Atak rządowej policji w Lublinie na obrońców normalności

Jak w PRL. Teraz nazywają się policją, wtedy ZOMO.
Wysłani przez rząd. PiS-u!!!!! Dalej chcecie na nich głosować????

Kaja Godek (cytat):
"Sąd zezwolił na organizację homoparady także w Lublinie. Sędzia stwierdził, że uczestnicy II marszu równości nie będą stanowili zagrożenia dla życia i zdrowia innych osób.

Marsz przechodził trasą Al. Racławickie - ul. Lipowa – ul. Narutowicza – ul. Głęboka – ul. Sowińskiego i Al. Racławickie. Zamknięte były ważne ulice Śródmieścia, nieczynne parkingi. Zmiany pojawiły się także w kursowaniu komunikacji miejskiej. A wszystko po to, by 6-kolorowa parada mogła przejść w pełnym komforcie, manifestując pogardę wobec zdrowej rodziny opartej na małżeństwie mężczyzny i kobiety, wyraźnie promując zachowania homoseksualne.

Nie poddając się jednak dyktaturze ideologii gender, w pokojowy sposób zaprotestowaliśmy przeciwko wydarzeniu. Najpierw uczestniczyliśmy we Mszy Świętej i nabożeństwie różańcowym w intencji rodzin i o nawrócenie publicznych grzeszników. Miało ono miejsce w kościele Nawrócenia św. Pawła w Lublinie oraz na pobliskim placu. Następnie ustawiliśmy się na chodniku na trasie marszu, chcąc w pokojowy sposób wyrazić, także w Pani imieniu swój, sprzeciw wobec nachalnej propagandy. Towarzyszył nam plakat informujący o tym, że dwóch znanych aktywistów gejowskich James Rennie i Neil Strachan wielokrotnie gwałciło roczne dziecko. W ten sposób chcieliśmy przestrzec przed homoadopcjami, których domagają się uczestnicy tęczowych pochodów. W kontrmanifestacji uczestniczyły także inne osoby, które trzymając w rękach różaniec czy baner chciały wyrazić swój sprzeciw wobec dewiacji.
Jeszcze przed rozpoczęciem marszu policja w brutalny sposób potraktowała obrońców normalności. Funkcjonariusze użyli miotaczy gazu, armatek wodnych, pałek. Gazem zostali spryskani także nasi Wolontariusze, w tym najdotkliwiej emerytowany nauczyciel z Lublina, który trzymał spokojnie plakat i w żaden sposób nie blokował trasy marszu! Użyte przez policję środki były niewspółmierne do sytuacji, policja wyraźnie stanęła po stronie homolobby. Można było odnieść wrażenie, że ta państwowa instytucja została sprywatyzowana przez aktywistów homoseksualnych!"
franciszek44
Brawo dla Kaji Godek !
Stop ZBOCZENCOM i PERWERSOM !