Clicks2.4K
_Stefanek,
3

Robert Lewandowski mówi głośno: "Jestem katolikiem, nie wstydzę się Jezusa"

Robert Lewandowski mówi głośno: "Jestem katolikiem, nie wstydzę się Jezusa"
Tagi: wiara, sport, Robert Lewandowski, piłka nożna, katolik, Jezus Chrystus
Dodano: 25.04.2013 [11:49]
foto: Tomasz Hamrat
Robert Lewandowski jest idolem dla kibiców, od wczoraj mówi o nim cała Europa (nie tylko sportowa), ale w przeciwieństwie do wielu celebrytów nie wstydzi się swojej wiary. W zeszłym roku piłkarz wziął udział w akcji „Nie wstydzę się Jezusa”.

Po wczorajszym fantastycznym wyczynie Roberta Lewandowskiego w półfinałowym meczu Ligi Mistrzów i czterech bramkach strzelonych Realowi Madryt polski piłkarz znalazł się na pierwszych stronach gazet nie tylko polskich, ale również niemieckich i hiszpańskich. Występem byłego zawodnika Lecha Poznań zachwycają się najsłynniejsi piłkarze, ale Polak pozostał skromnym człowiekiem.
- Miałem lepsze występy - wyznał tuż po meczu.

Przy tej okazji portal Christiana Polonia przypomniał, że Robert Lewandowski w zeszłym roku wziął udział w akcji "Nie wstydzę się Jezusa".
- We współczesnym świecie wszystko idzie bardzo szybko, nieraz zapominamy o naszych wartościach i o tym, co tak naprawdę jest dla nas najważniejsze. Dlatego też ta wiara pomaga mi na boisku, ale też i poza nim, aby być po prostu dobrym człowiekiem i popełniać jak najmniej błędów – wyznał Lewandowski.
jadwiska
We współczesnym świecie wszystko idzie bardzo szybko, nieraz zapominamy o naszych wartościach i o tym, co tak naprawdę jest dla nas najważniejsze. Dlatego też ta wiara pomaga mi na boisku, ale też i poza nim, aby być po prostu dobrym człowiekiem i popełniać jak najmniej błędów – wyznał Lewandowski. 👍 😇
mkatana
Chwała Bogu, że nie brakuje takich
świadków , którzy nie wstydzą się Jezusa
i mogą dawać świadectwo wiary współczesnej młodzieży
i nie tylko jej.
_Stefanek,