CÓRKA MARYI
27.3K

JEZUS: Gniewu Mojego Ojca doświadczą podczas kary te narody, które zalegalizowały aborcję

JESUS: The anger of My Father will be witnessed by those nations, who have legalised abortion, during the Chastisement

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

29 lipca 2012 roku, godz. 20.10

Moja szczerze umiłowana córko, odstępstwo na świecie sprawia, że dzieci Boże są zdezorientowane co do istnienia grzechu.

Wiele dusz, kiedy myśli o grzechu, od razu myśli o najcięższych grzechach, takich jak zabójstwo. Grzech przybiera różne formy. Niestety, ponieważ grzech został zbagatelizowany jakby był wadą lub cechą, uznaje się go teraz po prostu za naturalną słabość. Wielu już dłużej nie wierzy w grzech.

Aborcja, po zabójstwie własnego brata, jest najgorszą postacią ludobójstwa na świecie. A mimo to nie tylko jest tolerowana, ale też wasze narody wprowadzają ustawy, które uznają ją za konieczność. To grzech aborcji będzie powodem upadku wielu narodów i zostaną za niego surowo ukarane. Aborcja jest podłym czynem i doprowadza do zagłady pokoleń dzieci Bożych, które nie mogą się bronić. Nikt, kto zabije dziecko Boga, nie uniknie surowej kary.

Gniewu Mojego Ojca doświadczą podczas kary te narody, które zalegalizowały aborcję. Zostaną one zgładzone i nie zostanie im okazane żadne współczucie, tak jak one nie okazały żadnej skruchy za ten grzech śmiertelny, kiedy godziły się na zabijanie dzieci Bożych w łonach.
Wzywam tych, którzy próbują przebiegle zlekceważyć aborcję jakby była ona czymś, co jest niezbędne do ochrony praw matki. Do zamaskowania okrucieństwa aborcji, która sprzeciwia się Prawu Bożemu, wykorzystywane są kłamstwa. Każdy prawodawca, lekarz lub jakakolwiek osoba, która przyczynia się w jakikolwiek sposób do tego ohydnego czynu, jest winny tego grzechu w Oczach Boga i będzie cierpieć karę, która go czeka.

Tym, którzy zgadzają się na jej wykonywanie, to mówię. Wy, którzy skazujecie człowieka na zabicie, jesteście winni tego samego przestępstwa, którego on [dokonujący zabicia – przypis red.] może być winien. W takim przypadku jesteście winni morderstwa i jest to grzech śmiertelny. Nie otrzymaliście prawa do odbierania życia. Ani do osądzania. Tylko Ja, Jezus Chrystus, mam prawo osądzać. Ktokolwiek przyczynia się do śmierci mordercy poprzez akt egzekucji, będzie cierpieć w ogniu piekielnym na wieczność, chyba że się nawróci.

Tak wielu z was wyznaje prawo oko za oko. Jakże jesteście w błędzie. Czy nie przyjmujecie przykazań Mojego Ojca? Nie zabijaj. Nie zabijaj odnosi się także do tych agresywnych armii wkraczających na ziemie, które nie należą do nich, w celu panowania nad nimi. Odnosi się to do armii, które strzelają, by zabić niewinne dusze. Wszystko to jest morderstwem. Jest to przeciwko prawu Mojego Ojca.

Inne grzechy, takie jak chciwość, żądza, mówienie źle o innych, pozbawianie ludzi tego, co słusznie należy do nich, zemsta i oszczerstwa – wszystko to prowadzi do wszelkich innych grzechów. Dzisiaj stają się one akceptowalne w waszym świecie, ponieważ największą waszą miłością jest miłość własna. Kłamstwo, do którego przełknięcia zostaliście zmuszeni przez waszych fałszywych nauczycieli – samozadowolenie, jest drogą do grzechu. Mówią wam, że musicie przeznaczać swój czas na zaspokajanie swojego pragnienia bogactwa. Mówią wam, że musicie dbać o siebie – że jesteście najważniejszą osobą w swoim życiu. Musicie dotrzeć do wszystkiego, co zaspokoi każdy z waszych zmysłów. Wszyscy inni schodzą na dalszy plan.

To prowadzi do chciwości, egoizmu, żądzy, a wtedy możecie zostać skuszeni do popełnienia grzechu śmiertelnego.

Grzech będzie teraz przyjęty przez wasze narody jak nigdy wcześniej. Zostaną wprowadzone ustawy, które zalegalizują grzech śmiertelny, i biada tym z was, którzy się sprzeciwią. Ci, którzy będą bronić takiej niegodziwości, powiedzą wam, że te ustawy mają chronić wrażliwych, kiedy w rzeczywistości jedyne, co będą wprowadzać, to legalizowanie morderstw, aborcji, małżeństwa osób tej samej płci i bałwochwalstwa fałszywych bogów.

Będą się godzić na prześladowania ubogich i wyrzucanie ich na ulice, aby uczynić z nich nędzarzy. Wprowadzą prawa zmuszające was do zaprzestania praktykowania waszej religii. Praktykując ją, będziecie łamać prawo – co będzie grzechem w ich oczach.

Jak wam wcześniej powiedziałem, wasz świat jest tak pełen nieprawd, że dobro jest przedstawiane jako zło, a zło przedstawiane jako dobro. Wasz świat jest odwrócony tyłem do przodu i w rezultacie rozkwita grzech.

Wzywam was, abyście powrócili do rozważenia dziesięciu przykazań. Przestrzegajcie ich i żyjcie tak, jak się od was oczekuje, w Oczach Mojego Ojca. Złamcie przykazania, a zgrzeszycie. Spierajcie się, że niektóre grzechy są w porządku, a przeciwstawicie się Mojemu Ojcu.

Posłuszeństwo Bożym Prawom na świecie jest w tym czasie słabe i kruche. Wielu dzieciom Bożym Moi wyświęceni słudzy nie powiedzieli jasno o konsekwencjach grzechu.

Tolerancja grzechu jest największym grzechem ze wszystkich. Tolerancja jest przebiegłym kłamstwem zasianym w ludzkich umysłach przez króla kłamstw, szatana. Tolerancja jest innym sposobem usprawiedliwienia grzechu, aby dostosować się do słabości człowieka w uleganiu pokusom szatana.

Obudźcie się i uznajcie grzech za to, czym on jest. Dyskutujcie między sobą i brońcie grzechu, tak jak wam się podoba, ale nigdy nie będzie to do przyjęcia w Oczach Mojego Ojca.

Aby wejść do Raju, musicie być wolni od grzechu. Aby stać się wolnym od grzechu, musicie pokutować. Aby pokutować, musicie przede wszystkim przyjąć dziesięć przykazań. Wówczas musicie okazać prawdziwą skruchę. Prawdziwą skruchę mogą odczuć ci, którzy stają się pokorni przede Mną.

Tylko wtedy grzech może zostać odpuszczony. Tylko wtedy dusze będą w stanie wejść do Królestwa Mojego Ojca.

Wasz Zbawiciel
Jezus Chrystus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl

______________________________________________________________

PROSZĘ, POSŁUCHAJ:

Abby Johnson: Porzućcie kompromis z aborcją. Mocne świadectwo

______________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Aborcja, po zabójstwie własnego brata, jest najgorszą postacią ludobójstwa na świecie. A mimo to nie tylko jest tolerowana, ale też wasze narody wprowadzają ustawy, które uznają ją za konieczność. To grzech aborcji będzie powodem upadku wielu narodów i zostaną za niego surowo ukarane. Aborcja jest podłym czynem i doprowadza do zagłady pokoleń dzieci Bożych, które nie mogą się bronić. Nikt,…More
"Aborcja, po zabójstwie własnego brata, jest najgorszą postacią ludobójstwa na świecie. A mimo to nie tylko jest tolerowana, ale też wasze narody wprowadzają ustawy, które uznają ją za konieczność. To grzech aborcji będzie powodem upadku wielu narodów i zostaną za niego surowo ukarane. Aborcja jest podłym czynem i doprowadza do zagłady pokoleń dzieci Bożych, które nie mogą się bronić. Nikt, kto zabije dziecko Boga, nie uniknie surowej kary."
CÓRKA MARYI