lv.news
23

Šneiders: Kovida pasākumi norāda pasaules valdību - nav sazvērestības teorijas

Atbildē uz koronavīrusu ir redzamas “pasaules valdības pazīmes”, laikrakstam Gloria.tv sacīja bīskaps Atanāzijs Šneiders (20. septembris, vācu video zemāk). Viņš atzīst, ka tam nav viennozīmīgu …More
Atbildē uz koronavīrusu ir redzamas “pasaules valdības pazīmes”, laikrakstam Gloria.tv sacīja bīskaps Atanāzijs Šneiders (20. septembris, vācu video zemāk).
Viņš atzīst, ka tam nav viennozīmīgu pierādījumu, jo šādas diktatūras plānotāji ir pietiekami gudri, lai rīkotos slēpti. Neskatoties uz to, Šneideram ir “stingri padomi” par pasaules valdību, kurus nevar vienkārši noraidīt kā “sazvērestības teoriju”.
Viņš atsaucas uz ietekmīgām personībām, kuras jau pirms gadiem teica, ka jaunas pasaules valdības izveidošanai būs nepieciešama epidēmija.
Turklāt pret visiem cilvēkiem visā pasaulē tagad izturas kā pret bērniem, ieskaitot apģērba kodus un noteikumus, piemēram, maskas un sociālo distancēšanos, uzsver Šneiders: "Mūsu pašu acu priekšā izveidojas scenārijs, kas parāda skaidras pasaules valdības iezīmes."
#newsKmxtgpookh