00:52
PiotrM
3411.6K
Ks. Marek Bąk- dziadek Andrzeja Dudy ma we krwi....
cdorotka shares this
831
Karol Karol shares this
46
masada
I znowu Rosja ,albo Związek Radziecki będzie nas wyzwalał ? Historia lubi kołem się toczyć- jednak. 😉
PiotrM
Lepiej Rosja niż Bandera 😱
fartuszniak leszek
Obecna okupacja masońska z ich systemem zgniłej zboczonej liberalnej demokracji jest najgorszym systemem, który kiedykolwiek wcześniej dotknął Polskę, gorszym od okupacji hitlerowskiej, dyktatury stalinowskiej i PRL-owskiego komunizmu, a dlaczego ?, bo poprzednie systemy nie osiągnęły takiej "doskonałości" w niszczeniu normalności obyczajów, nie było na ulicach parad zboczeńców siejących …More
Obecna okupacja masońska z ich systemem zgniłej zboczonej liberalnej demokracji jest najgorszym systemem, który kiedykolwiek wcześniej dotknął Polskę, gorszym od okupacji hitlerowskiej, dyktatury stalinowskiej i PRL-owskiego komunizmu, a dlaczego ?, bo poprzednie systemy nie osiągnęły takiej "doskonałości" w niszczeniu normalności obyczajów, nie było na ulicach parad zboczeńców siejących zgorszenie na najmłodszych i to za przyzwoleniem obecnej władzy i wielu ludzi.
Św. Mateusza 18:6-7
,,Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.
Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie
."
---
Św. Mateusza 10:28
,,Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle."
---
Tak, bójcie się bardziej tych, którzy mogą zatracić wasze dusze które są wieczne, a ciało na ziemi jest śmiertelne. Szatańska "genialność" systemu zgniłej zboczonej masońskiej demokracji polega na tym, że wiele ludzi dobrowolnie opuszcza Kościół, wyrzeka się Boga i na swego pana przyjmuje szatana, a w komunizmie, to władza wywierała presję na ludzi by nie chodzili do Kościoła. W komunizmie rodzina jeszcze była określana jako "podstawowa komórka społeczna" a dzisiaj rodzinę określa się miejscem "przemocy domowej", gorszy się dzieci "wychowaniem seksualnym" daje się prawa rodzinne zboczeńcom i niszczy się tożsamość płciową chorą ideologią "gender".
Zboczona ideologia jaka dzisiaj panuje na zachodzie i też w Polsce to Rosja wydaje się być krajem normalniejszym, gdzie parady zboczeńców są zakazane.
Kto wie ?, paradoksalnie może i Rosja będzie tym narzędziem Boga by zatrzymać rozszerzanie się tej masońskiej zgniłej zboczonej zachodniej "cywilizacji".
Nieszczypany-Nieżyd Roman
Ajwaj! Jak widać, o te 29 lat za długo.
Jadwiga Bob shares this