Clicks3.2K
kardynal64
4

Dzień dobry, Kazek Sowa

Wielu użytkowników gloria.tv, nurtują tematy związane z tradycją katolicką. Dla wielu jest to wręcz temat tabu, i działa na nich jak woda święcona na osobę opętaną. Nie brak godziny, by któryś z tak zwanych wierzących katolików, nie opluwał świętych kapłanów Matki Naszej Świętego Kościoła Katolickiego. Przez ostatnie dni, na gloria.tv pojawiły się wpisy, które rzucają oskarżenia, jakoby ksiądz Jacek Bałemba był schizmatykiem. Osoby tego pokroju powinny się wstydzić i uderzyć w pierś. Uważam że księdzu należą się przeprosiny.
Idąc jednak ścieżką wielu z was, także postanowiłem zadać następujące pytania: Ile zostało księdza w ks.Sowie oraz dlaczego "duchowny", nie otrzymał jeszcze kary suspensy?
Allegro
nie otrzymał kary suspensy bo działa dla syjonistów i masonów. Zwróćcie uwagę choćby na jego nazwisko… Właściciele prosperujących firm w Polsce mają nazwy albo nazwiska związane z terminologią ornitologiczną...
annaaurelia
módlmy się za księdza Sowę i innych kapłanów zarówno tych co błądzą - jak my zresztą - oraz za tych prześladowanych, co głoszą Chrystusa.
Zbawienie jest na Golgocie, ale tam trzeba nam dojść. Siły życzę wszystkim tym, co już się wspinają i wiary tym, którzy jeszcze u podnóża.
LovVal
widać, że ta koloradka księdzu Sowie przeszkadza mu...
annaaurelia
jak występuje w koloratce, to się dziwię, że ma takie a nie inne poglądy, ale dziwić mi się chyba wolno, jak występuje bez koloratki, to go nie słucham