CÓRKA MARYI
111.1K

JEZUS: Pochwycę dobrych na Moje Łono, jak zostało to przepowiedziane, i w mgnieniu oka zostaną zabrani w bezpieczne miejsce

JESUS: I will snatch the good into My Bosom as foretold and in the blink of an eye they will be taken to safety

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

środa, 5 września 2012 roku, godz. 14.30

Moja szczerze umiłowana córko, naród po narodzie przechodzi właśnie teraz przemianę. Żaden naród nie będzie w stanie nie zrozumieć, że wielka zmiana wisi w powietrzu. Zaczynają się zmieniać nie tylko ustawy, które obowiązują w ich krajach, ale wydaje się także, że ulotniła się ta wiara, którą kiedyś miały.

Mniej księży, mniej sług w Moim Kościele chrześcijańskim postanawia bronić praw Bożych. Ani też nie przyznają się głośno do swojej wierności wobec Mnie. Przeciwnie, ich głosy są jedynie szeptem pośród wrzasku głosów, które przemawiają podniośle i promują miłość własną.

Słowo Boże jest wypierane przez głosy ateistów, którzy ukrywają swoje poglądy pod przykrywką ustaw rządowych, które są zmieniane w imię tak zwanej sprawiedliwości, tolerancji, dla dobra wszystkich. Celem kłamstw, które są wam przedstawiane, jest zniszczenie nie tylko Słowa Mojego Ojca, ale także chrześcijaństwa na całym świecie.

Odstępstwo rozprzestrzenia się szybko i prawie osiągnęło punkt krytyczny. Jest to czas na Interwencję Boga. Dość kłamstw. Król kłamstw wszędzie oszukuje dzieci Boże. Nie popierajcie waszych rządów, które głoszą, że Słowo Boże jest kłamstwem. Nie przyjmujcie nowych ustaw, które aprobują grzech śmiertelny. Walczcie, wy wszyscy. Opowiedzcie się za tym, co jest słuszne. Nie pozwólcie, by prawa popierane przez króla kłamstw porwały was i wasze rodziny w otchłań bez dna.

Jeśli zezwolicie na prawa, które zakazują praktykowania waszej wiary, będziecie cierpieć. Waszym duszom zabraknie pożywienia i oddalicie się ode Mnie. Ale jeśli zaakceptujecie morderstwo oraz aborcję i nie przeciwstawicie się takiemu złu, to wasz kraj zostanie ukarany z Ręki Boga.

Choć nadal wszędzie się szerzy odstępstwo, to z drugiej strony wzrasta też liczba nawróceń i wkrótce zderzą się one frontalnie. Wielkie starcie stanie się wyraźne, a człowiek będzie się oddalał od człowieka. Brat przeciwko bratu. Sąsiad przeciwko sąsiadowi.

Będą dwa obozy. Ci, którzy kochają Boga, i ci, którzy Go nie kochają. Każdej duszy dam szansę zadecydowania, którego obozu chce stać się częścią, w nadziei, że wybierze Mnie, swojego ukochanego Zbawiciela.

Wy, Moi uczniowie, poprzez wasze modlitwy, zwłaszcza przez odmawianie Litanii Łaski Ochrony, możecie przyprowadzić do Mnie więcej dusz. Wtedy pochwycę dobrych na Moje Łono, jak zostało to przepowiedziane, i w mgnieniu oka zostaną zabrani w bezpieczne miejsce.

Moja obietnica to ratowanie ludzkości. Ale ostateczny wybór będzie należał do każdej duszy ze względu na jej własną wolną wolę.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…dzie-sie-oddalal-od-czlowieka-brat-przeciwko-bratu

____________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Matka Zbawienia: Wszyscy, którzy pozostają wierni prawdzie, w mgnieniu…

JEZUS: Gdy nadejdzie czas, wy i wasze rodziny zostaniecie w mgnieniu o…

JEZUS: W mgnieniu oka, zostaniecie uniesieni do Mojego Nowego Królestwa

JEZUS: Wasze przejście z tego świata do Mojego Nowego Królestwa będzie…

* * *

Nowe niebo i nowa ziemia wg Objawienia św. Jana

Bóg Ojciec: Wezwanie do Kościoła katolickiego, aby przyjął Nową Erę Pokoju na ziemi


BÓG OJCIEC: Przyniosę wam Nowy Świat, który was zadziwi w całej swojej wspaniałej Chwale. On jest gotowy ...

JEZUS: Ta ziemia zostanie odrzucona na rzecz Nowego Nieba i Ziemi

JEZUS: Moja Era Pokoju będzie Nową Ziemią, gdzie dwanaście narodów panować będzie pod Moim Przewodnictwem

JEZUS: Będziecie mieli ciała czyste, niezniszczalne, wolne od chorób, śmierci fizycznej i starzenia się

___________________________________________________________
CÓRKA MARYI