Fragment kazania opisujący hańbę Kościoła porzucającego swoja misję, fragment przypominający, że chrześcijaństwo jest jedyną religią jednych zbulwersował, innych przestraszył. Ostatniego kazania ks. Koczwara nie zdołał wygłosić. Abp Stanisław Budzik wydał kapłanowi prewencyjny zakaz głoszenia Słowa Bożego na terenie archidiecezji lubelskiej.

Droga synodalna jest diabelską drogą wiodącą do przepaści

google.com/search?client=firefox-b-d&q=Droga+synodalna+jest+d

Kategoria: Archiwum, Polecane, Pudło, Ważne, Wiara
Autor:
Redakcja
, 3 grudnia 2022

Zwykli wierni mają prawo żądać od swoich kapłanów zdrowego nauczania!
Nieświadomość tego prawa jest skutecznym pomocnikiem szatana, który usiłuje ze wszystkich sił zamknąć usta tym, którzy świadomi wszystkiego, zdecydowali się na walkę o głoszenie przez Kościół odwiecznej doktryny o społecznym panowaniu Chrystusa.
Chrześcijanin powinien uważać za swą hańbę, że pozwolił się prześcignąć wrogom Boga jeśli chodzi o zapał do działania, o ducha przedsiębiorczości, a nawet ducha poświecenia. Pius XII
Trzecie Kazanie ks. Stanisława Koczwary wygłoszone w niedzielę (20 listopada) w parafii pw. Chrystusa Króla w Lublinie.
Treść kazania w którym znalazły się słowa o powrocie do zasad chrześcijańskich i podporządkowanie im życia, obyczajów, instytucji, ludów. Fragment kazania opisujący hańbę Kościoła porzucającego swoja misję, fragment przypominający, że chrześcijaństwo jest jedyną religią jednych zbulwersował, innych przestraszył.


Ostatniego kazania ks. Koczwara nie zdołał wygłosić. Abp Stanisław Budzik wydał kapłanowi prewencyjny zakaz głoszenia słowa Bożego na terenie archidiecezji lubelskiej.

“Głównym zadaniem Kościoła jest dawanie świadectwa prawdzie”.

Droga synodalna jest diabelską drogą wiodącą do przepaści