JerzyPiotr
JerzyPiotr shares from pl.news
1.2K

Przyłącz się! Gloria.tv prze pełną mocą z innowacjami

Synod o Synodach i środki przymusu pod pretekstem Covid jeszcze bardziej pogłębiły ostre podziały w Kościele i społeczeństwie. Pośród ideologii, straszenia, medialnego mainstreamu, dyskredytowania …More
Synod o Synodach i środki przymusu pod pretekstem Covid jeszcze bardziej pogłębiły ostre podziały w Kościele i społeczeństwie.
Pośród ideologii, straszenia, medialnego mainstreamu, dyskredytowania innowierców, pogardy dla wolności sumienia i słowa, Gloria.tv robi milowy krok i cieszy się zainteresowaniem, o jakim nie pomyślelibyśmy w momencie jej powstania. A co najlepsze: wciąż jesteśmy na początku drogi!
Gloria.tv to najnowocześniejsze oprogramowanie, które odpowiada przyzwyczajeniom komunikacyjnym ludzi. Pracujemy na pełnych obrotach, aby ciągle rozwijać najbardziej zaawansowaną technologicznie katolicką stronę internetową na świecie.
Prosimy, pomóż nam osiągnąć nasz cel zbiórki w Adwencie, czyli 30.000 euro, abyśmy mogli przynajmniej zbilansować ten drugi rok Covid, który również mocno dotknął wielu naszych darczyńców.
Prosimy, przyłącz się do nas, aby wykorzystać szansę, jaką daje ten wyjątkowy projekt: więcej informacji zamiast propagandy, więcej spójności zamiast podziałów, więcej …More
JerzyPiotr shares from PiotrM
2.5K
Totalitaryzm wraca,

Prof. Simon, ekspert chorób zakaźnych, dostał od Szumowskiego zakaz wypowiadania się!

Prof. Simon, ekspert chorób zakaźnych, dostał od Szumowskiego zakaz wypowiadania się! Bt 31 marca 2020 51 – „To absurdalne. Narusza moje prawa obywatelskie, moją wiedzę i wykształcenie. Nikt nie ma …More
Prof. Simon, ekspert chorób zakaźnych, dostał od Szumowskiego zakaz wypowiadania się!
Bt 31 marca 2020 51
– „To absurdalne. Narusza moje prawa obywatelskie, moją wiedzę i wykształcenie. Nikt nie ma prawa mi zakazywać. Tak robiono w realsocjaliźmie albo jeszcze w czasach nazistowskich” – tak zareagował prof. Krzysztof Simon na wydany mu przez Łukasza Szumowskiego pisemny zakaz publicznych wypowiedzi na temat epidemii.
Profesor jest ordynatorem jednego z oddziałów zakaźnych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu oraz wojewódzkim konsultantem do spraw chorób zakaźnych. Podobne zakazy dotarły też do wszystkich innych wojewódzkich konsultantów ds. chorób zakaźnych w Polsce.