Język
Marianna1234

Tango dla papieża w Kościele Pokamedulskim

1. Tango zostało potępione.
2. Tango ma korzenie pogańskie, tak samo jak współczesna muzyka.
3. Ta relacja, że jakoby Pius XI twierdził, że tango jest w porządku, jest mało wiarygodna ze względu na fakt, że jest to, po pierwsze, przekaz nie bezpośredni (ten człowiek nie wygląd mi na 100 lat), a po drugie, ten papież kanonizował Jan Vianney, który był całkowitym przeciwnikiem tańca, o czym … Więcej
Marianna1234

Suspendowany ks. Natanek idzie drogą sekty mariawitów

Króluj nam Chryste...............precz z idiotami kopoiu i tym podobnymi jesteście jak Lemański klamer i reszta burzycieli.
Marianna1234

Wieczór ŚDM w kościele św. Jadwigi w Chorzowie

Czas powiedziec wilkom w owczarni Panskiej : SATIS EST !
Rysie, Nycze, Skworce itp. niech NIE ZWODZA naiwnych, glupiutkich, szukajacych orgazmu w kosciele tandeta, protestantyzacja tegoz Kosciola.
Marianna1234

O ks. Natanku: „Nie iść za tym kapłanem”

KRÓLUJ NAM CHRYSTE ZAWSZE I WSZĘDZIE!!!!!!
Marianna1234

Gratulacje z powodu zabawienia się Kapłanem.

salezjanie chronią swoich współbraci za molestowanie sledczy24.pl/sc1809-ksiadz-w…
Marianna1234

Gratulacje z powodu zabawienia się Kapłanem.

Prawda ; biskupi i przełożeni nie chcą się do tego, przyznać co oni wyprawiają jeden pomógł zamordować Ks Jerzego Popiełuszkę i innych kałanów. i wierzyć im takim jak b Rys b Polak Nycz Gądecki , niszczą prawdziwych i czystych kapłanów,a zboczeńców chronią ,31.08.2018 -Ks. Michał Woźnicki SDB. Ogłoszenia. Pisma o wydaleniu.
Marianna1234

Dom mój domem modlitwy zwany będzie a wyście go uczynili jaskinią zbójców! (Mt 21, 13)

Historia Tanga, z Wikipedii:
Początkowo tańczono je w podrzędnych lokalach i domach publicznych, a jego popularność ciągle rosła, zwłaszcza dzięki pociągającej muzyce. Styl tańca, który powstał około 1900 w Montevideo i Buenos Aires, dziś nosi nazwę tango argentyńskie.

Jednak pochodzenie i wyjątkowo silne zabarwienie erotyczne tego tańca prowokowały także wiele głosów protestu. Dookoła tanga …
Więcej