24:10
m.rekinek
21.6K
UCIECZKA Z RAJU AUSTRALIA youtu.be/TNKzMECjGx4 8 wrz 2021 Agnieszka Moitrot Australia konfiskuje alkohol i ogranicza liczbę do „sześciu piw lub gotowych napojów lub butelki wina” „Mieszkańcy bloków …More
UCIECZKA Z RAJU AUSTRALIA
youtu.be/TNKzMECjGx4
8 wrz 2021 Agnieszka Moitrot
Australia konfiskuje alkohol i ogranicza liczbę do „sześciu piw lub gotowych napojów lub butelki wina”

„Mieszkańcy bloków mieszkalnych, które zostały odgrodzone przez Departament Zdrowia Nowej Południowej Walii, muszą monitorować dostawy alkoholu, aby ograniczyć liczbę spożywanych dziennie napojów” – donosi NCA News Wire.

Urzędnicy rządowi plądrują prywatne przesyłki pocztowe, konfiskują alkohol i mówią mieszkańcom, że mogą dostać tylko jedną porcję „sześciu piw lub gotowych napojów lub jedną butelkę wina”, aby „zapewnić bezpieczeństwo pracownikom służby zdrowia i mieszkańcom”.

Budynek Common Ground firmy Mission Australia w Camperdown jest najmłodszym budynkiem, w którym mieszkańcy podlegają tym surowym zasadom.

Mieszkańcy osiedla socjalnego skarżyli się, że paczki opiekuńcze wysyłane przez przyjaciół i krewnych są przeszukiwane przed dostawą.

„Przeszukujesz wszystkie torby i rzeczy, które wchodzą do budynku… Skonfiskujesz wiele prezentów. Nie wolno nam było brać ze sobą takich rzeczy jak butelki alkoholu i nadal nie wolno nam tego ”- powiedział Robin Elhaj, mieszkaniec Common Ground.

Nadmiar alkoholu zostanie skonfiskowany do czasu zniesienia godziny policyjnej.

uncutnews.ch/…biere-oder-fertiggetraenke-oder-eine-flasche-wein/
Posoborowe absurdy
Australia jest przykładowym eksperymentem totalityarnym na cały świat. Dziwię się Australiczykom że nie rozniosą tych rządzących w pył.
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Sataniści krokami przejmują ten grzeszny świat .