Clicks415
Edward7
1

Politycy - normalność wróci wraz z szczepionką

Podczas gdy telewizja na okrągło pokazuje trumny, sieje panikę i strach, stosując wiele manipulacji i oszustw... zamiast pokazywać prawdziwe dane;
ISTAT podaje; We Włoszech wszystkie zgony ;
od 1 stycznia do 31 marca 2019 r. - 189 967 , a
od 1 stycznia do 31 marca 2020 r. - 162 000 zgonów.


A teraz Wszyscy aktorzy sceny politycznej , mówią to samo , normalność wróci wraz z szczepionką (chipem), kto im nakazał to mówić , kto nimi zdalnie steruje...

Kanclerz Austrii - gloria.tv
"Kanclerz Kurz ponownie widzi nieograniczoną swobodę podróżowania tylko w przypadku szczepienia. Kanclerz przygotowuje także Austriaków do zmiany zwyczajów wakacyjnych. „Nieograniczone podróże, jakie znamy, nie będą istnieć, dopóki nie będzie szczepionki”

Minister Zdrowia: koniec pandemii jak będzie SZCZEPIONKA za 1,5 roku! - „Nie ma zaś żadnych danych, kiedy epidemia wygaśnie, to może być w grudniu, w styczniu lub jak zostanie opracowana szczepionka, czyli za 1,5 roku – powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski w specjalnym programie Wirtualnej Polski”.
wolna-polska.pl/wiadomosci/minister-zdrowi…

WŁOSKI WICEMINISTER ZDROWIA: NORMALNOŚĆ POWRÓCI DOPIERO PO UDOSTĘPNIENIU SZCZEPIONKI!
Scenariusz został już napisany, aktorzy są już na scenach. To ten sam skrypt dla 1000 etapów, wszyscy rozproszeni po całym świecie.
Poza tym, że nie jest to zespół teatralny, sztuka czy musical, jest to najbardziej szalenie zły spisek przeciwko ludzkości, dokonywany przez przywódców politycznych i kościelnych, którzy są tak źli jak głupi.
Stało się to widoczne we Włoszech, gdy wiceminister zdrowia dr Pierpaolo Sileri otworzył usta :
Kiedy wrócimy do normalności, żyjąc razem z wirusem, stosowanie masek będzie fundamentalne, przede wszystkim wtedy, gdy utrzymanie odległości dla bezpieczeństwa nie będzie możliwe. Szczepionka przyniesie prawdziwą normalność. Ze szczepionką? Po włosku powiedział „con il szczepionino”. Mógł powiedzieć „szczepionką” lub „szczepionką”, ale tego nie zrobił.
fromrome.info

Co to za szczepionka -już jest po testach
www.planeta.pl/Ciekawostki/Szczepionka-na-…
Szczepionka nosi nazwę PittCoVacc i jest plastrem z 400 mikroigiełkami wytworzonymi z cukru. Rozpuszczają się w skórze i aplikują w ten sposób fragmenty białka. .... i nie tylko ....

RAM - ram.neon24.pl/post/154384,w-rekach…
Na uniwersytecie w Pittsburghu opracowano PittCoVacc, czyli szczepionkę przeciwko koronawirusowi. Podkreśla się, że doszło do tego, wcześniej niż było to przewidywalne.


Szczepionka ma postać plastra zawierającego 400 mikroigieł samorozpuszczalnych. Praktycznie rzecz biorąc, jest to ta sama technologia jak w przypadku ID2020, o czym było pod linkiem:

ram.neon24.pl/post/153656,agenda-i…

ram.neon24.pl/post/153825,zostanie…

Microneedle array delivered recombinant coronavirus vaccines: Immunogenicity and rapid translational development

www.thelancet.com/…/PIIS2352-3964(2…

triblive.com/…/pittsburgh-scie…

Chodzi wyłącznie o zakolczykowanie elektroniczne «bydła», ponieważ koronawirusy mutują średnio 30 razy na rok. Informacje potwierdzające ten stan rzeczy napływają z Południowej Korei:

Koronawirus: 51 pacjentów wypisanych ze szpitala w Korei Południowej wykazuje ponownie wyniki pozytywne, o czym pod linkiem:

51 recovered coronavirus patients in South Korea test positive again after release from quarantine

www.foxnews.com/world/coronavirus-sou…

W tym samym czasie, demokratyczny gubernator stanu New York, Andrew Cuomo prosi rząd federalny o zwiększenie dostępności hydroksychlorochiny, ponieważ istnieją dowody potwierdzające jej skuteczność w leczeniu infekcji spowodowanych koronawirusem.

VIDEO: Andrew Cuomo o hydroksychlorochinie

twitter.com/…/124721920846487…

W tym momencie – komentuje Maurizio Blondet – orientujemy się dlaczego doszło do opracowania szczepionki – «wcześniej niż sądzono, że będzie to możliwe».

W przeciwnym bowiem razie, rockefellerowski plan, opracowany co najmniej od maja 2010, mógłby spalić na panewce.

Scenarios for the Future of Technology and International Development

www.nommeraadio.ee/…/Rockefeller Fou…

Przypomnijmy, że David Rockefeller pisał w swych pamiętnikach:

"Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnej kliki działającej przeciwko najlepszym interesom Stanów Zjednoczonych, określając moją rodzinę i mnie jako "internacjonalistów", spiskujących z innymi na całym świecie, aby zbudować bardziej zintegrowaną globalną strukturę polityczną i ekonomiczną – jeden świat. Jeśli to jest zarzut, to jestem winien i jestem dumny z tej winy".

― David Rockefeller, «Memoirs»

www.goodreads.com/work/quotes/17899-memoirs

Żeby było śmieszniej, Henry Kissinger ostrzegł co tylko globalistyczną klikę wiadomego pochodzenia, że cały jej kunsztowny plan może spowodować rezultaty przeciwne do zamierzonych.

Na stronie Wall Street Journal, Kissinger pisze, że «globalny porządek neo-liberalny znajduje się w niebezpieczeństwie».

"COVID-19 wystawi na szwank światową gospodarkę, powodując anachroniczny powrót do przeszłości w okresie, gdy dobrobyt całkowicie uzależniony jest od przepływu ludzi i towarów. Globalny handel ucierpi znacznie z powodu pandemii".

The Coronavirus Pandemic Will Forever Alter the World Order

www.wsj.com/articles/the-coronavirus…

Oligarchia globalna czuje strach wobec pociągnięć Trumpa:

«Pakiet ratunkowy Trumpa wprowadza gospodarkę planowaną!»

The Relief Package Ushers In Trump's Planned Economy

www.wired.com/…/the-relief-pack…

Warto także odnotować, że szaleństwa WHO nie wyczerpują się.

30 marca 2020, Michael Ryan (Executive Director of the World Health Organization's Health Emergencies Programme), jeden z hersztów lewackiej pro-zboczeńcowej i pro-skrobankowej koterii (przyglądnąć się dobrze tej prymitywnej facyjacie) powiedział:

"W większości części świata, z powodu blokady, większość transferu infekcji, która obecnie ma miejsce w wielu krajach, odbywa się w domu, na poziomie rodziny. W pewnym sensie, transfer został usunięty z ulic i przeniesiony z powrotem do jednostek rodzinnych, teraz musimy iść i szukać w rodzinach i znaleźć tych ludzi, którzy mogą być chorzy i odizolować ich, w sposób bezpieczny i godny".

en.wikipedia.org/wiki/Michael_J._Ryan_(doctor)

VIDEO: 30 marca 2020, Michael Ryan, WHO: WEJDZIEMY DO DOMÓW BY ODIZOLOWAĆ CHORYCH
youtu.be/bmtEGNdee2Y
www.tweaktown.com/…/index.html
Wykorzystano:
www.maurizioblondet.it/arriva-la-truff…
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
więcej - ram.neon24.pl/post/154384,w-rekach…
Edward7
Obostrzenia przedłużone. Do pięciu osób w kościele, wkrótce obowiązkowe maseczki - www.pch24.pl/premier--obostr…