Clicks1.2K

Ważne! Polska patriotka z Paryża apeluje do polskiego rządu "Żydzi chcą przejąć Polskę"

m.rekinek
62
NOWAERA likes this.
Mamy do czynienia z oficjalną agresją państwa Izrael na Polskę.

Zbrodnicza mafia o zasięgu ogólnoświatowym.

St. Michalkiewicz ocenia kult Piłsudskiego, zauważa, że w filmie "Niepodległość" nie wymieniono nawet nazwisk członków "Rady Regencyjnej", która przekazała Piłsudskiemu władzę, a więc gotowe zorganizowane państwo, które ktoś musiał przecież zorganizować.

Przywołał historyczne spotkanie…More
Mamy do czynienia z oficjalną agresją państwa Izrael na Polskę.

Zbrodnicza mafia o zasięgu ogólnoświatowym.

St. Michalkiewicz ocenia kult Piłsudskiego, zauważa, że w filmie "Niepodległość" nie wymieniono nawet nazwisk członków "Rady Regencyjnej", która przekazała Piłsudskiemu władzę, a więc gotowe zorganizowane państwo, które ktoś musiał przecież zorganizować.

Przywołał historyczne spotkanie z 1919 roku, śniadanie z Rothschildem u hrabiego Ostrowskiego w Paryżu, opisane w pamiętnikach "70 lat wspomnień" przez Hipolita Korwin Milewskiego.

Trwały wówczas jeszcze obrady Konferencji w Wersalu. Najciekawsze są słowa owego Rothschilda, bo zawierają całą prawdę o istocie Żydów. Wymienia swoich ziomków i generalną filozofię, co we współczesnym potocznym języku można opisać jako zbrodniczą mafię o zasięgu ogólnoświatowym.

Dowiadujemy się bez cenzury u źródła niejako, że "Izrael" to wszyscy Żydzi bez wyjątku. Rothschild poinformował hrabiego, że będą stawać na drodze Polakom "do Śląska, do Gdańska, do Poznania .." do wszystkich terenów, o które zabiegał R. Dmowski w Paryżu walcząc o przyłączenie wszystkich polskich ziem do odradzającej się Polski, jeśli Dmowski będzie uczestnikiem konferencji.
Na szczęście był.

Całe spotkanie jest ciekawe, a fragment, który opisałam jest ok. 1.24'00 www.youtube.com/watch
Czy wobec tego antypolska polityka "Izraela" może kogoś dziwić? Zaiste wielka i niespotykana w świecie jest "wdzięczność żydowska" za uratowanie tylu żydów od śmierci z rąk Niemców.

Dlatego trudno się powstrzymać od rady dla polskiego rządu aby podjął natychmiastową uchwałę:

Polska, na skutek wyjątkowo wrogich wypowiedzi i działań izraelskich polityków zrywa natychmiast stosunki z państwem Izrael. Dopuszczamy wznowienie stosunków, pod warunkiem przyjęcia przez Izrael prawdziwej wersji historii II wojny światowej i czasów powojennych na terenach zamieszkanych przez Polaków. Do tego czasu zrywamy wszelkie stosunki dyplomatyczne, wprowadzamy ruch wizowy, wprowadzamy embargo na towary z Izraela, wprowadzamy zakaz eksportu do Izraela.

Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie zostaje zamknięte do odwołania, wprowadzamy zakaz organizowania wycieczek młodzieży izraelskiej, delegalizujemy wszystkie gminy żydowskie na ternie RP, ich majątek będzie znacjonalizowany po upływie tygodnia od dnia delegalizacji, prywatny majątek osób narodowości izraelskiej, posiadających obywatelstwo państwa Izrael przechodzi na skarb państwa bez odszkodowania, jako majątek państwa wrogiego.

Wprowadzamy absolutny zakaz posiadania broni przez obywateli państwa Izrael na terenie RP. Obywatele państwa Izrael tracą wszelkie prawa socjalne jakie mieliby w Polsce (emerytury, renty, zaległe wynagrodzenia) oraz inne prawa materialne jak dywidendy, akcje, udziały w polskich firmach.


Po prostu trzeba skończyć zabawę w ciuciubabkę jaką nam różne takie Netanjachy i Szewachy Weissy, Brystygierowe i Michniki urządzili po 1945, po 1989 i teraz.

Jednym słowem (które na pewno koszerni towarzysze pojmą) PASZŁY WON!

Gdyby komuś się to wydawało bezprawne, to przypominam, że takie numery robiło nie jedno państwo. W naszej historii w ten sposób prawa do majątków zostali pozbawienie Polacy z Poznańskiego tuż po wejściu Niemców w 1939 roku i zaraz potem w 1945 roku to samo zrobił sowiecki Bierut. DO DZIŚ SKUTKI TYCH "AKTÓW PRAWNYCH' NIE ZOSTAŁY ZLIKWIDOWANE.

Tylko - przypominam - wówczas była to wroga agresja Niemiec i ZSRR. Teraz mamy do czynienia z oficjalną agresją państwa Izrael na Polskę. Mamy więc naturalne prawo bronić się.
adan2
apeluje do polskiego rządu "Żydzi chcą przejąć Polskę
=============================
polskiego rządu ? a jest taki ? w rządzie już od kilku lat są sami żydzi ,więc do kogo tu apelować ?
pat74 and one more user like this.
pat74 likes this.
antonio 64_64 likes this.
Rozpoczyna się bojkot izraelskich produktów. Oto popularne w Polsce marki należące do naszych oprawców:

www.youtube.com/watch
m.rekinek likes this.
3 more comments from Nemo potest duobus dominis servire !