Libor Halik
720

Bojkot tzw. „światowych dni młodzieży” i przyjazdu heretyka i masona Jorge Bergoglio na ziemie polskie !

W dniu 25 lipca b.r. do stołecznego, Królewskiego Miasta Krakowa – miasta Świętych i Królów Polskich, ma przybyć jawny satanista, mason i herezjarcha – antypapież Jorge Bergoglio [zwany „Franciszkiem”] – przywódca „kościoła posoborowego” – modernistycznej sekty podszywającej się pod Święty Kościół Rzymsko Katolicki. Czego możemy się po tej wizycie spodziewać?
Znając poprzednie wypowiedzi tego człowieka, możemy przypuścić, że czeka nas zapewne kolejne wezwanie do przyjmowania tzw. „uchodźców”, przy okazji wyzywanie wszystkich nie chcących ich przyjmować od „nie-chrześcijan”, wezwania do przepraszania wszystkich, od islamistów, poprzez żydów, kończąc na pedałach, lewakach i ekologach… Dziwi mnie, że tak wielu naszych Rodaków nabiera się jeszcze na to, traktuje tego człowieka jako prawdziwego, Rzymskiego Papieża i jeszcze chce się z nim spotykać! Z człowiekiem który ich jawnie i publicznie obraża, mówiąc że „większość Polaków to nie są prawdziwi chrześcijanie”… Z człowiekiem, który sam nie jest Chrześcijaninem, nie wyznaje Wiary katolickiej, takiej jaką przez 2000 lat nieprzerwanie nauczał z Boskiego nakazu Święty Kościół Rzymski, Matka i Nauczycielka nasza… Jest za to promotorem wszelkich dewiacji i zboczeń! Powinien po przylocie tutaj zostać wygwizdany, następnie spoliczkowany i wyrzucony precz, tam skąd przybył! Tak powinno się postępować z publicznymi heretykami i bluźniercami! Ten człowiek splamił Rzym i całe Chrześcijaństwo, z którym w rzeczywistości nie ma nic wspólnego. Bliżej mu już do islamu, a raczej jawnego satanizmu i sekt masońskich! Dlaczego tak bardzo wstawia się za islamskimi imigrantami, a Chrześcijan prześladowanych i mordowanych na Bliskim Wschodzie ma gdzieś? Jeszcze trochę, a dopuści do „kapłaństwa” kobiet czy „ślubów” pedałów, przepraszać każe nam pedofilów i zoofilów, a kazirodztwo uzna za jak najbardziej pożądane! Po tym człowieku można spodziewać się absolutnie wszystkiego. Wielu trzeźwo myślących ludzi uważa go za Antychrysta. Ja twierdzę, że nie jest on samym Antychrystem, ale z pewnością jest jego prekursorem i poprzednikiem, kimś takim jak Św. Jan Chrzciciel, który przyszedł przed Chrystusem, aby zapowiedzieć Go światu….
Drugą sprawą są organizowane w tym czasie w Krakowie tzw. „światowe dni młodzieży”, które raczej powinno się nazywać „światową degradacją młodzieży”, lub „dniami światowego ogłupiania”… W tych dniach, pod płaszczykiem „religijnego spotkania”, promować się będzie zarazę modernizmu, którą św. Papież Pius X określił „kloaką wszystkich herezji, i zbiorem najbardziej antykatolickich poglądów świata”, w czystej postaci… To spotkanie, wypełnione duchem fałszywej, tzw. „nowej ewangelizacji”, bez wątpienia jest zagrożeniem duchowym dla milionów polskich katolików, których Wiara, mimo wielu lat tryumfu posoborowia, od lat 60’tych ubiegłego wieku, nie jest jeszcze nim aż tak skażona i zepsuta, jak na zachodzie. Polacy, w dużej mierze, zachowali jeszcze tradycyjny, katolicki sensus fidei (tzn. zmysł wiary), szczególnie jeśli chodzi o starsze pokolenia… Tego typu pseudo religijne imprezy, jak tzw. „lednica2000”, czy własnie „ŚDM”, całkowicie zabijają resztki tego ducha w młodych, i niszczą to, czego zdołali się oni jeszcze nauczyć od swoich starszych rodziców czy dziadków, którzy byli wychowani jeszcze w Wierze katolickiej… Impreza ta, przepełniona duchem fałszywego modernizmu, ekumenizmu, czy wręcz satanizmu (co możemy jasno wyczytać z logo tego heretyckiego spędu), jest zlotem anty-katolickim, który obraża majestat Trójjedynego Boga, Świętą Wiarę naszą i Święty Kościół Rzymsko-Katolicki.
Dlatego, jako Polacy i jako Katolicy powinniśmy się temu jasno i wyraźnie przeciwstawić, i pokazać swój sprzeciw, poprzez całkowity bojkot tego wydarzenia, wygwizdanie heretyka i apostaty Jorge Bergoglio zaraz po jego przylocie, oraz jasne danie mu do zrozumienia, że nie życzymy sobie w naszym Kraju jego obecności, i dla własnego bezpieczeństwa lepiej dla niego będzie, jak czym prędzej uda się w podróż powrotną, i to najlepiej prosto tam skąd przybył – czyli do Argentyny. A Wieczne Miasto Rzym, które splugawił, niech odda nam, jego prawowitym właścicielom – Rzymskim Katolikom!
Precz z herezją!
Omnia ad honorem Omnipotentis Dei, Virginis Mariae et Ecclesiae Romanae!
Michał Mikłaszewski

wiadomosci.monasterujkowice.pl