CÓRKA MARYI
212.1K

JEZUS: Ci, którzy urodzili się inteligentni, nie zrozumieją Prawdy, ponieważ będą analizowali to, co wytworzyli za pomocą ludzkiej logiki

JESUS: Those who were born with intelligence will be none the wiser to the Truth, for they will analyze the reality of their creation through human logic

KSIĘGA PRAWDY

sobota, 30 listopada 2013 roku, godz. 15.50

Moja szczerze umiłowana córko, jak Ja bardzo kocham świat. Jak bardzo tęsknię za każdą duszą, która jest w tej chwili dla Mnie stracona. Obiecuję, że będę szukał każdej pojedynczej osoby i będę starał się przyciągnąć ją do Mojego Bożego Miłosierdzia.

Pragnę, aby Moja Obecność, Moja Miłość i Moje współczucie było znane każdemu z nich. Moje Łzy, które teraz ujawniam przed tobą, Moje maleństwo, płyną za tych, którzy będą odrzucali Moją Boską Interwencję i którzy w konsekwencji wpadną głową w dół w próżnię nikczemnego oszustwa.

Moja Męka będzie przeżywana na nowo, gdy Moje Ciało będzie musiało zmierzyć się z nowym biczowaniem – gdy poganie, którzy przyjdą pod fałszywą fasadą pokoju, miłości i pokory – będą deptali Mój Kościół, zanim go ukrzyżują. Mądrzy w duchu poznają Prawdę. Wojna będzie zaciekła, a główną zdobyczą, na której będzie zależało armii szatana, będą dusze wszystkich dzieci Bożych.

Dusze wierzących będą pierwszym celem szatana i na nich skoncentruje on całą swoją siłę. Strategią szatana jest najpierw oszukać i zmylić wierzących, zanim ich zniszczy. Niewierzący mało interesują szatana, bo zdobył już ich dusze i nie stanowią oni dla niego wyzwania. Mój Ojciec nie będzie stał z boku i patrzył na tę okropność, która została przepowiedziana. Zobaczycie wszelkie możliwe cuda, wszelkie wołanie z Nieba i każdą Interwencje, kiedy dojdzie do ostatecznej bitwy – największej duchowej wojny wszechczasów.

Ci, którzy urodzili się inteligentni, nie zrozumieją Prawdy, ponieważ będą analizowali to, co wytworzyli za pomocą ludzkiej logiki. Ci, którzy urodzili się z sercami przepełnionymi czystą miłością do Boga, przyjmą Prawdę, nawet jeśli będzie ich wprowadzała w zakłopotanie, ponieważ ich serca należą do Boga i zostaną pobłogosławieni darem rozeznania. Ci, którzy walczą ze Słowem Boga i Interwencją Mojego Ojca ratującą dusze i którzy starają się uniemożliwić Mu ratowanie dusz, zostaną surowo osądzeni.

Gdy trwa walka o dusze, musicie zwrócić się do Mnie i zawsze Mnie prosić o podtrzymanie was, abym was chronił i pocieszał. Jeśli będziecie ze Mną, będziecie cierpieli to straszne spustoszenie ze spokojem, który was zaskoczy. Ale jeśli nie potraficie Mi zaufać i całkowicie Mi się oddać, zauważycie, że próby, które was czekają w Moim Kościele, będą prawie niemożliwe do przetrwania, tak bardzo będą bolesne.

Nigdy nie wolno wam zapominać, że Bóg jest wszechmogący i że szatan nie może wygrać tej wojny o dusze. Niestety, wielu nie będzie na tyle silnych w swojej wierze ani nie będzie miało zdolności do rozpoznania oszustwa, z którym będą musieli się zmierzyć w Moje Imię, i nigdy nie będą w stanie odkupić się przede Mną. Są to dusze, które w tym czasie sprawiają Mi tak dotkliwy smutek.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…erw-oszukac-i-zmylic-wierzacych-zanim-ich-zniszczy
CÓRKA MARYI
"Dusze wierzących będą pierwszym celem szatana i na nich skoncentruje on całą swoją siłę. Strategią szatana jest najpierw oszukać i zmylić wierzących, zanim ich zniszczy. Niewierzący mało interesują szatana, bo zdobył już ich dusze i nie stanowią oni dla niego wyzwania. Mój Ojciec nie będzie stał z boku i patrzył na tę okropność, która została przepowiedziana. Zobaczycie wszelkie możliwe cuda …More
"Dusze wierzących będą pierwszym celem szatana i na nich skoncentruje on całą swoją siłę. Strategią szatana jest najpierw oszukać i zmylić wierzących, zanim ich zniszczy. Niewierzący mało interesują szatana, bo zdobył już ich dusze i nie stanowią oni dla niego wyzwania. Mój Ojciec nie będzie stał z boku i patrzył na tę okropność, która została przepowiedziana. Zobaczycie wszelkie możliwe cuda, wszelkie wołanie z Nieba i każdą Interwencje, kiedy dojdzie do ostatecznej bitwy – największej duchowej wojny wszechczasów."