lv.news
19

Uzticīga labvēlības mise – bīskaps atbalsta policiju

Francijas katoļi 15. novembrī daudzās pilsētās vēlreiz demonstrēja saliedētību, jo visā valstī tika aizliegtas publiskas mises, aizbildinoties ar Covid-19, lai gan nav bijis neviens Covid-19 …More
Francijas katoļi 15. novembrī daudzās pilsētās vēlreiz demonstrēja saliedētību, jo visā valstī tika aizliegtas publiskas mises, aizbildinoties ar Covid-19, lai gan nav bijis neviens Covid-19 gadījums, kas būtu atgadījies baznīcā.
Nantē policija aizliedza demonstrāciju pie katedrāles, pārvietojot to uz laukumu. Nantes bīskaps Lorāns Perčerou pievienojās policijai, norobežojoties no viņa ticīgajiem, paziņojumā, kuru parakstīja divi viņa vietnieki, kas pieprasīja "cieņu" pret valsti.
“Bīskaps neatzīst sevi šajā demonstrācijā”, teikts tekstā, uzsverot, ka Percerou vēlas “dialogu” ar valsti [kura atsakās no dialoga ar baznīcu].
Percerou protestēja, ka "kristieši netiek vajāti". Viņam pašreizējais masveida aizliegums ir "saistīts tikai ar veselības problēmu". Daudzas baznīcas Francijā ir milzīgas, viegli pieļaujot sanitāro distancēšanos.
#newsVtghcbfkux