Cud różańcowy w parafii biskupa Franciszka Józefa Bode Osnabrück w dobie Koronawirusa za przyczyną MB Pompejańskiej.

Pragnę przedstawić wszystkim niedowiarkom, że Matka Boża z Pompejów pomaga rozwiązywać sprawy i problemy nie do rozwiązania ludzka ręką.

Każdy kto odda się Jej w Święte Ręce otrzyma łaski, których dusza proszącą bardzo błagała,nawet w sprawach najbardziej beznadziejnych.Swiadectwo, ze Nowenna Pompejańska pomaga rozwiązać sprawy nie do rozwiązania ludzka ręka przekonała się pewna rodzina należąca do Polskiej Misji Katolickiej w Osnabrück. Misja ta jest pod pełna kontrolą kontrowersyjnego biskupa F.J. Bode,który zasłynął tworzeniem nowych pomysłów liturgicznych w kościele katolickim.Pragne podzielić się ze wszystkimi słuchaczami Gloria.Tv tym niesamowitym cudem.Wysyłajcie to świadectwo dalej i dalej, a zwłaszcza do wiernych którzy nie mogą przyjmować Najświętszy Sakrament na klęcząco i do ust.To niesamowite świadectwo może nakłonić wielu do wielkiej czci Matki Bożej z Pompejów za przyczyna jej świetego różańca.
Oto list z Osnabrueck poniżej.
Przyjaciele,żeby dobrze opisać zaistniały cud musicie wiedzieć w jakim punkcie znajduje się kościół w Niemczech,a zwłaszcza w Osnabruck,gdzie Masoneria ma wiele wpływów.O Biskupie Bode nie raz pisały różne portale katolickie. Wirus jednak spowodował przyspieszenie reformy w kościele.
Kiedy to po Lock Down wreszcie otworzyli kościoły, nie było już to samo jak przed. W kościołach niemieckich Najświętszy Sakrament rozdawali na talerzyki, a w katedrze na serwetkę,którą potem wyrzucano, a talerze myli w zmywarce do naczyń. Słyszałem że siostry zakonne wyprosili starszą kobietę, która nie chciała przyjmować Jezusa w taki sposób, domagając się komunii do ust. W Osnabrück jest tez Polska Misja Katolicka w której też nie obyło się bez zmian. Ksiądz rozdaje komunię tylko na rękę chodząc między ławkami po całym kościele w masce lub przyłbicy. Wiec tu i tam otrzymanie komunii na klęcząco i do ust stało się fizyczne niemożliwe.Po kilku miesiącach patrzenia jak niemal cały polski kościół już zapomniał o naszym Panu ukrytym w kawałku chleba, postanowiłem prosić Maryje o pomoc, bym choć raz mógł przyjąć Pana do ust. Już raz odmawiałem Nowennę Pompejańska bo chłopak mojej córki nie zamęczał się jej oświadczyć,kiedy mijały kolejne lata. Dokładnie jeden dzień po zakończeniu nowenny przybył z pierścionkiem zaręczynowym. Żona prawie nie zemdlała z wrażenia, gdyż wiedziała w jakiej intencji odmawiałem cały różaniec 54 dni.

Wiedząc, że Maryja pomaga jak się do niej zwracamy postanowiłem odmawiać nowennę drugi raz, by pomogła Maryja mi i mojej rodzinie przyjąć Najświętszy Sakrament do ust. W trakcie odmawiania nowenny, nasz ksiądz proboszcz pojechał na urlop,a przyjechał w zastępstwo ks.emeryt Edward.
Kiedy ks. Edward powiedział mi podczas spowiedzi świętej, że w czasach pierwszych chrześcijan też Komunia była na rękę, wiedziałem, że nie będzie łatwo przekonać go że tam wtedy nie byłem i nie mogę iść tym tropem,ale wolałbym trzymać się tradycji kościoła świetego.
W czasie korona wirusowego szaleństwa ok.30% wiernych uczestniczy w niedzielnej Mszy Świętej,a w ciągu tygodnia przychodzi na nabożeństwo i Msze ok 10-15 osób.
Wiec kiedy przyszliśmy do kościoła w pierwszy piątek miesiąca do konfesjonału nie było tłumów jak kiedyś. Moja córka 14 lat i mój syn 15 latek,byli jak co miesiąc u spowiedzi, po czym siedliśmy bliżej ołtarza i rozpoczęła się Msza Święta. W całym kościele było może jeszcze 2 dzieci a reszta uczestników to raczej nie młodzież. Ksiądz Edward w przeciwieństwie do naszego proboszcza rozdawał komunie na rękę przy ołtarzu i nie biegał po całym kościele. Moje dzieci są wysokie jak na swój wiek i nie łatwo ich nie dostrzec w kościele. Co działo się w sercu tego księdza wie tylko Bóg.
To co stało się za chwilę nie mógł przewidzieć nawet największy sceptyk do jakiego można mnie zaliczyć. Po błogosławieństwu i odśpiewaniu ostatniej pieśni ksiądz udając się do zakrystii nagle skręcił w prawo udając się w kierunku ławek gdzie jeszcze staliśmy kończąc pieśni.Kiedy dotarł już do nas zwrócił się do moich dzieci tak- cyt.: Jak już tak bardzo chcecie przyjąć Jezusa do ust to zapraszam na stopnie pod Tabernakulum. Po odprawieniu krótkiej modlitwy przyjęliśmy po paru miesiącach naszego Króla do stęsknionego serca. Po komunii było jeszcze błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
Kiedy ksiądz nas opuszczał dodał do moich dzieci, cyt: Jutro w pierwszą sobotę miesiąca przyjdźcie to otrzymacie Pana tak samo.
I tak przez cały urlop naszego proboszcza otrzymywaliśmy Pana po Mszy Świętej do ust. Dołączyło do nas jeszcze pare osób,ale większość przyjmowała na rękę mimo takiej niepowtarzalnej okazji jaka zaistniała dzięki Maryi i Nowennie Pompejańskiej. Mamusia Jezusa zainterweniowali tym razem nie na końcu Nowenny,ale w środku jej odmawiania. To mamusia zmieniła serce tego kapłana, dając nam szczęście nie do opisania. A każdy z was który przyjmuje Pana na rękę takiego szczęścia nigdy nie doświadczy. Szukacie Jezusa, odmawiając setki modlitw, a wystarczy niewiele lub tylko jednego. Uczestniczenie w Mszy Świętej i Komunia do ust jak było zawsze w tradycji kościoła.Pan czeka na Ciebie i Twoje świadectwo, bo jeśli bardzo Go kochasz, będziesz wiedzieć jak Mu tą miłość okazać.
Kto kocha naszego Mistrza ten nigdy nie sprofanuje Go swoimi niesakramentalnym rękoma, choćby miał na Niego czekać aż do skończenia świata. Amen
Niech Bóg Ojciec, nasz Mistrz Jezus Chrystus i nasza Królowa pobłogosławi cały Naród Polski w kraju i poza jej granicami w Imię Ojca, Syna i Ducha Świetego.Amen Króluj Nam Chryste Zawsze i Wszędzie.Rodzina z Osnabrueck.

Orędzie Królowej Pokoju poniżej.
1 grupa ludzi, oddana regularnemu nabożeństwu Mojego Świętego Różańca, może uratować swój naród.

Powiedz ludziom, aby modlili się Moim Najświętszym Różańcem, powiedz to nawet niekatolikom, bo jest to największa broń przed wpływem oszusta, który jęczy z bólu, kiedy to robicie. Jego moc jest osłabiona, gdy Moje Dzieci odmawiają tą modlitwę. Im więcej Moich Dzieci modli się na Różańcu, tym więcej dusz może być zbawionych.

Ty, Moje Dziecko, masz bardzo trudną misję, o wiele trudniejszą niż któryś z proroków w przeszłości. Jest tak z powodu ciemności ducha na świecie. Nigdy dotąd nie zapadła taka ciemność, gdzie Moje Dzieci odwracają się od Mojego Syna – od Niego, który umarł straszną śmiercią, aby je uratować. Nie tylko zapomnieli o tym, ale także decydują się zaprzeczyć całkowicie Jego istnieniu.

Modlitwa do Mnie, waszej Błogosławionej Matki, boli złego, który kuli się i traci moc, kiedy odmawiany jest Mój Różaniec. Jest to broń, którą została Mi dana tak, że mogę pomóc uratować zagubione dusze, zanim ostatecznie zmiażdżę głowę węża. Nigdy nie lekceważcie potęgi Różańca, gdyż nawet tylko jedna jedyna grupa ludzi, oddana regularnemu nabożeństwu Mojego Świętego Różańca, może uratować swój naród.

Powiedz Moim Dzieciom, by były ostrożne, jeśli odwracają się od modlitwy, gdyż robiąc to, stają się szeroko otwarte dla oszusta usidlającego je na jego czarownej, ale niebezpiecznej drodze do ciemności. Zabierzcie Dzieci do Światła przez szerzenie nabożeństwa Mojego Świętego Różańca.

Wasza ukochana Matka

Maria Królowa Pokoju
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Pomódlcie się proszę 10ką Różańca Świetego za Polską Misję Katolicką w Osnabrück ks.Romana by zaprzestał rozdawania Ciała naszego Pana i Króla na rękę biegając przy tym między ławkami po całym kościele(jak napisał świadek tych wydarzeń)Bóg Zapłać za Waszą ofiarę.Poproście swoich znajomych na facebook i innych portalach społecznościowych o modlitwę, byśmy razem pokonali tę herezję. W JEDNOŚCI …More
Pomódlcie się proszę 10ką Różańca Świetego za Polską Misję Katolicką w Osnabrück ks.Romana by zaprzestał rozdawania Ciała naszego Pana i Króla na rękę biegając przy tym między ławkami po całym kościele(jak napisał świadek tych wydarzeń)Bóg Zapłać za Waszą ofiarę.Poproście swoich znajomych na facebook i innych portalach społecznościowych o modlitwę, byśmy razem pokonali tę herezję. W JEDNOŚCI SIŁA.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Jak już tak bardzo chcecie przyjąć Jezusa do ust to zapraszam pod tabernakulum''. Tabernakulum piszemy dużą literą, bo w Nim przebywa Bóg. Prezbiterium gdzie sprawowana jest Najświętsza Ofiara jest Miejscem Świętym i dlatego było oddzielone Balaskami. W Prezbiterium mogą przebywać tylko Kapłani i służba liturgiczna! Żaden świecki nie ma Tam prawa wstępu! Niestety masoneria kościelna niszczy …More
,,Jak już tak bardzo chcecie przyjąć Jezusa do ust to zapraszam pod tabernakulum''. Tabernakulum piszemy dużą literą, bo w Nim przebywa Bóg. Prezbiterium gdzie sprawowana jest Najświętsza Ofiara jest Miejscem Świętym i dlatego było oddzielone Balaskami. W Prezbiterium mogą przebywać tylko Kapłani i służba liturgiczna! Żaden świecki nie ma Tam prawa wstępu! Niestety masoneria kościelna niszczy nam wszystkie Świętości i zmusza ludzi do profanacji wszelkiej Świętości. Niestety, takie praktyki mają miejsce już w Polsce. Wiele razy widziałam jak ,,kapłan'', prowadził świecką osobę pod Tabernakulum i tam udzielał Komunii Świętej. Totalna dewastacja Kościoła i znieważanie i bezczeszczenie, wszelkich Świętości. Ja nie rozumiem tego, że ludzie, tak się łatwo dają zwodzić i to niestety nawet starsze osoby. Idą posłusznie jak te baranki na rzeź.
JezusMaryja1
Bog obdarza tych, co sie Go nie zapieraja swym BLOGOSLAWIENSTWEM.