Orędzia
11.2K

Carbonia, 26 marca 2021, Niebo jest przepełnione satelitami gotowymi do upadku na wasze głowy, o wy ludzie nauki! Nie będzie dla was ucieczki z powodu waszego okrucieństwa wobec Moich dzieci, z powodu waszego zaangażowania w zniszczenie tej rasy ludzkiej.

Moje Najświętsze Serce płacze, ponieważ widzi upadek swego stworzenia, płacze i poci się krwią.

Jezus: Jestem mistrzem Boskiej Miłości! Podejdźcie do Mnie, moje dzieci, stójcie niewzruszenie przy mojej prawdzie, a będziecie aniołami na niebieskim niebie.

Pozdrawiam Cię, moja Matko, umiłowana, Ty, która jesteś najpiękniejszą gwiazdą na firmamencie, jesteś Boską Matką Odkupiciela! Wy, którzy wzdychacie z powodu niegodziwości tej ludzkości, która zginęła w rękach szatana. Moja najdroższa Matko, moja ukochana Matko, jak bolesne jest Twoje wołanie z powodu okrucieństwa zadanego Twoim dzieciom!

Moja ukochana Matko, twarz ci spływa łzami, błagasz ojca o litość, prosisz o mój szybki powrót.

Chmury na niebieskim niebie rozprzestrzeniają się z jednej strony ziemi na drugą, ale wkrótce na niebie pojawi się tylko jedna chmura i będzie to Mój statek! Zobaczysz, jak schodzę z nieba na chmurze i zrozumiesz, że wszystko jest prawdą.

Jestem, ludzie! Otwórzcie swoje serca na Tego, który was stworzył, na Tego, który tak bardzo was kochał i który będzie was zawsze kochał. Otwórzcie swoje serca przed Najwyższym, pokłońcie się przed Nim, ludzie! Wasz Bóg powraca, aby was oprowadzić i uwolnić w Swojej prawdzie.

Kocham was, moje dzieci, kocham was nieskończenie, wróćcie do mnie, nawróćcie wasze serca do Najwyższego, czas na wiosnę, czas na nowe rzeczy we Mnie. Czcijcie Mnie w swoich sercach, mogą być świętymi ołtarzami świętego. Nie lekceważcie życia, ludzie, ale przyjmijcie je, wszystko jest we Mnie, słowo jest w was, ... prawda jest już w was.

Bóg czeka na swoje stworzenie, przywołuje je z powrotem do swojej miłości, błogosławi je i czeka, aż znowu będzie Jego. Nawracajcie się, ludzie! Proś Najwyższego o przebaczenie! Niech ten Wielki Post będzie waszą ofiarą dla waszego Boga, wzywajcie Go na pomoc, aby wasze zmartwychwstanie mogło się w Nim dopełnić.

Moje Najświętsze Serce płacze, gdy widzi upadek swego stworzenia, płacze i poci się krwią, tą krwią, która spadła na ziemię dla waszego zbawienia i którą nadal podlewa. To jest krew waszego Boga miłości dla waszego oczyszczenia.

Posłuchajcie mojego wołania, moje dzieci, to miłość do was. Szybko odwróć się od rzeczy tego świata; ciemność już rządzi, wkrótce zobaczysz całą klątwę szatana.

Walka jest ciężka, moje dzieci, ale tylko przez ten błogosławiony krzyż będziecie mieli życie wieczne w wolności w miłości Boga.

Niebo jest przepełnione satelitami gotowymi do upadku na wasze głowy, o wy ludzie nauki! Nie będzie dla was ucieczki z powodu waszego okrucieństwa wobec Moich dzieci, z powodu waszego zaangażowania w zniszczenie tej rasy ludzkiej!

Głos Boga woła o zemstę, Jego sprawiedliwość jest nieuchronna, wasza Kalwaria jest u drzwi, wasza namiętność będzie straszna, jeśli nie oddacie teraz broni śmierci za ludobójstwo niewinnych!

Jestem gotów interweniować, nie będę już dłużej czekać, mój kielich jest nalany, moje wołanie jest krzykiem sprawiedliwości!
Orędzia