49:24
henryk33
42.2K
Objawienia Maryjne Kibeho. 28 listopada 1981 r. uczennica szkoły średniej w Kibeho (Rwanda), Alphonsine Mumureke, powiedziała, że widziała Panią niezwykłej urody, która przedstawiła się jako „NYINA …More
Objawienia Maryjne Kibeho.

28 listopada 1981 r. uczennica szkoły średniej w Kibeho (Rwanda), Alphonsine Mumureke, powiedziała, że widziała Panią niezwykłej urody, która przedstawiła się jako „NYINA WA JAMBO”, to znaczy „Matka Słowa”. Dziewczynka natychmiast rozpoznała w niej błogosławioną Dziewicę Maryję, matkę Jezusa naszego Zbawiciela. Zjawisko to powtarzało się potem, co jakiś czas. Dziewica prosiła wszystkich o nawrócenie, wiarę i szczerą modlitwę.

W chwili ekstaz uczennice, a nawet nauczyciele, którzy tego chcieli, mogli przeprowadzać testy na ciele Alphonsine w celu poddania jej próbie i sprawdzenia autentyczności jej słów. Wkrótce w szkole ujawniły się dwie nowe widzące, i to w bezpośrednim związku z Alphonsine: 12 stycznia 1982 r. Nathalie Mukamazimpaka, a 2 marca 1982 r. Marie Claire Mukangango.
Objawienia w Kibeho oficjalnie zakończyły się 28 listopada 1989 r., kiedy Alphonsine, która stała u początku tych wydarzeń, miała ostatnie publiczne widzenie Najświętszej Dziewicy. Ten znaczący fakt nastąpił osiem lat po pierwszym objawieniu Dziewicy w Kibeho i jest powszechnie traktowany, jako ważne historyczne odniesienie dla każdego, kto chciałby wiedzieć, co się stało, i wyrobić sobie na ten temat zdanie. Data 28 listopada 1989 r. została uznana przez kompetentną władzę kościelną za końcową dla tych zjawisk.
Deon
Stefanek
a od kiedy Sobór modernistów jest dla ciebie źródłem inspiracji w działaniu ??? 😲More
Stefanek

a od kiedy Sobór modernistów jest dla ciebie źródłem inspiracji w działaniu ??? 😲
henryk33
Na tej stronie komentarzy Wszyscy macie rację,szanujmy się nawzajem -Nie wiemy co każdy z Nas ma w Sercu ? to tylko jeden Pan Bóg Wie najlepiej.On Jest Miłością Niepojętą w tym Jego Miłosierdzie jest tak Niepojęte jak ten Wielki cały kosmos Nieba !!
Bóg Was Kocha Wszystkich tyc małych i wielkich i tych co zaczęli szukać Prawdy i dalej szukają....
👍 🤗 😇
jadwiska
NIE POSIADAMY PRAWA DO SĄDZENIA
Miłosierdzie w czynach."Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni"większość
ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy i myśli,że można innych sądzić.
W rzeczywistości mają przed oczyma zasłonę i sądzą tam,gdzie nie ma nic do sądzenia.I na prochu budują wulkan.Potrafią w oczach innych proch rozpoznać ale nie mogą rozpoznać belki,która ma spaść na nich.
Uważać powinni,aby nie …More
NIE POSIADAMY PRAWA DO SĄDZENIA
Miłosierdzie w czynach."Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni"większość
ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy i myśli,że można innych sądzić.
W rzeczywistości mają przed oczyma zasłonę i sądzą tam,gdzie nie ma nic do sądzenia.I na prochu budują wulkan.Potrafią w oczach innych proch rozpoznać ale nie mogą rozpoznać belki,która ma spaść na nich.
Uważać powinni,aby nie gnili wewnętrznie coraz więcej i żeby nie zostali uderzeni belką,która im zagraża.Uważać muszą,aby sami nie stali się prochem i rumowiskiem.Wszystkie zarzuty jakie drugim stawiają są niczym w porównaniu z zarzutami jakie mogliby sobie postawić.
Najważniejszym w chwili obecnej będzie szerzenie miłosierdzia:"Na co zda się potępianie drugiego,kiedy powinniśmy myśleć o własnym zbawieniu.Po co sądzić mamy drugich,jeśli Bóg jest tym,który sądzi i karze niesprawiedliwych a nagradza sprawiedliwych.Sądzenie nie jest obowiązkiem ludzi.To do nich nie należy i to nie ich obowiązek sądzenia dusz uprzywilejowanych.To nie jest ich obowiązek udawać,że odkrywają prawdę zniesławiając ich.
Oczywiście należy być ostrożnym wobec fałszywych proroków,ale ludzie,którzy mają prawidłowy osąd,sami zdają sobie sprawę z błędów rzekomych proroków.
Człowiek o zdrowym rozsądku,zdrowym odczuciu,zauważy wnet że coś nie gra.Najgorszą rzeczą jest,że nie występuje się przeciwko złym ludziom ale przeciwko dobrym.W ten sposób popełnia sie nieodwracalnie błędy.Oskarżyciele przyznać się powinni wpierw do swego "mea culpa"
zanim zaczną belką rozwalać piersi drugich.Faryzeizm nie ma nic wspólnego z Bożymi przykazaniami.Nawet jeśli przedstawia ci się jako "tradycjonalista" pozostaje faryzeuszem.
Bonawentura Meyer
OSTRZEŻENIE Z ZAŚWIATÓW
henryk33
Oczywiście ze Tylko Matka Boża może nas uratować - a szczególnie poprzez INTRONIZACJĘ NA JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI..... 🤗 😇 👍