zaira11
zaira11

Toto není žart??? Vyvlastnění majetku v celé EU...

kto sleduje dianie vo svete a EU vie, ze to nie je vymysel, taketo neuveritelne absurdity su na dennom poriadku. napr. uz aj u nas plati diabolskyCodex Alimentarius, ktory sa prezentuje celkom inak ako je pravda- Uzakonuje jedx ako ziviny a ziviny povazuje za skodlive, a teda sa postupne zakazuju... a kto tomu venuje pozornost?
uz to sem niekdo vlozil v kratkej verzii: Lži o jídle
zaira11

Spovednica sveta. A to naozaj?

naco je tento vypocet dobry? Medzugorie ma svoj velky vyznam a to je dôlezite....
zaira11

Svedectvo o skúsenosti so Zlým

Vyborne, poslite vsetkym, ktori si zahravaju so zlom a nechcu si to pripustit, co sa im môze stat!!!
zaira11

o.Maroš Kuffa k Referendu za rodinu

Dakujem za statocnost o. Kuffu, mudre a pravdive slova, mal by to pocut kazdy a ist na referendum hlasovat za rodinu...
zaira11

Dr. Burzynski - Rakovina ako biznis

Ďakujem prekladateľovi za záslužnú prácu.
Chem len upozorniť na zlý preklad mena lekára v závere dokumentu - nie dr. Samowicz, ale bol to Ignác Semmelweis, uhorský lekár, ktorý pôsobil vo Viedni ako pôrodník. Dokázal, že ak si lekár a zdravotná sestra poriadne vydrhli ruky, infekcie u pacientov a úmrtnosť matiek po pôrode klesli. Požiadal vedenie nemocnice, aby personálu prikázali poriadne …More
Ďakujem prekladateľovi za záslužnú prácu.
Chem len upozorniť na zlý preklad mena lekára v závere dokumentu - nie dr. Samowicz, ale bol to Ignác Semmelweis, uhorský lekár, ktorý pôsobil vo Viedni ako pôrodník. Dokázal, že ak si lekár a zdravotná sestra poriadne vydrhli ruky, infekcie u pacientov a úmrtnosť matiek po pôrode klesli. Požiadal vedenie nemocnice, aby personálu prikázali poriadne umývanie a hygienu pred operáciou alebo pôrodom. Varovali ho a ke´d neustúpil z nemocnice ho vyhodili. Napísal lekárskej komore, bol však verejne zosmiešnený a jeho objav ignorovaný. Zomrel po krátkom pobyte vo viedenskom ústave pre duševne chorých v roku 1865 vo veku 47 rokov.
zaira11

Výpoveď bývalej ľudovej liečiteľky

Vyborné! Videla som aj video, kotre zmizlo uz druhykrat. Preco?
zaira11

Dr. Burzynski - Rakovina ako biznis

Vynikajuce! Opät dokument krasne potvrdzuje, ze mocnym nejde o zachranu zivota ludi, ale o opak a vsetko tomu podriadia....Su bez svedomia a moralky - jednoducho zrudy!!! Hlboky obdiv patri ludom, ktori dokazu bojovat s molochom a este pomahat ludom!
zaira11

SVEDECTVO: sr.Heleny "Mala som z Boha strach"

Velmi pekne,vystizne a poucne
zaira11

Škandál v trnavskom kostole: Bezákovi prívrženci napadli kňaza!

Ciny hovoria za vsetko...