Clicks29
lt.news

San Gennaro kraujas: arkivyskupija leido stebuklui įvykti vieną dieną vėliau

Gegužės 1 d. Neapolio katedroje, esančioje 200 km į pietus nuo Romos, rožiniai buvo skaitomi laukiant miesto šventojo San Gennaro kraujo suskystinimo, kuris turėjo įvykti šeštadienį prieš pirmąjį gegužės sekmadienį.

Bet nieko neįvyko. Relikvijorijoje surinktas kraujo krešulys liko kaip akmuo - pranašystė pražūčiai.

Sekmadienį tada: coup de théâtre. Arkivyskupija paskelbė, kad kraujas suskystėjo sekmadienį 17.18 val. - vieną dieną per vėlai. „Čia stebuklas gyvas prieš mano akis“, - netikrų naujienų „IlFattoQuotidiano.it“ rašė entuziastinga Januaria Piromallo. Arkivyskupija jai pranešė tekstiniu pranešimu, kai „tai įvyko“, ir ji nuskubėjo į Katedrą.

Kai ji atvyko, nenuostabu, kad beveik nieko ten nebuvo - net sėdintis ant grindų arkivyskupas Battaglia skubėjo pasirodyti. Todėl Januarija sėdėjo „viena, pirmoje eilėje, paprastai skirta bažnytinėms valdžios institucijoms“.

Ji turi savo paaiškinimą dėl San Gennaro vėlavimo: „tarsi Šventasis norėtų, kad būtų laikomasi anti-Covid priemonių. Labiau tikėtinas paaiškinimas yra tai, kad San Gennaro serga ir pavargsta nuo pasirodymų prieš dekadentiškus ir antikatalikius prelatus.

#newsLlbzhsltmn