vaticannews.va/…/pope-francis-sc…, „protože dialog mezi kulturami, osobami a etniky je bohatstvím“.
„…More
Papež: Migranti vždy přinášejí bohatství
13. 4. 2019

Když byl dotázán, řekl papež František publiku školáků, kteří se shromáždili ve Vatikánu, že „migranti s sebou přinášejí bohatství multikulturního a multietnického světa“.
„Děkujme Bohu za mnohonárodnostní a multikulturní společnost,“ www.vaticannews.va/…/pope-francis-sc…, „protože dialog mezi kulturami, osobami a etniky je bohatstvím“.
„Mnohonárodnostní etnika“ a „multikulturalismus“ jsou vodou života, která je na rozdíl od destilované vody chutná a uhasí žízeň.
„Migrantů se nesmíme bát, jako by to byl mor. Migranti nejsou zločinci, stejně jako mafie nebyla vynalezena Nigerijci.“
"Mafie je naše, vyrobená v Itálii: je to naše"
, řekl papež a dodal: "Všichni máme šanci být zločinci."
„Migranti jsou ti, kteří nám vždy přinášejí bohatství. Samotná Evropa byla vytvořena migranty! Barbarové, Kelti… “
, pokračoval.
„To vše přišlo ze severu a přineslo nám jejich kultury. Evropa tímto způsobem rostla s kontrastem kultur.“
„Ale dnes“
naříkal, „je zde pokušení ke kultuře zdí, zdvihání zdí, zdí v srdci a na zemi, aby se zabránilo tomuto setkání s jinými kulturami, s jinými lidmi.“
„A kdo zvedne zeď, kdo staví zeď“
, varoval, „skončí jako otrok uvnitř zdí, které postavil, bez obzorů.“
„Mám-li rasistické srdce“
, papež vyzval: „Musím se přezkoumat, proč a změnit se.“
Naléhavě žádal, aby byli migranti přijímáni, doprovázeni a integrováni, protože tím, že je přijímají, se země stávají bohatšími a rostou.
Svatý otec vyzval učitele, aby povzbuzovali mladé, aby rostli v kultuře setkání, byli schopni se setkávat s různými lidmi a růst s rozdíly.
On také bědoval nad rostoucí kulturou lhostejnosti v západním světě. Řekl, že lhostejnost je „tyranie“, a řekl, že se zrodila z relativismu, který považuje že „moje je moje“ a zanechává v lidech jistotu.
Nakonec varoval, že z této kultury lhostejnosti se rodí fundamentalismus a sektářský duch.
Zedad
Pronásledování křesťanů začalo
Mates5485 likes this.
Mates5485 likes this.
Caesar
Papež František dává Švédsko za příklad úspěšného imigračního modelu

Papež František řekl, že Švédsko je modelem dobré imigrační politiky a že je „plné Latinoameričanů.“
Problém imigrace je „v dnešním světě prioritou,“ řekl papež v rozsáhlém interview, které v úterý zveřejnily Vatican News, a podle jeho názoru je Švédsko příkladem toho, jak se dá imigrace dělat dobře.
„Vždy ukazuji na příklad …More
Papež František dává Švédsko za příklad úspěšného imigračního modelu

Papež František řekl, že Švédsko je modelem dobré imigrační politiky a že je „plné Latinoameričanů.“
Problém imigrace je „v dnešním světě prioritou,“ řekl papež v rozsáhlém interview, které v úterý zveřejnily Vatican News, a podle jeho názoru je Švédsko příkladem toho, jak se dá imigrace dělat dobře.
„Vždy ukazuji na příklad Švédska, které je tím velice dobře známé,“ řekl František, jelikož oni v 70. letech i později brali mnoho Latinoameričanů a Argentinců.
„Švédsko je plné Latinoameričanů,“ řekl. „Všechny je přijali, měli to zorganizované a do dvou dnů zaplatili školu, kolik bylo třeba euro na den, dali jim dočasný dům, a učili je jazyk, dali jim práci a integrovali je. A tak to Švédsko dělá až do dnešních dnů.“
„Nyní už je to daleko obtížnější kvůli těm počtům,“ řekl, „ale ten systém je úžasný.“
Papež řekl, že když v roce 2016 při oslavách 500. výročí protestantské reformace navštívil Lund, tak to na něj udělalo ohromný dojem.
„Na rozlučku se mnou přijela ministryně kultury,“ řekl. „Velice aktivní mladá dívka. Všichni Švédové jsou blonďatí a se světlýma očima, že? Ale tato dívka byla trochu ‚nahnědlá‘, trochu ‚bruneta‘, jak by řekli Italové, no prostě s tmavou pletí. A samozřejmě to byla dcera Švédky a afrického migranta. Takže teď vidíte, jak se s migranty ve Švédsku zachází, migrantova dcera je v této zemi ministryní! To je přeci fantastické!“
„Vždy to používám jako příklad. Je to nejspíš země, kde se to vyvinulo nejlépe,“ řekl.
„Existují i velice závažné problémy s těmi, kteří byli uvrženi do repatriace do domovských zemí,“ řekl František. „Nevím, jestli jste viděli ta utajovaná videa, jak je zase chytají: ženy a děti prodají a muže zotročí a mučí.“
„To video je hrůzostrašné,“ řekl. „Jestli jste ho neviděli, tak ho mám a mohu vám ho ukázat.“
„Takže říkám, buďte opatrní i s repatriací, aniž bychom zajistili bezpečí,“ řekl. „Aby se repatriovalo, je nutný dialog se zemí původu a ne jen prostě postavit zeď nebo zamknout dveře domu.“
Takže proč papež o migrantech tolik mluví, ptali se ho? „Protože to je přeci v současnosti žhavý problém.“

Jak vidí ten švédský imigrační úspěch Salvini: Salvini po zprávách o švédských oblastech pod kontrolou migrantů říká, že z Itálie žádná ‚Eurabia‘ nebude
Salvini po zprávách o švédských oblastech pod kontrolou migrantů říká, že z Itálie žádná ‚Eurabia‘ nebude

Italský populistický ministr vnitra Matteo Salvini se tento víkend na Twitteru uchýlil ke komentářům k italskému televiznímu programu o švédských migr

Italský populistický ministr vnitra Matteo Salvini se tento víkend na Twitteru uchýlil ke komentářům k italskému televiznímu programu o švédských migranty ovládaných oblastech, aby řekl, že nechce, aby se z Itálie stalo něco jako Švédsko.
Pan Salvini reagoval na program Tg2 vysílaný národním vysílačem RAI, který se zabýval značně migranty osídlenými oblastmi Švédska a tvrdil, že celé čtvrti jsou tam v podstatě pod vládou zákona šaría.
Tento program podle zpráv italských novin Il Giornale narazil na tvrdě negativní reakce od švédské ambasády v Itálii.
Místopředseda vlády ve svém sobotní tweetu řekl: „Nechceme skončit jako Švédsko, to není žádná integrace! TO JE EUARABIA. Oriana tam odsud na nás zírá,“ což je odkaz na zesnulou italskou žurnalistku Orianu Fallaci, která proslula svými proti-islamizačními postoji vyjadřovanými v jejích knihách Běsnění a hrdost a Síla rozumu.
Hned po odvysílání tohoto programu udeřila švédská ambasáda tvrzením, že: „Ve Švédsku žádné ‚no go‘ zóny nejsou. Ve většině velkých měst jsou sociálně zranitelné oblasti, kde v rozporu s tím, co zde bylo servírováno, byla přítomnost policie v posledních letech posílena.“
„Také bychom rádi objasnili, že švédské právo se uplatňuje ve Švédsku po celé zemi a zákon je tam stejný pro každého,“ tvrdí ambasáda.
Ač švédská vláda neustále existenci no go zón popírá, kdy je radši nazývá „zranitelnými oblastmi“, tak přichází zprávy o značně migranty obývaných čtvrtích, kde se místní muslimští muži pokouší vynutit šaríu a islámský morální kód.
Loni se švédská centropravicová Umírněná strana tímto problémem konkrétně zabývala, kdy říkala, že by rádi, kdyby se ta tzv. „morální policie“ v no go zónách zatýkala a tvrdili, že tam rostou problémy s tzv. kulturou cti a tudíž s narušování svobody žen a dětí.
Ač v některých no go zónách byla policejní přítomnost posílena, tak mnoho policistů v nich bylo gangy mladíků napadeno, jakmile si dovolili reagovat na nouzová volání. Loni byla policejní stanice v Malmö v takové zranitelné oblasti vystavena útoku výbušninou.
Ve Stockholmském předměstí Rinkeby, což je jedna z nejvíce notoricky neblaze proslulých no go zón Švédska, se policie pokusila posílit svou přítomnost postavením nové policejní stanice, ale zjistila, že to jde těžko, když stavební dělníci odmítli ze strachu z napadení v této oblasti stavět.
Ty obavy se potvrdil, když loni maskovaní muži nabourali do vrat tohoto staveniště, zaútočili na ochrannou gardu a vozidlo, které k proražení dovnitř použili, zapálili.

Zdroj: www.breitbart.com/…/pope-francis-ho…
Peter(skala) and one more user like this.
Peter(skala) likes this.
Mates5485 likes this.
Bratia a sestry likes this.
to znie ako ked Harabin hovoril že bojuje proti organizovanemu zločinu "Mafia" ale pritom sám bol sučasťou a podporoval rusku mafiu. Salvini detto: ukazuje na boj proti "mafii" ale pritom oni ho tam dosadili resp.jedna z mnohých... samozrejme, dnes o tom nenajdeme v maistrime Velku zmienku, to až ked dokona dielo, potom vyjde celá pravda na povrch, ale to už bude neskoro, ako v pripade Musolini
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
Samson1 likes this.