daniel9876
daniel9876
321

Muzułmanin w USA po przejęciu władzy w mieście „Teraz rozprawimy się z Polakami”

„Teraz rozprawimy się z Polakami”, powiedział arabski radny po przejęciu władzy w Hamtramck. Rasistowski komentarz muzułmanów o amerykańskich Polakach przyciągnął uwagę telewizji FOX. Hamtramck to …More
„Teraz rozprawimy się z Polakami”, powiedział arabski radny po przejęciu władzy w Hamtramck. Rasistowski komentarz muzułmanów o amerykańskich Polakach przyciągnął uwagę telewizji FOX.
Hamtramck to enklawa-miasteczko wchłonięta przez Detroit, mająca 23 tysiące mieszkańców, jedno z proporcjonalnie najliczniejszych miast o społeczności polskiej. Jeszcze w 1970. roku polskie pochodzenie deklarowało tam aż 90% mieszkańców, całe miasteczko wypełnione jest polskimi sklepikami. Miasteczko było spokojne do czasu.
Sielanka dobiegła końca, gdy przybyli imigranci z Bangladeszu, Pakistanu, Jemenu. Imigranci z Bangladeszu otworzyli meczet i w 2004. roku wystąpili o prawo do nadawania modłów przez głośniki, co zdenerwowało szczególnie katolików polskiego pochodzenia i od tej pory w mieście rozpoczęły się konflikt religijny, wywołany przez muzułmanów narzucających swoje poglądy, co było jeszcze wtedy na tyle niespotykane w USA, że reportaż o konflikcie polsko-islamskim opublikował New York Times.
11 …More
daniel9876
5466

Drona śmierci, do Słubic przyleci pierwszy dron aborcyjny z pigułkami poronnymi.

Feministki odkryły drony. I dlatego teraz chcą pigułki poronne przesyłać do Polski za pomocą bezzałogowych samolocików. 27 czerwca z Frankfurtu nad Odrą ma przylecieć dron z pigułkami. Akcja jest …More
Feministki odkryły drony. I dlatego teraz chcą pigułki poronne przesyłać do Polski za pomocą bezzałogowych samolocików. 27 czerwca z Frankfurtu nad Odrą ma przylecieć dron z pigułkami.
Akcja jest częścią kampanii prowadzonej przez organizację Women on Waves we współpracy z berlińską grupą wsparcia dla Polek, kolektywem feministycznym Feminoteka oraz Porozumieniem Kobiet 8 Marca - inicjatywą feministyczną od lat walczącą o prawa kobiet. Jej celem jest zaś dostarczenie środków, które pozwalają zabijać najmłodszych Polaków. Niemcy mają w tym doświadczenie, nie powinno więc dziwić, że i teraz to właśnie z terenu tego kraju nadejdą ludobójcze pigułki.
Adekwatną odpowiedzią na takie działania powinno być zestrzelenie drona. Powód jest zaś niezmiernie prosty. Otóż jedynym celem jaki stawiają sobie ci, którzy go wysyłają jest… likwidacja Polaków. Odpowiedzią państwa, którego obywateli chce się zabijać, jest uniemożliwienie takiego działania. A to najprościej zrobić zestrzelając obiekt, …More
stanislawp
Dla porównania jak wielki jest MCSF to wszyscy sobie zdaja sprawe a AAPL ? AAPL Mkt cap 732.94B MCSF Mkt cap 370.26B Apple Corporation jest już dziś …More
Dla porównania jak wielki jest MCSF to wszyscy sobie zdaja sprawe
a AAPL ?
AAPL Mkt cap 732.94B
MCSF Mkt cap 370.26B
Apple Corporation jest już dziś dwa razy większym molochem niż Microsoft!
Wygląda mi na to że Apple wykupi całego Microsofta. (złączy obie firmy jeśli rząd pozwoli)
stanislawp
Moto Prioprio Summorum Pontificum 11:39 ....nie za bardzo znam się na komputerach , ale czy jeszcze w tych czasach jest możliwe , aby wejść w jakiś …More
Moto Prioprio Summorum Pontificum 11:39
....nie za bardzo znam się na komputerach , ale czy jeszcze w tych czasach jest możliwe , aby wejść w jakiś system komputerowy , gdzie łapy nie trzyma masonerią światowa ???
=============
re
Rząd Ameryki wspierał i nadal wspiera Monopol Microsoftu ale mozliwe, że już ma w zapasie Monopol Apple Comp. bo to też pod tym samym rzadem-nierządem amerykańskim
Jawny nie-Rząd amerykański zapanował od dn 9-11 2001 kiedy w parlamencie nakazano podporządkowanie się "patriotów" w imię wojny z terrorystami (wymyslonymi przez Amerykę)
Kłamstwo 9-11 2001 stało się pretekstem do obalenia wolności amerykańskich!
3 more comments
daniel9876
7816

Papież pozwala na islamskie modlitwy w Watykanie

Po raz pierwszy w historii Kościoła, papież Franciszek zdecydował się wydać przyzwolenie na odmawianie islamskich modlitw i recytację Koranu w Watykanie. Gest ten w jego mniemaniu ma na celu polepszenie …More
Po raz pierwszy w historii Kościoła, papież Franciszek zdecydował się wydać przyzwolenie na odmawianie islamskich modlitw i recytację Koranu w Watykanie. Gest ten w jego mniemaniu ma na celu polepszenie stosunków izraelsko-palestyńskich. Wydarzenie miało miejsce w ubiegłą niedzielę.
Franciszek wysunął zaproszenie do prezydenta Izraela Shimona Peresa i prezydenta Autonomii Palestyńskiej Mahmouda Abbasa podczas swoich odwiedzin w Jordanie, Izraelu i Palestynie. Do Abbasa i Peresa dołączyli przywódcy chrześcijańscy, żydowscy i muzułmańscy. Rzecznicy ze Stolicy Apostolskiej twierdzą, że wieczorne modlitwy będą ‚przerwą w polityce’ i nie mają żadnego celu politycznego prócz promocji pokoju między Izraelem i Palestyńczykami.
Jednakże, zdaniem kustosza pracującego dla Kościoła Katolickiego na Ziemi Świętej, nie powinniśmy żywić zbyt wygórowanych oczekiwań i spodziewać się nagłego wybuchu pokojowych relacji z obu stron, ani że pokój między nimi jest bliski.
***
Nasuwa się pytanie: kiedy usłyszymy …More
ona
daniel9876 2014-10-02 08:21:11 Jaka obluda i grzech lenistwa i strachu z ciebie przemawia i braku milosci do nastepnych generacji po tobie. To siedz …More
daniel9876 2014-10-02 08:21:11
Jaka obluda i grzech lenistwa i strachu z ciebie przemawia i braku milosci do nastepnych generacji po tobie. To siedz sobie sam i pierdz w foteliku. To poco sie trudzic i Ewangelizowac swiat? Poco taka misja od Pana Boga?
------------------------------------------------------
Zeby kogokolwiek ewangelizować, juz nie wspomnę o zainteresowaniu Ewangelią, to wpierw trzeba Ewangelią ZYĆ. Zycie zaś Ewangelią to nie tylko przestrzeganie przepisów prawa, Słowo Boga ale przede wszystkim fascynacja i miłosc do Chrystusa.
Biorac pod uwagę powyzsze niewiele jest tak na prawdę osób które mają prawdziwy dar ewangelizacji, stad w wiekszosci biorą się za nawracanie Ci, dla których teoria o Jezusie i wlasna pycha (ze wiedzą wiecej niz inni) skłania do myslenia o wystarczającym przekazie i motywacji.
Stad i efekty owej ewangelizacji są jak widać na załaczonych obrazkach...żadne i konczące się konfliktami i awanturą 🤗
daniel9876
@kovanecky Zawsze beda wojny dopoki ludzkosc sie nie nawroci (tez muzulmanie) i nie uwierzy w Ksiecia Pokoju. I tu nic nie zmieni 1000 modlitw z poganami …More
@kovanecky
Zawsze beda wojny dopoki ludzkosc sie nie nawroci (tez muzulmanie) i nie uwierzy w Ksiecia Pokoju. I tu nic nie zmieni 1000 modlitw z poganami i antychrystami!
Nie martw się więc o zburzone kościoły, bo Bóg Trójjedyny w trzy dni je wszystkie odbuduje, .....jeżeli tylko będą tego godne.
Jaka obluda i grzech lenistwa i strachu z ciebie przemawia i braku milosci do nastepnych generacji po tobie. To siedz sobie sam i pierdz w foteliku. To poco sie trudzic i Ewangelizowac swiat? Poco taka misja od Pana Boga? i jak by pod wiedniem tak samo mysleli nasi przodkowie to teraz bys sie nazywal mahomet i obcinal niewierzacym lby, zgodnie z koranem.
Wystarczy że zrobią gdzieś w "hollywood" filmik z ucinaniem głów i gwałceniem niewiniątek a wy już szalejecie strachem i checią zemsty.
Jak bys byl Chrzescijaninem to bys wiedzial ze islam od poczatku ma cel zniszczyc Chrzescijan i bys znal swiadectwa przesladowanych Chrzescijan w muzulmanskich krajach. Sa ludzmi drugiej klasy, zgodnie z koranem. …More
5 more comments
daniel9876
247

Nigeria: Muzułmanie porwali ponad sto dziewcząt

Członkowie islamistycznej sekty Boko Haram porwali ponad sto uczennic ze szkoły z internatem Do zdarzenia doszło w północno-wschodniej Nigerii w miejscowości Chibok, około 130 km na zachód od …More
Członkowie islamistycznej sekty Boko Haram porwali ponad sto uczennic ze szkoły z internatem
Do zdarzenia doszło w północno-wschodniej Nigerii w miejscowości Chibok, około 130 km na zachód od Maiduguri, stolicy stanu Borno.
Uzbrojeni po zęby członkowie sekty przybyli wieczorem pod szkolny internat samochodami ciężarowymi, dostawczymi i autokarami - zeznają świadkowie. Bandyci starli się z żołnierzami strzegącymi szkoły, dwóch zabili. Następnie zapędzili dziewczęta do samochodów i odjechali. Konwój zabezpieczali motocykliści. Porywacze podpalili także wiele domów w miasteczku.
Agencje informują, że porwanych zostało 100-200 dziewcząt, naoczni świadkowie twierdzą jednak, że liczba porwanych to co najmniej 200.
Kilkunastu dziewczynkom udało się uciec z konwoju.
- Podczas jazdy popsuł się jeden z samochodów. Jadące nim dziewczyny zostały przesadzone do innego, a zepsuta ciężarówka została spalona. Gdy kolejny samochód się popsuł, kilkanaście z nas wyskoczyło z niego i schroniło się w buszu …More
daniel9876
151K

Muzułmanie znów zabijają w Nigerii

Nigeryjska policja poinformowała, że do co najmniej 71 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych zamachu na dworcu autobusowym na przedmieściach stolicy Nigerii, Abudży. W Abudży najprawdopodobniej doszło do …More
Nigeryjska policja poinformowała, że do co najmniej 71 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych zamachu na dworcu autobusowym na przedmieściach stolicy Nigerii, Abudży.
W Abudży najprawdopodobniej doszło do eksplozji bomby, która doprowadziła do serii mniejszych wybuchów wywołanych zapalaniem się zbiorników z paliwem w okolicznych pojazdach. Na razie nikt nie przyznał się do zamachu, ale podejrzenia padają na islamistów z organizacji Boko Haram.
Tymczasem - według najnowszych ustaleń - w niedzielnej serii ataków na wioski w północno-wschodniej Nigerii zginęło co najmniej 98 osób. Wcześniejszy bilans mówił o 60 ofiarach śmiertelnych. Lokalne władze oskarżyły o te ataki islamistów.
Boko Haram dąży do ustanowienia w północnych regionach Nigerii muzułmańskiego państwa wyznaniowego, w którym obowiązywałoby prawo szariatu.
zródło:
www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1099992,Krwawy-zamach-na-dworcu-Dziesiatki-zabitych-w-Nigerii
Nemo potest duobus dominis servire !
Kosztowny dialog z „religią pokoju” – Słuchajcie wszystkie! Ta chrześcijanka zanieczyściła wodę w studni pijąc z naszego naczynia, które w niej …More
Kosztowny dialog z „religią pokoju”
Słuchajcie wszystkie! Ta chrześcijanka zanieczyściła wodę w studni pijąc z naszego naczynia, które w niej zanurzyła. Teraz woda jest nieczysta a my nie możemy jej wypić. Wszystko przez nią!
Na te słowa Asia Bibi odpowiedziała spokojnie: – Myślę, że Jezus oceniłby to inaczej niż Mahomet. Jednak te słowa doprowadziły muzułmanki do furii, zaczęły więc na Asię krzyczeć wulgarnie jej przy tym ubliżając:[1]
Jak takie brudne zwierzę śmie mówić o tym, co pomyślałby Prorok! Tak właśnie, jesteś tylko wszawą chrześcijanką! Zanieczyściłaś naszą wodę, a teraz ośmielasz się przemawiać w imieniu Proroka! Głupia suko, twój Jezus nie miał nawet normalnego ojca, był nieślubnym dzieckiem, wiedziałaś o tym? Powinnaś przyjąć islam i w ten sposób odkupić siebie i swój grzech wyznawania tej gównianej religii! [chrześcijańskiej].
Voytek
Objawienia Fatimskie: "Prześladowanie Kościoła rodzi się z grzechów w jego wnętrzu".......nic dodać.More
Objawienia Fatimskie: "Prześladowanie Kościoła rodzi się z grzechów w jego wnętrzu".......nic dodać.
13 more comments
daniel9876
2658

Związek szczepień z autyzmem udowodniony!

Po wielu latach przepychanek, oszustw i kłamstw, przemysł szczepionkarski musiał przyznać, że związek pomiędzy szczepionkami, a autyzmem, istnieje. Dane ujawnił PRWEB.com 19 lutego 2014 roku. Na nic …More
Po wielu latach przepychanek, oszustw i kłamstw, przemysł szczepionkarski musiał przyznać, że związek pomiędzy szczepionkami, a autyzmem, istnieje. Dane ujawnił PRWEB.com 19 lutego 2014 roku.
Na nic się zdały zaprzeczenia, szkalowanie lekarzy i naukowców. Ujawnione dokumenty udowadniają niezbicie, że już od 20 lat zainteresowani sprzedawcy wiedzieli o tym, że zawarty w szczepionkach preparat rtęciowy uszkadza mózg i jest jednoznaczną przyczyną zaburzeń, zwanych autyzmem.
Jak podała prasa medyczna, po prawie 10 latach niezwykle upartych starań dr Briana Hookera, profesora na Uniwersytecie Simson, przy pomocy senatorów Stanów Zjednoczonych, Centrum Kontroli Leków, słynne CDC w USA, MUSIAŁO UJAWNIĆ DOKUMENTY DOTYCZĄCE BADAŃ NAD WPŁYWEM SZCZEPIONEK NA DZIECI.
Dopiero oparcie się na ustawie o wolności informacji, słynnym Freedom Act-FOIA, pozwoliło na ujawnienie, że środek zwany tiomersalem, nadal używany np. w szczepionkach grypowych, ba, podawany nawet kobietom w ciąży i małym dzieciom, …More
Nemo potest duobus dominis servire !
Na nic się zdały zaprzeczenia, szkalowanie lekarzy i naukowców. Ujawnione dokumenty udowadniają niezbicie, że już od 20 lat zainteresowani sprzedawcy …More
Na nic się zdały zaprzeczenia, szkalowanie lekarzy i naukowców.
Ujawnione dokumenty udowadniają niezbicie, że już od 20 lat zainteresowani sprzedawcy wiedzieli o tym, że zawarty w szczepionkach preparat rtęciowy uszkadza mózg i jest jednoznaczną przyczyną zaburzeń, zwanych autyzmem.
Janek Kowalski
Potem nastąpi wprowadzenie globalnego szczepienia, które zabije was, jeśli je przyjmiecie. Sobota, 13.10.2012, 16.10 Moja droga, umiłowana córko, …More
Potem nastąpi wprowadzenie globalnego szczepienia, które zabije was, jeśli je przyjmiecie.
Sobota, 13.10.2012, 16.10
Moja droga, umiłowana córko, proroctwa przepowiedziane w Fatimie zaczynają się teraz ujawniać na świecie.
Jedno-światowe rządy, utworzone w tych narodach, które niestrudzenie współdziałają razem, niemal zakończyły swą pracę, która wkrótce ma zostać przedstawiona światu.
Wynikiem tego będzie nowa jedno-światowa religia, odraza w Oczach Mojego Ojca.
Mój Kościół został wewnątrz opanowany przez wrogów, którzy są wilkami w owczej skórze. Oszukują wszystkich, z którymi się zetkną.
Potem nastąpi wprowadzenie globalnego szczepienia, które zabije was, jeśli je przyjmiecie.
Jest to czas, gdy tylko modlitwa, wiele modlitw, mogą złagodzić skutki tej strasznej nikczemności, stworzonej przez elitarną grupę ludzi u władzy. Działają w każdej części waszych rządów, a ci, którzy ręka w rękę pracują z nimi na co dzień wiedzą, co oni robią. Są tak przebiegli, że przedstawią każdy nikczemny …More
daniel9876
11.3K
Co to ma znaczyć?? Na Tronie Jana Pawła II?? To Krzyż św.Piotra. Zobaczcie wyjaśnienie tutaj. www.traditia.fora.pl/pytania,59/co-oznacza-odwr… lub pl.wikipedia.org/wiki/Krzyż_św._PiotraMore
Co to ma znaczyć?? Na Tronie Jana Pawła II??
To Krzyż św.Piotra.
Zobaczcie wyjaśnienie tutaj.
www.traditia.fora.pl/pytania,59/co-oznacza-odwr…
lub
pl.wikipedia.org/wiki/Krzyż_św._Piotra
00:07
Maria Jan Kowalski
Każdy katolik wiedzieć powinien to że Piotr św. z kluczami przed bramą do nieba stoi. Ale mało wie że życzeniem Jego było by Go ukrzyżowali do góry …More
Każdy katolik wiedzieć powinien to że Piotr św. z kluczami przed bramą do nieba stoi.
Ale mało wie że życzeniem Jego było by Go ukrzyżowali do góry nogami, czyli żeby jeszcze bardziej bolało.
No i stąd ten odwrócony krzyż na tronie św. Piotra.
daniel9876
383.5K
Ks. Natanek- Franciszek daje niejasny sygnał o decentralizacji Kościoła. !! Ks. Natanek. Franciszek daje niejasny sygnał o decentralizacji Kościoła!!More
Ks. Natanek- Franciszek daje niejasny sygnał o decentralizacji Kościoła.
!! Ks. Natanek. Franciszek daje niejasny sygnał o decentralizacji Kościoła!!
01:28
Maria Jan Kowalski
A co się po lewaku spodziewać ? Zarząd komisaryczny wprowadza. Chce obalić Monarchię Chrystusa. Durna lewacka pała. Skończy jak Zabłocki na mydle.More
A co się po lewaku spodziewać ?
Zarząd komisaryczny wprowadza.
Chce obalić Monarchię Chrystusa.
Durna lewacka pała.
Skończy jak Zabłocki na mydle.
jadwiska
Dziecino Boża, zapraszana do serc naszych, przepraszam Cię za tych słabych braci ziejących pychą, chcących niby to w Twoim Imieniu nawracać nawróconych …More
Dziecino Boża, zapraszana do serc naszych, przepraszam Cię za tych słabych braci ziejących pychą, chcących niby to w Twoim Imieniu nawracać nawróconych, atmosfera "teologów" na forum, zaćmiewa, rozprasza ten radosny dzień
36 more comments
daniel9876
1296

LeFebvre - Konsekracje biskupie 1988

(...) Konkludując należy stwierdzić, że albo zaneguje się istnienie stanu konieczności – droga obrana przez Watykan – albo też uzna się istnienie kryzysu, a wtedy należy również uznać zasadność …More
(...) Konkludując należy stwierdzić, że albo zaneguje się istnienie stanu konieczności – droga obrana przez Watykan – albo też uzna się istnienie kryzysu, a wtedy należy również uznać zasadność działania arcybiskupa Lefebvre. Jego decyzja, niezależnie od tego jak bardzo wyda się niecodzienna, musi być oceniana w związku z niezwykłą sytuacją, w której została podjęta. Dlatego też osądzając ją, „należy kierować się zasadami wyższego rzędu, a nie zasadami codziennymi” (Suma teologiczna, Z. 51, A. 4).
Posługując się tymi zasadami wyłożyliśmy w trakcie niniejszego studium następujące tezy:
Arcybiskup Lefebvre, pod groźbą grzechu śmiertelnego (sub gravi) miał obowiązek miłosierdzia (ex caritate) wynikający z jego stanu biskupiego. Obowiązkiem tym było niesienie pomocy duszom, które nie mogły i dalej nie mogą liczyć na pomoc ze strony swoich prawowitych pasterzy, toteż zwróciły się do niego w obecnym stanie poważnej powszechnej konieczności.
Arcybiskup Lefebvre, posiadając władzę święceń (Suma …More
daniel9876
"Moralnie niemożliwe było dla arcybiskupa Lefebvre podporządkowanie się zakazowi Papieża, gdyż w zaistniałej sytuacji posłuszeństwo oznaczałoby grzech …More
"Moralnie niemożliwe było dla arcybiskupa Lefebvre podporządkowanie się zakazowi Papieża, gdyż w zaistniałej sytuacji posłuszeństwo oznaczałoby grzech opuszczenia przeciwko przykazaniu miłości zakorzenionemu w jego stanie biskupim, grzech przeciwko przykazaniu „wyższemu i bardziej wiążącemu” (Suarez, op. cit.) niż posłuszeństwo wobec prawa lub prawodawcy."
daniel9876
271

Islam został zakazany w Angoli

Islam został zakazany Rząd w Angoli zdecydował o całkowitej delegalizacji islamu. Zgodnie z zapewnieniem władz jest to odpowiedź na falę morderstw chrześcijan w innych, islamskich krajach Afryki. W …More
Islam został zakazany
Rząd w Angoli zdecydował o całkowitej delegalizacji islamu. Zgodnie z zapewnieniem władz jest to odpowiedź na falę morderstw chrześcijan w innych, islamskich krajach Afryki.

W związku z decyzją rządu Angoli natychmiast zamknięte mają zostać wszystkie meczety, a wkrótce rozpoczęta zostanie akcja ich całkowitego wyburzania.
- To jest definitywny koniec islamu w naszym kraju – oświadczył prezydent Angoli José Eduardo dos Santos.
Od wczoraj praktykowanie islamu w Angoli jest zabronione i oficjalnie nielegalne. Zamknięcie wszystkich meczetów władze kraju wyznaczyły jako swój najwyższy priorytet.
Ministrowie rządu Angoli oświadczyli, że islam jest sprzeczny z kulturą i tożsamością kraju
, a już jego sama natura wyklucza jakiekolwiek bezkonfliktowe funkcjonowanie tej religii w społeczeństwie.
daniel9876
321

TVN Fakty, spadek wyniósł aż 916 tys. widzów (Hurra!!!)

Z danych dotyczących oglądalności telewizyjnych programów informacyjnych w październiku wynika, że największy spadek odnotowały „Fakty” TVN. Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, na które …More
Z danych dotyczących oglądalności telewizyjnych programów informacyjnych w październiku wynika, że największy spadek odnotowały „Fakty” TVN.
Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, na które powołuje się serwis press.pl jedynym programem informacyjnym, który poprawił swój wynik z ubiegłego roku są „Wydarzenia Polsatu”. Zdecydowanie największy spadek oglądalności odnotowały natomiast „Fakty” TVN.
„Wiadomości” TVP1 w październiku oglądało średnio 3,59 mln osób (spadek o 497 tys. w porównaniu z danymi z ubiegłego roku). Drugim, najczęściej oglądanym programem informacyjnym był w październiku „Teleexpress” TVP 1 odnotowując oglądalność na poziomie 3,27 mln widzów (spadek o 96 tys.), „Fakty” TVN uplasowały się dopiero na trzecim miejscu ze średnią 3,17 mln widzów. W przypadku serwisu TVN spadek wyniósł aż 916 tys. widzów, choć jeszcze przed rokiem „Wiadomości” i „Fakty” dzieliło zaledwie 2 tys. widzów.
Na kolejnych miejscach uplasowały się „Wydarzenia” Polsatu z największym wzrostem …More
daniel9876
316

Rosja i Syria bronią chrześcijańskiego dziedzictwa.

Po raz kolejny Moskwa wyraża swoje zaniepokojenie losem chrześcijańskich obywateli Syrii, którzy mogą stać się ofiarami ataków islamskich fundamentalistów. Podczas gdy przez islamskich fundamentalistów …More
Po raz kolejny Moskwa wyraża swoje zaniepokojenie losem chrześcijańskich obywateli Syrii, którzy mogą stać się ofiarami ataków islamskich fundamentalistów. Podczas gdy przez islamskich fundamentalistów i terrorystów coraz bardziej zagrożeni są chrześcijanie i miejsca o symbolicznym dla chrześcijaństwa znaczeniu, jak Maalula (na zdjęciu), świat milczy, politycznie Zachód stoi po stronie islamskich terrorystów, a w obronie cywilizacji i wiary zdaje się stawać jedynie Rosja.
Rosja jest zaniepokojona zagrożeniem historycznego chrześcijańskiego centrum Syrii, miasta Maalula, przez islamskich terrorystów – powiedział 6 września rzecznik ministerstwa spraw zagranicznych. MSZ wezwało Syrię i świat do ochrony chrześcijańskiej ludności miasta, zwracając uwagę na to, że fundamentaliści i terroryści zagrażają miejscu symbolizującemu obecność chrześcijaństwa w Syrii, w którym do dnia dzisiejszego zachował się w codziennym użytku dialekt języka aramejskiego, którym posługiwał się Chrystus.
W trwającej …More
daniel9876
103.8K

Papież ponownie porównuje katolickich tradycjonalistów do pelagian

28 lipca br. papież Franciszek na zakończenie swojej podróży apostolskiej do Brazylii spotkał się biskupami-członkami Komitetu Koordynacyjnego Episkopatu Ameryki Łacińskiej i Karaibów (CELAM). W …More
28 lipca br. papież Franciszek na zakończenie swojej podróży apostolskiej do Brazylii spotkał się biskupami-członkami Komitetu Koordynacyjnego Episkopatu Ameryki Łacińskiej i Karaibów (CELAM). W wygłoszonym podczas spotkania przemówieniu Ojciec Święty mówił m.in. o „pokusach przeciw byciu uczniem i misjonarzem”, wymieniając wśród nich m.in. „ideologizację orędzia ewangelicznego”.
„Opcja na rzecz uczenia się i misji będzie poddana pokusie – mówił papież. – Ważna jest umiejętność zrozumienia strategii złego ducha, aby nam pomóc w rozeznaniu. Nie chodzi o wyjście, by wypędzać demony, ale najzwyczajniej o ewangeliczną jasność i spryt. Wspomnę tylko o niektórych postawach, ukazujących Kościół «kuszony». Chodzi o poznanie pewnych aktualnych propozycji, które mogą się wkraść się do dynamiki bycia uczniem i misjonarzem, zatrzymać ją powodując nawet niepowodzenie procesu nawrócenia duszpasterskiego”. Wśród tych propozycji papież wymienił socjologiczny redukcjonizm, psychologiczną ideologizację,…More
weteran
ptyś 2013-08-01 16:50:31 Czekamy na jakieś radykalne nie tylko słowa, ale działania ze strony Ojca Św. względem tych schizmatyków i bluźnierców. Gdybym …More
ptyś 2013-08-01 16:50:31
Czekamy na jakieś radykalne nie tylko słowa, ale działania ze strony Ojca Św. względem tych schizmatyków i bluźnierców.

Gdybym nie wiedział że to głupota, to bym pomyślał że prowokacja.
weteran
Niestety, oznacza to, że papież nie będzie interweniował, jeśli Kuria zechce ograniczyć dostęp do „nadzwyczajnej formy” rytu rzymskiego, czego przedsmak …More
Niestety, oznacza to, że papież nie będzie interweniował, jeśli Kuria zechce ograniczyć dostęp do „nadzwyczajnej formy” rytu rzymskiego, czego przedsmak mieliśmy niedawno.
Indultowców zaprasza się do szeregów Bractwa PX.
Wiadomo jest, że nawrócenie modernistów na wiarę katolicką, jest prawie niemożliwe, o czym świadczył sam św Pius X Papież.
8 more comments
daniel9876
526.6K

Papież Franciszek ograniczył możliwość odprawiania Mszy trydenckiej Franciszkanom Niepokalanej

Włoskie blogi Messa in Latino oraz Chiesa – ten drugi prowadzony przez watykanistę Aleksandra (Sandro) Magistra – podały, że Franciszkanie Niepokalanej i cała związana z nimi rodzina zakonna …More
Włoskie blogi Messa in Latino oraz Chiesa – ten drugi prowadzony przez watykanistę Aleksandra (Sandro) Magistra – podały, że Franciszkanie Niepokalanej i cała związana z nimi rodzina zakonna otrzymali komisarycznego przełożonego pochodzącego spoza tego zakonu; został nim kapucyn o. Fidencjusz Volpi. Ponadto, na mocy dekretu zaakceptowanego przez papieża Franciszka, Franciszkanom Niepokalanej z dniem 11 sierpnia br. nie będzie już wolno odprawiać Mszy św. wg Mszału z 1962 r. – zarówno publicznie, jak i prywatnie – bez specjalnego pozwolenia przełożonego. Odnośny punkt dekretu datowanego na 11 lipca br. (sygn. 52741/2012) brzmi:
Ponadto Ojciec Święty Franciszek zarządził, że każdy zakonnik należący do Zgromadzenia Franciszkanów Niepokalanej jest zobowiązany do celebrowania liturgii zgodnie z formą zwyczajną rytu [rzymskiego] i że na użycie formy nadzwyczajnej (vetus ordo), jeśli nadarzy się po temu okazja, kompetentne władze muszą udzielić wyraźnej zgody każdemu z członków lub każdej ze …More
Nemo potest duobus dominis servire !
ŚWIĘTY PAPIEŻ PIUS V NAPISAŁ Quo Primum POD NATCHNIENIEM DUCHA ŚWIETEGO. ZAWARŁ W Quo Primum MĄDROŚĆ BOŻĄ ORAZ WOLĘ BOŻĄ - JAKI JEST POWÓD, ŻE KTOŚ …More
ŚWIĘTY PAPIEŻ PIUS V NAPISAŁ Quo Primum POD NATCHNIENIEM DUCHA ŚWIETEGO.
ZAWARŁ W
Quo Primum MĄDROŚĆ BOŻĄ ORAZ WOLĘ BOŻĄ - JAKI JEST POWÓD, ŻE KTOŚ CHCE JĄ ZMIENIĆ ?
BÓG CHCIAŁ: PO WIECZNE CZASY, TO MA BYĆ PO WIECZNE CZASY.

Papież, św. Pius V, ogłosił w roku 1570 w bulli Quo Primum, że Msza św. według rytu rzymskiego może być sprawowana przez kapłanów bez żadnych przeszkód ze strony Kościoła, bez żadnych ograniczeń i kar, aż do końca czasów.
JAK MACIE PROBLEM ZE ZROZUMIENIEM WEŹCIE SŁOWNIK I POSTARAJCIE SIĘ ZROZUMIEĆ CO OZNACZAJĄ W JĘZYKU POLSKIM SŁOWA:
bez żadnych
przeszkód
bez żadnych ograniczeń
do końca czasów.
BN
Ustanowienie komisarza apostolskiego dla zgromadzenia Franciszkanów Niepokalanej jest podyktowane całokształtem życia i rządów w zgromadzeniu, a nie …More
Ustanowienie komisarza apostolskiego dla zgromadzenia Franciszkanów Niepokalanej jest podyktowane całokształtem życia i rządów w zgromadzeniu, a nie jedynie kwestiami liturgicznymi – oświadczył dziś watykański rzecznik prasowy.
50 more comments
daniel9876
609

Polski rząd z ONZ będzie promował pedofilię. www.Prisonplanet.pl

Polski rząd z ONZ będzie promował pedofilię. www.prisonplanet.pl Jak czytamy w artykule opublikowanym na delfi.pl “Polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej było współorganizatorem konferencji naukowej …More
Polski rząd z ONZ będzie promował pedofilię.
www.prisonplanet.pl
Jak czytamy w artykule opublikowanym na delfi.pl “Polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej było współorganizatorem konferencji naukowej poświęconej seksualności osób nieletnich i małoletnich. Z konferencji wynika, że sześciolatek powinien wiedzieć co to jest „akceptowalny seks”, a 12-latek potrafić „komunikować się w celu uprawiania przyjemnego seksu”, podała „Rzeczpospolita“.
Konferencja odbyła się wczoraj w siedzibie Polskiej Akademii Nauk. Razem z PAN i dwoma ministerstwami organizowała ją agenda ONZ ds. Rozwoju oraz polskie biuro Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Była poświęcona prezentacji „standardów edukacji seksualnej w Europie”, które WHO opracowało z niemieckim Federalnym Biurem ds. Edukacji Zdrowotnej. Prezentował je konsultant krajowy w dziedzinie seksuologii prof. Zbigniew Lew-Starowicz. Dużą część wykładu poświęcił seksualności dzieci. Wywodził, że nie są one aseksualne, bo z badań wynika, że już niemowlęta …More
daniel9876
382.5K
RE: Do fr_parvus "Jeśli nie słuchasz Papieża - pójdziesz do piekła" Tym razem bez cenzury parvus!!!More
RE: Do fr_parvus "Jeśli nie słuchasz Papieża - pójdziesz do piekła"
Tym razem bez cenzury parvus!!!
00:55
Maria Jan Kowalski
Ty zboku. Od mojej siory z daleka ! Bo zaraz ty zaczniesz cierpieć. Przybije ci penisa do tej brakującej piątej klepki. 🤨 🙂 -----------------------…More
Ty zboku.
Od mojej siory z daleka !
Bo zaraz ty zaczniesz cierpieć.
Przybije ci penisa do tej brakującej piątej klepki.
🤨 🙂
--------------------------------
fr_parvus 14 kwi 2013
Nie kochana Siostro, tak uczy nasz drogi Pan, Jezus Chrystus. Idź już spać. Zmęczona jesteś. Przytulam Cię do serca jak Siostrę w Panu. 🤗 Wiem, że bardzo cierpisz.
Maria Jan Kowalski
Dawać tu tego gnoja. Wiosna idzie. Czas na wiosenne roztrząsanie gnoju na polu Bożym czas zacząć.More
Dawać tu tego gnoja.
Wiosna idzie.
Czas na wiosenne roztrząsanie gnoju na polu Bożym czas zacząć.
36 more comments
daniel9876
2892
RE: fr_parvus "Jeśli nie słuchasz Papieża - pójdziesz do piekła" tu moja odpowiedź parvusMore
RE: fr_parvus "Jeśli nie słuchasz Papieża - pójdziesz do piekła"
tu moja odpowiedź parvus
Markus_Glauk
ciekawe pod jakim nickiem teraz tu jest aktywny.
informacyjny wirus
Tak oczywiście że pójdę do piekła. Bo Franciszka nazywam lewakiem. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Na prawaka ten wasz Franciszek to mi nie wygląda, ani w mowie, …More
Tak oczywiście że pójdę do piekła.
Bo Franciszka nazywam lewakiem.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Na prawaka ten wasz Franciszek to mi nie wygląda, ani w mowie, ani w wyglądzie w tych swoich znoszonych buciorach.
I to jest fałszywa poza skromności.
Wysila się na pokornego i ubogiego, a lewakiem zalatuje na kilometr.
daniel9876
1674.1K
Żydzi i tolerancja do Chrześcijan. Źródło:www.youtube.com/watchMore
Żydzi i tolerancja do Chrześcijan.
Źródło:www.youtube.com/watch
02:15
Nemo potest duobus dominis servire !
skasowali filmik: dialog po żydowsku a taki edukacyjny byłMore
skasowali filmik: dialog po żydowsku
a taki edukacyjny był
Nemo potest duobus dominis servire !
jeszcze trochę i by go ukrzyżowali.. nieładnie.. nieładnie..More
jeszcze trochę i by go ukrzyżowali.. nieładnie.. nieładnie..
66 more comments
daniel9876
134.7K
Radwańskie obrażane przez żydowskich kibiców w izraelu, od "Katolickich ..." Z powodu usunięcia filmiku z Glorii.tv bez uzasadnienia, wstawiam ponownie. Ula i Agnieszka Radwańska, która przyłączyła …More
Radwańskie obrażane przez żydowskich kibiców w izraelu, od "Katolickich ..."
Z powodu usunięcia filmiku z Glorii.tv bez uzasadnienia, wstawiam ponownie.
Ula i Agnieszka Radwańska, która przyłączyła się do kampanii "Nie wstydzę się Jezusa", były obrażane w Izraelu przez Żydo-Kibiców podczas gry, jako "Katolickie S...".
Źródło:www.youtube.com/watch
Więcej na : niezalezna.pl/38352-izraelscy…
01:24
alica32
🙏
alica32
🙏
11 more comments
daniel9876
11.9K
Radwańskie obrażane przez Żydo-Kibiców w izraelu jako "Katolickie S...." Ula i Agnieszka Radwańska, która przyłączyła się do kampanii "Nie wstydzę się Jezusa", były obrażane w Izraelu przez Żydo-…More
Radwańskie obrażane przez Żydo-Kibiców w izraelu jako "Katolickie S...."
Ula i Agnieszka Radwańska, która przyłączyła się do kampanii "Nie wstydzę się Jezusa", były obrażane w Izraelu przez Żydo-Kibiców podczas gry, jako "Katolicka S...".
Źródło:www.youtube.com/watch
Więcej na : niezalezna.pl/38352-izraelscy…
01:24
Nemo potest duobus dominis servire !
-Ula i Agnieszka Radwańska, która przyłączyła się do kampanii "Nie wstydzę się Jezusa", były obrażane w Izraelu przez Żydo-Kibiców podczas gry, …More
-Ula i Agnieszka Radwańska, która przyłączyła się do kampanii "Nie wstydzę się Jezusa", były obrażane w Izraelu przez Żydo-Kibiców podczas gry, jako "Katolicka S...".
Źródło:www.youtube.com/watch