Clicks1.9K
Orędzia
1

11.01.2020 Maryja: Na początku Holokaust, śmierć, transhumanizm i zaszczepienia piętna bestii milionom ludzi.

Bieg trwojego życia wkrótce się zmieni; spokój i cisza są szybko tracone; wielkie wydarzenia, które będą miały wpływ na Twoje życie i codzienne życie, są nieuchronne.

Pilne wezwanie Maryi o pomoc ludowi Bożemu. Dziatki, pokój mojego Pana niech będzie z wami wszystkimi, a moja miłość i moja ochrona jako matki pomocy zawsze wam towarzyszą. Stały się czasy Mojego Adwersarza i Jego Posłańca Złego Kapelusza i to była ludzka administracja i ludzie, którzy są Bogiem, związki, uwięzienie, poddanie się, zniewolenie, znęcanie się i śmierć. Nowy Porządek Świata, który służy Mojemu przeciwnikowi, ma już świat na własność, jego program tyranii rozpoczął się od harmonogramu szczepień i szczepień przeciwko pierwszej pandemii; Te szczepionki nie są rozwiązaniem, ale początkiem Holokaustu, prowadzą do śmierci, transhumanizmu i zaszczepienia piętna bestii milionom ludzi.

Dzieci, proszę was, przyjdźcie do Boga z całego serca, bo tylko w Nim znajdziecie pokój, bezpieczeństwo, zaufanie i rozwiązanie wszystkich waszych problemów; tylko Bóg może zobaczyć upadłych i oszustwa, dzięki którym wyznawcy zła zazieleniają się na was! Pretekst pandemii został usunięty, aby ujarzmić i zniewolić ludzkość; Różni stają się znacznie silniejsi, ponieważ panikują i boją się, więc nie mogą protestować; starają się także zdestabilizować narody ekonomiczne, zróżnicować te najbiedniejsze, aby sprawować nad nimi dominację i kontrolę. Zbankrutowane narody otrzymują kredyt, ale aby uzyskać do nich dostęp, muszą spać na całym planie Nowego Porządku Świata. Każdy podświadomy naród utraci swoją suwerenność, jego trójka utraci autonomię, oczy będą kierowane prawami i wytycznymi Nowego Porządku Świata.

Sierp i młot będą rządzić Nowym Porządkiem Świata i wszystkimi, którzy buntują się przeciwko temu reżimowi. Własność prywatna zostanie utracona w krajach rządzonych przez Nowy Porządek Świata, podobnie jak prawa rodziców do swoich dzieci, zwłaszcza tych najmłodszych. Wszystko przejdzie w ręce państwa, które będzie odpowiedzialne za alienację majątku obywateli i administracji rodzinnej. Lud Boży będzie przechadzał się po pustyni, tylko ci, którzy przyjmą znamię bestii [mikroczip], mogą kupować i sprzedawać oraz otrzymywać pomoc i wsparcie zainteresowanych.

Drogie dzieci, w tym roku zaczyna się ból ludzkości; Jaki smutek usłyszałem w sercu mojej matki z powodu świadomości, że ogromna wielkość zostanie utracona, ponieważ została sprzedana przez Boga! Wielkie prawa osobiste, niesprawiedliwość, oszustwo, znęcanie się, konflikt, poddanie się, niewolnictwo, głód i śmierć będą pustynią, po której będziesz kroczyć. tylko jeśli pozostaniesz zjednoczony z Bogiem i weźmiesz mój Święty Różaniec, będziesz mógł usłyszeć te prawa.

Znowu mędrca Ja do was, trzodo z mojej części, nie puszczajcie Mojego Różańca, gdyż da wam on wielkie oblężenie sił zła; módlcie się w łańcuchach z moim różańcem, a wszystkie uczynki i oszustwa mego przeciwnika i jego popleczników zła upadną na ziemię. Stado moich naśladowców, mój różaniec wraz z Twoją zbroją jest ochroną i duchową siłą, do której będą należeć moi przeciwnicy i jego poplecznicy zła. Dziatki, teraz jest czas na zjednoczenie się w modlitwie i refleksji, ponieważ ciemność, grzech i zło już pokrywają ziemię. Zwróć także uwagę na moje konflikty i nie puszczaj mojego różańca, abyś mógł wyjść zwycięsko ze wszystkich swoich.

Pokój mojego Pana pozostaje w was, a moja miłość i moja macierzyńska ochrona zawsze wam towarzyszą. Twoja Matka, Maria Pomocy.

Dziatki, szerzcie Moje Orędzia Zbawienia na całym świecie.

Wiadomość do Enoch.