Clicks247

ŠTEFAN HARABIN - trestné oznámenie za vraždenie v bývalej Juhoslávii v roku 1999

KAHLENBERG
Štefan Harabin podal na Generálnej prokuratúre (8.11.2017) trestné oznámenie na slovenskú vládu z roku 1999, ktorá sa podieľala na zavraždení vyše 2000 starcov, žien a detí v Juhoslávii náletmi NATO …More
Štefan Harabin podal na Generálnej prokuratúre (8.11.2017) trestné oznámenie na slovenskú vládu z roku 1999, ktorá sa podieľala na zavraždení vyše 2000 starcov, žien a detí v Juhoslávii náletmi NATO v bývalej Juhoslávii v roku 1999.

V roku 1999 slovenská vláda povolila prelety tzv. tankovacích lietadiel cez územie SR, čím pomohla tzv. "HUMANITÁRNEMU BOMBARDOVANIU" v bývalej Juhoslávii.

Z trestného činu sú podozriví: Vláda SR v zložení Mikuláš Dzurinda – predseda vlády, Eduard Kukan, Brigita Schmögnerová, Gabriel Palacka, István Harna, Ivan Mikloš, Ladislav Pittner, László Miklós, Ľubomír Fogaš, Ľudovít Černák, Mária Machová, Milan Ftáčnik, Milan Kňažko, Pál Csáky, Pavol Hamžík, Pavol Kanis, Peter Magvaši a Tibor Šagát.

Slovenská Dzurindova vláda z 1999 má zakrvavené ruky vraždami nevinných obetí v Juhoslávii. Ani Slovenský parlament doposiaľ neprijal uznesenie o ospravedlnení sa Srbom za napomáhanie vraždenia ich civilistov.