Clicks519

PREJAV MUAMMARA KADDÁFÍHO na Valnom zhromaždení OSN (23. októbra 2009) - KOLONIZÁCIA A JEJ NÁSLEDKY

KAHLENBERG
1
PREJAV MUAMMARA KADDÁFÍHO na Valnom zhromaždení OSN (23. októbra 2009) - KOLONIZÁCIA A JEJ NÁSLEDKY TU VO VIDEU JE ZACHYTENÝ IBA KRÁTKY ÚSEK NECELÝCH 5 MINÚT. Inak tento prejav trval 138 …More
PREJAV MUAMMARA KADDÁFÍHO na Valnom zhromaždení OSN (23. októbra 2009) - KOLONIZÁCIA A JEJ NÁSLEDKY

TU VO VIDEU JE ZACHYTENÝ IBA KRÁTKY ÚSEK NECELÝCH 5 MINÚT. Inak tento prejav trval 138 minút a je v tlačenej podobe tu:

HISTORICKÝ PREJAV Muammara Kaddáfího na Valnom zhromaždení OSN 23. septembra 2009

Ten prejav nemá chybu. Je dokonalý. Kaddáfí fascinuje svojím prehľadom o situácii a vôľou niečo zmeniť, niečo urobiť pre ľudí. Robil pre ľudí u seba doma a chcel robiť pre ľudí na celom svete. Pre ľudí !!!(nažraným krysám je to jedno).

Všetko myslel úprimne. Totiž, keby chcel, mohol si len užívať peňazí z ropy a nerobiť nič. Videl, ako celý svet dusí medzinárodná oligokracia.

Svetovládcom to nepasovalo do kariet, narušovalo to ich paranoidný pocit všemohúcnosti. Kaddáfí chcel reformy k lepšiemu. Globálna vrchnosť je len spolok škodcov a paranoikov, posadnutých, kvôli svojmu nikdy nezkonzumovateľnému bohatstvu, držať celý svet pod krkom, ako rukojemníkov. Často nás médiokracia spojená s oligokraciou oblbovala, aký je Kaddáfí diktátor. Všetko to bola lož, tak ako všetko z toho špinavého satanistického Západu.

Je fascinujúce, ako sa mali ľudia za Kaddáfího dobre. Projekt "VEĽKÁ RIEKA" - prevratný vodný projekt Muammara Kaddáfího to je unikát. Kto videl video PREČO MUSEL ZOMRIEŤ KADDÁFÍ A LÍBYA? všimne si ako Kaddáfí prechádzal Tripolisom po uliciach v otvorenom aute. Vedel, že nie je dôvod sa báť, že by mu mohol niekto ublížiť, ľudia ho mali radi a je to vidieť, ako ho ľudia úplne spontánne zdravia, keď sa ukáže na ulici.

My sme mohli byť tiež takou Líbyou, kde by sme s radosťou mávali na prezidenta a politikov. Mali sme na to, aby sme boli všetci, každý občan, bohatí - keby nám národné bohatstvo "bohovia" z domácej i medzinárodnej oligarchie, neukradli.

Úžasný "Historický prejav Muammara Kaddáfího (ktorý snáď ešte nebol prekonaný) na Valnom zhromaždení OSN 23. septembra 2009" by mali čítať všetci.

Na prvom mieste čítať politici. A povinne, ako základ výkonu svojej funkcie !!