Borkowska96
Borkowska96

Postacie współczesne: Hubert Czerniak

Brawa dla p.dr. Czerniaka! Pałował tych chamów z Solidarności, ale i tak sprzedali naszą Polskę żydom (i nie tylko żydom). Powinien był ich 3x bardziej pałować !
Borkowska96

Postacie współczesne: Hubert Czerniak

Dr Czerniak to Wielki Polak ! Gdyby np. naokoło propagował szczepionki, nie byłby w ZOMO. Po drugie KONFEDERACJA... cały czas Kaczyński ma na usługach dobrze zorganizowaną bezpiekę.
Borkowska96

Jarosław Kaczyński o roszczeniach: "To jest po prostu niebywała wręcz bezczelność"

Bezczelnością jest tak mówić pod publikę przed wyborami, a za plecami po cichu robić co innego.
Borkowska96

Piotr Gągalski: Oto tajemnica robienia z ks. Prałata Jankowskiego pedofila

Czemu już zablokowana jest opcja "Lubię to" ?
Borkowska96

Nowa świątynia w Niemczech: pustka i desperacja wystawione na widok publiczny

Sama do tak pustego i zimnego kościoła bym nie chodziła brrr....
Borkowska96

Francja: żeński zakon na granicy rozwiązania. Media twierdzą, że na skutek watykańskich wytycznych

Może niech zrobią tak, jak kilka lat wcześniej siostry enuncjantki z Francji, które wybrały Polskę i zamieszkują w Grąblinie k/ Lichenia w pow. Konińskim : lajt.lm.pl/…/1
Borkowska96

Drugi młody ksiądz z Francji popełnia samobójstwo

Nie dziwię się. Żyć i działać w takim ateistycznym, lewackim i zdemoralizowanym społeczeństwem to jest naprawdę trudno.
Borkowska96

Za milion złotych panienki płci obojga przypominają sobie wszystko na wyścigi! - S. Michalkiewicz

Pan Stanisław swoją prawdą strasznie mocno działa żydokomunie na nerwy. Ja tę wypowiedź rozumiem, w przeciwieństwie do niektórych. To nie o Kasię chodzi, a o zmasowaną nagonkę na Kościół - ukarany został nie gwałciciel, a cały zakon i to horrendalną kwotą. To już wkrótce zaowocuje konsekwencjami takimi jak lawinowy wzrost liczby pozwów. Trochę to mi pachnie jak z galeriankami... Zakonnik …More
Pan Stanisław swoją prawdą strasznie mocno działa żydokomunie na nerwy. Ja tę wypowiedź rozumiem, w przeciwieństwie do niektórych. To nie o Kasię chodzi, a o zmasowaną nagonkę na Kościół - ukarany został nie gwałciciel, a cały zakon i to horrendalną kwotą. To już wkrótce zaowocuje konsekwencjami takimi jak lawinowy wzrost liczby pozwów. Trochę to mi pachnie jak z galeriankami... Zakonnik rzekomo niby długo dziewczę więzi, gwałci, a ta jak gdyby nigdy nic chodzi sobie do szkoły i nikt niczego nie widzi i niczym się nie interesuje, a gdzie są, cholera, rodzice i nauczyciele w tej całej historii, dlaczego nie odeszła (uciekła), dlaczego nikomu nic nie powiedziała ?!). Czy to nie pachnie z daleka jakimś dziwnym drugim dnem ? Niski wyrok (4 lat) zakonnika obejmuje pewnie tylko seks z nieletnią, a cała reszta pewnie jest tak jakoś dziwnie nadmuchana. Tak się składa, że za podobny czyn żyda Romana Polańskiego nasze sławne gwiazdy solidarnie murem stanęli. Dziwi mnie też, dlaczego w tym przypadku reżysera Romka obecni strażnicy i świecie oburzeni, moralne autorytety cnót utraconych i z molestowanych nie zrobiły takiego klangoru i nie deportowały dewianta do USA ? Na koniec jeszcze pytanie : A dlaczegóż to zakon ma płacić, a nie konkretny winowajca ? Czy jak np.jakiś policjant zgwałci na posterunku policji, to mają zapłacić wszyscy policjanci ? - NONSENS !!!
Borkowska96

Franciszek w 17-minutowej homilii stwierdza, że powinna ona trwać najwyżej 8 minut

NIE !!! To aż trudno uwierzyć... jak najmniej nauki, wiary i przemyśleń - Już wolę zostać przy ks, Natanku, gdzie jego ciekawa nauka (kazanie) bywa 40 minutowe... i słucha się jednym tchem.
Borkowska96

Progejowski jezuita: "niech homoseksualiści służą do Eucharystii"

Świat stoi na głowie, wszytko się porypało, dobro jest złem, prawda jest fałszem, Kościół katolicki rozmyty i zmiękczony już praktycznie nie głosi świętej Ewangelii, brata się z poganami i heretykami mając w nosie słowa Pana Jezusa. Biskupi siedzą z dupami (przepraszam) na dobrym wikcie i dalecy są od bycia apostołami. Sam papież pisze niezgodne z nauczaniem kościoła encykliki i wygłasza jakieś …More
Świat stoi na głowie, wszytko się porypało, dobro jest złem, prawda jest fałszem, Kościół katolicki rozmyty i zmiękczony już praktycznie nie głosi świętej Ewangelii, brata się z poganami i heretykami mając w nosie słowa Pana Jezusa. Biskupi siedzą z dupami (przepraszam) na dobrym wikcie i dalecy są od bycia apostołami. Sam papież pisze niezgodne z nauczaniem kościoła encykliki i wygłasza jakieś dziwne kazania, jest całkiem inny niż jego poprzednicy. Ale tak miało być, Apokalipsa wszystko to opisuje, kto czyta ten rozumie.
Borkowska96

Giganci polskiej gospodarki podpisali porozumienie z Izraelem

Szkoda, że nasi politycy nie rozumieją, że z żydami nie można robić żadnych uczciwych interesów. W każdej chwili mogą zdradzić, poniżyć, ośmieszyć, znieważyć, porzucić, wyprzeć, "zapomnieć," unieważnić, okłamać, oszukać, sprzedać... Tak robili w przeszłości, tak robią teraz i tak będą robili w przyszłości.
Borkowska96

Rosyjska deputowana apeluje do Rosjanek: Nie uprawiajcie seksu z cudzoziemcami z kibicami!

Tak trzymać i nie popuszczać...
Borkowska96

Pierwszą ofiarą wojny jest prawda

A Ledun zablokował mi pisanie komentarzy. Ciekawe czym się kierował ?
Borkowska96

Ziobro chce dla rolników trzech lata więzienia za nielegalny ubój świni. Ostrzej niż za Hitlera i …

Tylko partie narodowe mogą coś lepszego w tym chorym kraju zrobić.
Borkowska96

W.Sumliński ostro o konflikcie z Izraelem,Jedwabnem,służbach,aneksie WSI, rządzie i A.Dudzie

Faustinus - Mnie też ledun blokuje i to cały czas.
Borkowska96

Antypolski paszkwil, sprofanowane godło. Tak „The Washington Times” walczy o „prawdę”

Siula - I dalej się z nimi cackamy.... Dziś jest wielka nagonka tu w kraju (na razie), na jakiegoś senatora z PiS-u, że coś tam napisał "antysemickiego." Plują na niego, poniżają, ośmieszają, grożą i zastraszają z Kaczyńskim na czele.
Borkowska96

UDOSTEPNIAC. Postacie współczesne - Paweł Chojecki (Zdążyli juz skasowac na Youtube)

Na taką Polskę jaką oferują nam Chojecki i Kowalski nigdy nie wolno się nam godzić i za żadną cenę. Po tym tu arcyciekawy wykładem wiemy już dokładnie komu służą ci dwaj szkodnicy. Na ich glebie mogą wyrosnąć tylko chwasty i to wyjątkowo wredne chwasty.
Borkowska96

Premier Mateusz Morawiecki: rozumiemy emocje ze strony Izraela, ale musimy walczyć o prawdę

Przecież żydom nie chodzi o żadną prawdę (doskonale ją znają), ale o wyszarpnięcie 65 miliardów dolarów od Polaków.