Język
Marianna1234

Wieczór ŚDM w kościele św. Jadwigi w Chorzowie

Czas powiedziec wilkom w owczarni Panskiej : SATIS EST !
Rysie, Nycze, Skworce itp. niech NIE ZWODZA naiwnych, glupiutkich, szukajacych orgazmu w kosciele tandeta, protestantyzacja tegoz Kosciola.
Marianna1234

Gratulacje z powodu zabawienia się Kapłanem.

Prawda ; biskupi i przełożeni nie chcą się do tego, przyznać co oni wyprawiają jeden pomógł zamordować Ks Jerzego Popiełuszkę i innych kałanów. i wierzyć im takim jak b Rys b Polak Nycz Gądecki , niszczą prawdziwych i czystych kapłanów,a zboczeńców chronią ,31.08.2018 -Ks. Michał Woźnicki SDB. Ogłoszenia. Pisma o wydaleniu.
stosowna lubi to. 
Marianna1234

Dom mój domem modlitwy zwany będzie a wyście go uczynili jaskinią zbójców! (Mt 21, 13)

Historia Tanga, z Wikipedii:
Początkowo tańczono je w podrzędnych lokalach i domach publicznych, a jego popularność ciągle rosła, zwłaszcza dzięki pociągającej muzyce. Styl tańca, który powstał około 1900 w Montevideo i Buenos Aires, dziś nosi nazwę tango argentyńskie.

Jednak pochodzenie i wyjątkowo silne zabarwienie erotyczne tego tańca prowokowały także wiele głosów protestu. Dookoła tanga …
Więcej
małgosia2 lubi to. 
Marianna1234

Bp. Antonii Długosz - Tango dla Pana Naszego grajmy

ks. biskup Długosz nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie wypada duchownemu tańczyć tanga. POCHODZENIE TANGA ,,,?
Marianna1234

Bp. Antonii Długosz - Tango dla Pana Naszego grajmy

NO TU MOŻE BISKUP POPISYWAĆ SIĘ SWOIM ŚPIEWEM I CHWAŁA MU ZA TO,,,,,,,,,,,,,, ALE NIE NIE NIE PRZY EUCHARYSTYCZNYM STOLE I TO NA JASNEJ GÓRZE PRZY NASZEJ KRÓLOWEJ ,,MARYJO KRÓLOWO POLSKI JESTEM PRZY TOBIE PAMIĘTAM CZUWAM..