Clicks1.4K
Luchinka
19

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Użytkownicy,

Redakcja Glorii.TV życzy wszystkim błogosławionych Świąt Wielkanocnych.

Niech światło i moc Zmartwychwstałego przemienia nasze życie.
Niech tajemnica Triduum Paschalnego ciągle nakłania nasze dusze do nawrócenia i szukania bliskości z Bogiem.

Redakcja Glorii.TV
Buziak
"Ujrzał i uwierzył..." (J 20, 8)
Co ujrzał jak grób był pusty?
ujrzał oczami wiary!!!
Takiej wiary życzę Glorii tv.
Luchinka
W imieniu calej redakcji, Bog zaplac za wszystkie zyczenia.

Chrystus prawdziwie zmartwychwstal!

Alleluja!!!
malgorzata__13
CHRYSTUS Zwycięzca niechaj Błogosławi całej redakcji Gloria.tv za stworzenie Dzieła które umożliwia nam ewangelizujące spotkania.
Łaska naszego PANA niech spocznie na wszystkich wspaniałych Kaznodziejach,jakich mamy radość wysłuchać tutaj.
MARYJA zawsze Dziewica niech otacza możną Opieką Glorię,TV Trwam i Christus Vincit-TV, za to że tak hojnie nas ubogacają Wiarą każdego dnia.Króluj nam CHRYSTE!
Krystian10
ALLELUJA!!! JEZUS ŻYJE!! BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 😇 🤗
ard
Alleluja ! Pan Zmartwychwstał.
Alleluja ! Niech się radują serca nasze.

🤗
19mietek77
Radujmy się Bracia i Siostry - Jezus Żyje 🤗
masada
Pan Zmartwychwstał ! ALLELUJA
Radosnych świąt 😇 🤗
Gosia
Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Alleluja, Jezus Zyje !!!
74pat
«Miłujcie się wzajemnie, tak jak Ja was umiłowałem» (por. J 13, 34)
Wolnyczlowiek
Niech Zmartwychwstaly Chrystus Krol odnowi nasze serca w prawdzie i napelni nieograniczona miloscia oraz nieustannie zsyla laski Swoje Swiete na nas hojnie ! Blogoslawiony , Alleluja , Alleluja , Swiety Niesmiertelny Zmartwychwstaly KROL Wszechswiatow oraz Nieskonczony Bog Ojciec umilowany w Trojcy Przenajswietrzej . Amen. 😇
oczy_szeroko_otwarte
Święta Wielkanocne kojarzone są chyba od zawsze z wiosną i czasem budzącego się w przyrodzie życia. U nas w tym roku zima prawie w pełnej krasie -:) więc tym bardziej życzę Wszystkim podwójnej wiosny ducha, która ożywi wiarę i miłość… ku temu jest najpiękniejszy czas… bo źródłem tego ożywienia jest zwycięstwo Chrystusa, zwycięstwo życia nad śmiercią i grzechem. Odkupienie, które dokonało się …More
Święta Wielkanocne kojarzone są chyba od zawsze z wiosną i czasem budzącego się w przyrodzie życia. U nas w tym roku zima prawie w pełnej krasie -:) więc tym bardziej życzę Wszystkim podwójnej wiosny ducha, która ożywi wiarę i miłość… ku temu jest najpiękniejszy czas… bo źródłem tego ożywienia jest zwycięstwo Chrystusa, zwycięstwo życia nad śmiercią i grzechem. Odkupienie, które dokonało się przez Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa jest wystarczającym fundamentem radości i nadziei. Weselmy się więc i radujmy bo Pan Zmartwychwstał! Alleluja! 😌
jadwiska
Weselmy się Chrystus Zmatwychwstał. Prawdziwie Zmartwychwstał Alleluja.Wszystkim życzę radosnego świętowania 🤗
Rycerz
Radosnych i spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego dla wszystkich użytkowników, redakcji Gloria.TV oraz waszych bliskich. 🙂
radek1973
Radosnych Świąt
Zmartwychwstania Pańskiego
oraz Błogosławieństwa Bożego
🤗
tagina
Radosnego Alleluja dla Redakcji Glorii TV
i wszystkich ktorzy ta strone odwiedzaja 😇 🤗 👍
Anja39
👍 😇
malgorzata__13
Tej właśnie nocy Chrystus skruszywszy więzy śmierci, jako zwycięzca wyszedł z otchłani. Nic by nam przecież nie przyszło z daru życia, gdybyśmy nie zostali odkupieni. O, jak przedziwna łaskawość Twej dobroci dla nas!

Pani Luchince z podziękowaniem za sympatyczny i ubogacąjacy klimat tego forum,oraz wszystkim zacnym forumowiczom życzę Błogosławionych Świąt i owocnego świętowania.
Christopher.
Tą drogą przesyłam wszystkim zbanowanym i nie zbanowanym użytkownikom, życzenia zdrowych pogodnych rodzinnych świąt i błogosławieństwa od Zmartwychwstałego naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Chrystus zmartwychwstan jest,
Nam na przykład dan jest,
Iż mamy z martwych powstać,
Z Panem Bogiem królować. Alleluja.
modernistae prohibere
Dziękując za życzenia dodatkowo życzę wszystkim użytkownikom, szczególnie tym których cenzura portalu uznała na tyle niebezpiecznych, że zakazała im dzielenie się Słowem z pozostałymi, aby Chrystus Zmartwychwstały Błogosławił im w każdym dniu ziemskiego pielgrzymowania.
Alleluja, Alleluja 😇