Clicks1K
Anton Čulen
11
Extrémistickí zástancovia bojového ateizmu a vzbúrenci proti Bohu z pseudokresťanského Postoja už neznesú ani názor disidentov. Extrémistickí zástancovia bojového ateizmu a vzbúrenci proti Bohu z …More
Extrémistickí zástancovia bojového ateizmu a vzbúrenci proti Bohu z pseudokresťanského Postoja už neznesú ani názor disidentov.

Extrémistickí zástancovia bojového ateizmu a vzbúrenci proti Bohu z pseudokresťanského Postoja už neznesú ani názor disidentov.

Komunisti môjho spolužiaka na vysokej škole Tonka Seleckého vyhodili z vysokej školy, zatvorili ho s Bratislavskou päťkou za náboženskú angažovanosť, no a teraz „kresťansky“ sa tváriaci Postoj (www.postoj.sk) ho zablokoval.

Tak za toto som v 89 štrngal? Za toto?


J.V.

alianciazanedelu.sk/archiv/4784
Anton Čulen
dalila
Postoj neviem či bol ale určite nie je kresťanský
dalila
Určite.
dalila
To že tam píšu aj kňazi, to nič nie je.
2 more comments from dalila
dalila
Však dobre. Ak by bol kresťanský, nie je taký zmätočny. Ak by sa našiel človek, čo hľadá Boha a vďaka postoju ( nie že len vďaka webu, ale tým že mu vysvetlí, usmerni, dá svedectvo o Láske) by ho našiel, tak odvolavam svoje slová.
dalila
Na tému kto je pápež mi odpovedať netreba. Veľa veľa je tam vecí, ktoré zarypu napr do biskupov, a to sa nerobí. Ak mám s niečím problém, tak sa opýtam svojho kňaza resp.aj biskupa. Dali tam priestor aj lajchovi. Ak potrebujem niečo vysvetliť, alebo ukázať na zlú vec, musím ísť čím bližšie ku konkrétnemu človeku. Pustiť do sveta kritiku a nechať tak,takých nás je do bludu i trochu
ekans
AZN pro jistotu diskuzi nepřipouští a Selecký je sám blokař tak co by chtěl?
jezofiko
A ty si čo myslíš, že odštrngáš kľúčami na námestí a založiš si doma papučovú kultúru? Boj začína každý deň. Na úrovni teba , skupiny, spoločnosti, národov . Bitka neskončila.
Caesar
To vieme. Napísal som tam par komentov a hned ma zablokovali. Ved to KDH-cký platok.
Anton Čulen