24:54
CÓRKA MARYI
485
Ten trud po to, ażeby Królował - Pielgrzymka podąża niezmordowanie. Zapraszamy do dołączenia się do naszej pielgrzymki. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z panem Sławomirem Zakrzewskim pod numerem …More
Ten trud po to, ażeby Królował - Pielgrzymka podąża niezmordowanie.

Zapraszamy do dołączenia się do naszej pielgrzymki. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z panem Sławomirem Zakrzewskim pod numerem telefonu: 536 297 288

Liczymy na Państwa ofiarność i wsparcie dalszego rozwoju Radia i Telewizji Chrystusa Króla. Prosimy o pomoc finansową w propagowaniu wartości prawdziwie Katolickich w tych jakże ciężkich czasach. Dokonywać przelewów możecie Państwo za pomocą zakładki PayPal na naszej stronie:

telewizjachrystusakrola.com

Bardzo prosimy o oglądanie naszych filmów, polubienie ich, podzielenie się nimi ze wszystkimi znajomymi i subskrybowanie naszego kanału.

Zapraszamy również do słuchania naszego radia, od poniedziałku do piątku, od godziny 4 do 5 po południu na falach 1080 AM w Chicago i całodobowo, przez internet na całym świecie:

radiochrystusakrola.com

Wszelkie materiały przedstawione na kanale Telewizja Chrystusa Króla są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).
Kopiowanie, przetwarzanie, a następnie rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części na portalach lub mediach nienależących do Telewizji lub Radia Chrystusa Króla jest zabronione.
All material appearing on the Telewizji Chrystusa Króla YouTube channel (“content”) is the property of Telewizja Chrystusa Króla, Radio Chrystusa Króla or the party credited as the provider of the content. No part of this material, may be copied, photocopied, reproduced, translated or reduced to any electronic medium or machine-readable form, in whole or in part, without prior written consent of Telewizja Chrystusa Króla. Any other reproduction in any form without the permission of Telewizja Chrystusa Króla is prohibited. All materials contained on the Telewizja Chrystusa Króla YouTube channel may not be copied and then reproduced, distributed, transmitted, displayed, published or broadcast without the prior written permission of Telewizji Chrystusa Króla.