Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks40

Dr Z. Kękuś (PPP 224) Polacy na ulice?! Minister M. Kamiński ustali, kto z ludzi Z. Ziobry kłamie.

Bob
Źródło: www.youtube.com/watch Od prawie dwóch lat jesteśmy informowani o możliwych skutkach dla nas roszczeń żydów w kwocie 1 biliona złotych (300 mld dolarów), zgłoszonych w liście Światowej …More
Źródło: www.youtube.com/watch
Od prawie dwóch lat jesteśmy informowani o możliwych skutkach dla nas roszczeń żydów w kwocie 1 biliona złotych (300 mld dolarów), zgłoszonych w liście Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego do Ministerstwa Sprawiedliwości.
Może skończyć się protestami ulicznymi. W kwietniu/maju, gdy w Polsce odbywać się będą - 27 kwietnia do 22 maja - największe od 25 lat manewry w Europie DEFENDER-Europe 20. Tymczasem roszczenie w kwocie 1 biliona złotych, to... fake news, wymyślony i przekazany przez... anonimowe "rządowe źródło" portalowi www.se.pl.
Poprosiłem ministra, koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego, żeby ustalił autora fake newsa. Może okazać się, że z jego, członka biało-czerwonej drużyny dobrej zmiany PiS, winy wyjdziemy na ulice, a wtedy o pomoc w bronieniu demokracji w Polsce poproszą zagranicznych funkcjonariuszy i obecnych od 27 kwietnia w Polsce w ogromnej liczbie żołnierzy amerykańskich inni członkowie tej drużyny.
Co do listu ŚORMŻ do Ministerstwa Sprawiedliwości, o wymiarze finansowym 1 biliona zł, to... on jest, a jakoby by go nie było.
W PPP 224 zwracam także uwagę na intrygujące stanowisko Jarosława Kaczyńskiego z rozmowy 12 stycznia 2009 r. z ambasadorem USA w Polsce Victorem Ashe: "Odpowiadając na pytanie, Kaczyński powiedział, że jest „przekonany”, iż Sejm uchwali przepisy prawa, dotyczące rekompensat za konfiskaty II wojny światowej i ery komunizmu. Dodał: „Prawo będzie przyjęte.
Decyzja już zapadła. Nikt wpływowy w polskiej polityce nie będzie tego kwestionował" - Źródło: dzienniknarodowy.pl/wikileaks-ujawn… "Nikt wpływowy w polskiej polityce..."
Wygląda no to, że mamy do czynienia z jakimś... centralnym ośrodkiem decyzyjnym.

Sympatyków kanału "Po pierwsze Polak" proszę o wsparcie finansowe:
SKOK im. Franciszka Stefczyka, nr konta: 88 7999 9995 0651 9170 1304 0001
SWIFT: WBKPPLPP