PiotrM
15787
DLACZEGO BRACTWO PIUSA X NIE BRONI GŁÓWNYCH OŁTARZY? TABERNAKULUM I KAPŁANÓW KTÓRZY ODPRAWIAJĄ TAM MSZĘ WSZECHCZASÓW? UWAŻAJĄ ŻE MODERNIZMU SIĘ NIE BRONI. JAK W RUCHACH…More
DLACZEGO BRACTWO PIUSA X NIE BRONI GŁÓWNYCH OŁTARZY?

TABERNAKULUM I KAPŁANÓW KTÓRZY ODPRAWIAJĄ TAM

MSZĘ WSZECHCZASÓW? UWAŻAJĄ ŻE MODERNIZMU SIĘ

NIE BRONI. JAK W RUCHACH CHARYZMATYCZNYCH LICZĄ NA

PEWNE ZBAWIENIE W KAPLICY.
--rN--
Piotrze dlaczego kłamiesz ? Kto cię nastawia przeciwko Bractwu św, Piusa X? Gdzie usłyszałeś te kłamstwa.
Ktoś bardzo nieżyczliwy Bractwu św. Piusa X okłamał cię. W Bractwie św. Piusa X odprawia się Mszę Wszechczasów z wielkim szacunkiem dokładnie tak, jak sam byś sobie życzył. (wnioskuję z twoich postów)

Nie daj się okłamywać i wykorzystywać przez złych ludzi, którzy wprowadzają cię w pułapkę …More
Piotrze dlaczego kłamiesz ? Kto cię nastawia przeciwko Bractwu św, Piusa X? Gdzie usłyszałeś te kłamstwa.
Ktoś bardzo nieżyczliwy Bractwu św. Piusa X okłamał cię. W Bractwie św. Piusa X odprawia się Mszę Wszechczasów z wielkim szacunkiem dokładnie tak, jak sam byś sobie życzył. (wnioskuję z twoich postów)

Nie daj się okłamywać i wykorzystywać przez złych ludzi, którzy wprowadzają cię w pułapkę grzechu ciężkiego.
Oszczerstwa wobec bliźniego jest ciężkim grzechem a wobec uczciwych, niewinnych księży jeszcze cięższym
Niech Bóg uwolni cię od tego co wprowadza zamęt i kłamstwo 😊 🙏 😊
--rN--
Masz wiele pytań do Bractwa Piusa X. Dlaczego nie zadasz tych pytań Bractwu PX , które bardzo chętnie odpowiada na wszystkie pytania?

kanał Szkoły Akwinaty
youtube.com/channel/UCjgohSpp-TsIXgnvl0NxKzQ
PiotrM
Jak mam dostać odpowiedź jak od Stehlina że Eucharystia może zarażać to nie chcę stracić wiary.
--rN--
Piotrze, nie rozumiem co chciałeś powiedzieć. 🥴 Wyjaśnij proszę 😊
PiotrM
Przedstaw się. Dał ci Bóg imię? Ja się nie ukrywam.
--rN--
Nie jesteś miły :( a ja przedstawiam się tylko miłym. Niech wystarczy ci że jestem rycerką Niepokalanej :)
PiotrM
No cóż. Ja tylko niewolnikiem Maryi. Brak mi inteligencji jak niewolnik sam się dziwię że potrafię pisać.
PiotrM
Prawdę mówiąc mam pytanie do Bractwa. Co to jest duchowość Ołtarza wewnętrzna Nadprzyrodzona. 😬 😉
fartuszniak leszek
Św. Jana 16:32-33
,,Oto nadchodzi godzina, a nawet już nadeszła, że się rozproszycie - każdy w swoją stronę, a Mnie zostawicie samego. Ale Ja nie jestem sam, bo Ojciec jest ze Mną. To wam powiedziałem, abyście pokój we Mnie mieli. Na świecie doznacie ucisku, ale miejcie odwagę: Jam zwyciężył świat."

Św. Mateusza 10:32-33
,,Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się …More
Św. Jana 16:32-33
,,Oto nadchodzi godzina, a nawet już nadeszła, że się rozproszycie - każdy w swoją stronę, a Mnie zostawicie samego. Ale Ja nie jestem sam, bo Ojciec jest ze Mną. To wam powiedziałem, abyście pokój we Mnie mieli. Na świecie doznacie ucisku, ale miejcie odwagę: Jam zwyciężył świat."

Św. Mateusza 10:32-33
,,Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.
Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie
."

Św. Mateusza 10:38-39
,,Kto nie bierze swego krzyża, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien.
Kto chce znaleźć swe życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je
."
---
Te powyższe cytaty z Ewangelii dedykuję tym wszystkim anonimowym, co boją się padać swoje prawdziwe imię, a kryją się za jakimś pseudonimem.
Jeżeli uważamy się za wierzących Katolików i rzeczywiście chcemy dostąpić Zbawienia, to trzeba mieć odwagę świadczyć i pod swymi wypowiedziami podpisywać się swym prawdziwym imieniem. Jak na razie za przyznanie się do Wiary w Jezusa Chrystusa jeszcze nie zamykają i nie ma konieczności ukrywania się za pseudonimem, tego wymaga bycie uczciwym wobec naszych współrozmówców, a kto się boi podać swoje prawdziwe imię, to znaczy że nie jest szczery w swych wypowiedziach i może prowadzić jakąś grę, a bycie anonimowym może też świadczyć o chęci ukrycia swojej tożsamości, by nie ponosić odpowiedzialności za swoje wypowiedzi.
W Ewangelii Jezus Chrystus jednoznacznie powiedział:
,,kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem"
Miejmy odwagę mówić we własnym imieniu, to też będzie jakaś zapora przed prowokatorami na tej stronie, to może zniechęcić tych z nieuczciwymi zamiarami, tych co tylko udają wierzących.
Maciej W8inG4DeatH
Msze święte una cum Bergoglio, czyli w jedności z heretykiem Bergoglio, są i tak niekatolickie, więc czego tu bronić.
PiotrM
Ołtarzy katolickich przed soborowych 100,200,300 letnich i Tabernakulum. Są namaszczone w rycie Łacińskim.
Joanna17
Warto sobie zadać pytanie, kto stał za Soborem Watykańskim II? Księża odprawiający NOM? Nie, księża odprawiający mszę trydencką, wychowani na mszy trydenckiej, wyświęcani według starych rytuałów, składający przysięgę antymodernistyczną. To oni dokonali przewrotu. Bardzo cenię sobie ryt trydencki i pokorną postawę na mszy, ale jak widać, ryt nie jest magią, nie tylko NOM prowadzi do protestantyzac…More
Warto sobie zadać pytanie, kto stał za Soborem Watykańskim II? Księża odprawiający NOM? Nie, księża odprawiający mszę trydencką, wychowani na mszy trydenckiej, wyświęcani według starych rytuałów, składający przysięgę antymodernistyczną. To oni dokonali przewrotu. Bardzo cenię sobie ryt trydencki i pokorną postawę na mszy, ale jak widać, ryt nie jest magią, nie tylko NOM prowadzi do protestantyzacji ;) Brawo, Panie Piotrze, za obronę kościoła i ważności mszy.
PiotrM
Jeszcze są ludzie co myślą 🙏
Quas Primas
To nie są ludzie co myślą, tylko ludzie, którzy NIE znają motywów tych przedsoborowych, modernistycznych kapłanów. Nie znają historii Kościoła. Dlatego tacy hierarchowie byli w szeregach watykańskiej watahy.
Posłuchać i poczytać mądrzejszych od siebie i wtedy nie będzie takiego zdziwienia.
PiotrM
Wy naprawdę nie myślicie. Nic nie rozumiecie. Mówię już to 100. raz. Bronię Ołtarzy przed soborowych i kapłanów tam stojących. Jak chcecie ich zarżnąć do końca to wasza sprawa. Ja będę ich bronił bo odprawiają tam Mszę Wszechczasów po wielu jeszcze parafiach. Chcecie do końca pozwolić na zrujnowanie waszych parafii i domów Bożych? Budynków Sakralnych gdzie są te Ołtarze i kapłan przy nich? A ks. …More
Wy naprawdę nie myślicie. Nic nie rozumiecie. Mówię już to 100. raz. Bronię Ołtarzy przed soborowych i kapłanów tam stojących. Jak chcecie ich zarżnąć do końca to wasza sprawa. Ja będę ich bronił bo odprawiają tam Mszę Wszechczasów po wielu jeszcze parafiach. Chcecie do końca pozwolić na zrujnowanie waszych parafii i domów Bożych? Budynków Sakralnych gdzie są te Ołtarze i kapłan przy nich? A ks. Bańka już całkiem zgłupiał. Mówi że zmiana Ewangelii czyli Słów Jezusa z Wielu na Wszystkich nie zniesie przeistoczenia. Ciekawe po co Pan Jezus użył Słowa: Wielu a nie wszystkich. Mógł od razu powiedzieć Wszystkich. Wszyscy zostaniecie wystawieni na próbę z jednego: SŁOWA! Nawet jednemu Słowu nie potraficie być wierni a co dopiero chcecie się wymądrzać. Szkoda słow.