36:02
szuirad1
21.7K
Prorocza homilia abp Sheena o szatanie i aktywności demonicznej [polskie napisy] Opublikowany 15 lis 2019 www.youtube.com/watch Prosze przeczytaj cały opis / Please read the whole description Laudetur …More
Prorocza homilia abp Sheena o szatanie i aktywności demonicznej [polskie napisy]

Opublikowany 15 lis 2019
www.youtube.com/watch


Prosze przeczytaj cały opis / Please read the whole description

Laudetur Iesus Christus,
Prawie pełna wersja doskonałej wręcz proroczej homilii sługi bożego arcybiskupa Fultona J Sheena traktująca o demonach i aktywności demonicznej podparta analizą fragmentów Pisma Świętego oraz wiedzą o psychologii i psychiatrii.
Prawie pełna, bo usunąłem fragment gdzie arcybiskup opowiada dowcip, którego nie da się przetłumaczyć oraz fragment poezji napysany w staroangielskim który też nie sposób przetłumaczyć - nie zmienia to jednak sensu całej homilii

in Polish

Nie proszę Cię byś finansowo wspierał ten kanał, jeżeli już, to modlitwą.
Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć kogoś finansowo, to rozważ regularne wsparcie którejś ze wspólnot kapłańskich gdzie odprawiana jest Msza Święta Wszechczasów ale która jest w pełnej komunii z Rzymem, np FSSP, kanał Duszpasterstwa Wiernych Tradycji Łacińskiej w Archidiecezji Białostockiej i ks. Grzegorza Sniadocha IBP, kanał TubaCordis i ks. prałata Kneblewskiego, albo kanał Nauki Katolickie i ks. Piotra Budę.

Jeśli chcesz subskrybować ten kanał, to nie zapomnij o kliknięciu ikonki "dzwoneczka". Będziesz wtedy dostawał(a) powiadomienia gdy pewnego dnia powróci na ten kanał Różaniec po Łacinie streamowany na żywo.

in English

I do not ask you to support this channel financially, but if you want to support me, then support me with your prayer. If you would like to support someone financially, please consider supporting priests/parishes who offer Traditional Latin Mass and are in full communion with Rome, FSSP, ICKSP etc.

If you would like to subscribe to this channel, do not forget to click the bell icon. This way you will get notifications once the Rosary in Latin live returns on that channel.
Anieobecny
I want more od that...!
As most of you, who like walking next to
...the TRUTH...
szuirad1
St Joseph's Battalion
Z góry przepraszam za wszystkie pominięcia i błędy. Errata: W www.youtube.com/watch pojawia się napis: "to zasymuluje swoją śmierć i zmartwychwstanie". Bezpośrednio po tym napisie, mniej więcej w www.youtube.com/watch powinno się pojawić: "po to by zwodzić". www.youtube.com/watch oczywiście wierzymy (nie wieżymy) W www.youtube.com/watch pojawia się napis: "Co prowadzi mnie …More
St Joseph's Battalion
Z góry przepraszam za wszystkie pominięcia i błędy. Errata: W www.youtube.com/watch pojawia się napis: "to zasymuluje swoją śmierć i zmartwychwstanie". Bezpośrednio po tym napisie, mniej więcej w www.youtube.com/watch powinno się pojawić: "po to by zwodzić". www.youtube.com/watch oczywiście wierzymy (nie wieżymy) W www.youtube.com/watch pojawia się napis: "Co prowadzi mnie do sposobu w który działa nasz Pan" Bezposrednio po tym napisie, mniej więcej w www.youtube.com/watch powinno sie pojawić: "po tym jak zgrzeszymy" Jeśli ktoś by jeszcze coś znalazł, to śmiało dajcie znać w odpowiedzi do tego komentarza!