02:55
Libor Halik
167.1K
Muslimové šikanují Rusy v kasárnách. Bijí nemuslimy s křikem: Allachu akbar! V kasárnách Moskvy 11.8.2010More
Muslimové šikanují Rusy v kasárnách.

Bijí nemuslimy s křikem: Allachu akbar! V kasárnách Moskvy 11.8.2010
Public domain
TULÁK
Fakt?Ale v současnosti Rusko spíš podporuje Syrii a Írán nebo odsuzuje sankce.To jsou muslimské země že?Je taková doba,že zítra může být vše jinak.Ale zajímavé,co jste dneska se Zinou nakousli.
Beník
🙏 🙏 🙏 Верховный муфтий Саудовской Аравии призвал «разрушить все церкви»На этой неделе Верховный муфтий Саудовской Аравии шейх Абдул Азиз Аль-Ашейх объявил, что «необходимо разрушить все церкви». Поскольку в Саудовской Аравии и так нет церквей, очевидно подразумевалось, что на …More
🙏 🙏 🙏 Верховный муфтий Саудовской Аравии призвал «разрушить все церкви»На этой неделе Верховный муфтий Саудовской Аравии шейх Абдул Азиз Аль-Ашейх объявил, что «необходимо разрушить все церкви». Поскольку в Саудовской Аравии и так нет церквей, очевидно подразумевалось, что на Аравийском полуострове не должна быть дозволена никакая религия, кроме ислама.
Potřebujeme někoho kdo bude svou mocí zaštiťovat křesťany,myslím,že by to mohla být SVATÁ RUS
TULÁK
I menšina,je-li s ní Pán Bůh,tak obstojí.Je jich hodně a no co jako?Znáte to na množství nehleďme. 😇
Libor Halik
Viz nápis Dagestán na hlavách ruských nováčků. Šikana od muslimů z Dagestánu vůči Rusům v ruských kasárnách jako ovoce vojenské "reformy" v posledních 2 letech: shurigin.livejournal.com/219979.html
Марек
Rusko je multikulturní a multináboženská země,myslím,že nemáme právo jim radit jak to mají doma dělat
Libor Halik
Jenže oni tam volají Alláh akbar (islámský bojový pokřik) - je to dobře slyšitelné (je to s ruským přízvukem) na konci videa.
johnfrax
No,ako ukážka bitky medzi vojakmi,zaujímavé.
Možno aj tréning alebo veľa vodky.
Libor Halik
Jenže se Marku rvali tajně a skrytě, ne veřejně na místě, kde na ně vidí všichni vojáci a nadřízení důstojníci z oken kasáren - na hlavním place. Kromě toho nevolali muslimský dobyvačný pokřik "Alláh akbar".
Zde je třeba si připomenout bitvu proti muslimům u Vídně: gloria.tv/post/hYEKN4dnEsw83P72dyNv7eZj7
Марек
tato zpráva je staršího data- Myslím,že nadpis:Muslimové šikanují Rusy v kasárnách je nadnesený,je to účelová zpráva.Problem je spíše v tom ,že v elitní tankové jednotce není disciplina.
Ale vzpomeňme na doby Československa,kdy se Češi se Slovákama na vojně též porvali.Já bych tuto zprávu nepřeceňoval.
Libor Halik
Čech či Moravák, který opustil Krista, zradil Krista, je schopen o to víc zradit i své bratry Čechy. Naši předkové byli křesťané, ale ve 20. století vyměnili Krista - nejspíše za zábavu v televizi a za pár stříbrných. Nejhorší jsou ti, kteří vyměnili Krista přímo - kteří v Krista opravdu věřili. Ti co pochází z už nevěřících rodin nemají tuto vinu, vinu mají jejich rodiče. Vinou svých …More
Čech či Moravák, který opustil Krista, zradil Krista, je schopen o to víc zradit i své bratry Čechy. Naši předkové byli křesťané, ale ve 20. století vyměnili Krista - nejspíše za zábavu v televizi a za pár stříbrných. Nejhorší jsou ti, kteří vyměnili Krista přímo - kteří v Krista opravdu věřili. Ti co pochází z už nevěřících rodin nemají tuto vinu, vinu mají jejich rodiče. Vinou svých rodičů ale i oni žijí v omylech.
Libor Halik
Antikrist má vzejít z talmudistického židovství. Má to být člověk z izraelského pokolení Dan. Má se stát vládcem v Izraeli a na celé planetě Zemi. Má usednout v nově vybudovaném jeruzalemském chrámě a lživě drze prohlásit sám sebe za Boha. Zatím stojí vybudování židovského chrámu v cestě islámská jeruzalémská mešita. K jejímu odstranění potřebují budovatelé Antikristovy říše …More
Antikrist má vzejít z talmudistického židovství. Má to být člověk z izraelského pokolení Dan. Má se stát vládcem v Izraeli a na celé planetě Zemi. Má usednout v nově vybudovaném jeruzalemském chrámě a lživě drze prohlásit sám sebe za Boha. Zatím stojí vybudování židovského chrámu v cestě islámská jeruzalémská mešita. K jejímu odstranění potřebují budovatelé Antikristovy říše napřed ovládnout všechny muslimy vojenskou silou. Proto jsou USA vojáci v Iráku a plánuje se dobývání Iráku a dalších muslimských zemí.
Pro johnfrax. Já kritizuji Vatikán z lásky. Někdy je třeba odstranit sněť, aby se zachránil život. To je potřeba dnes a arcibiskup Eliáš Dohnal si je toho, Bohu díky, také vědom.
johnfrax
O Kerale je veľa informácií,nič to nemení na vašom prístupe k páleniu koránu a kritike Vatikánu.
Ale myslím si,že to nemá význam s vami preberať,váš postoj je čím ďalej,tým jasnejší.
Protikatolícky,kdo chce psa biť,palicu si nájde.
Modlím sa za vás,Boh vám žehnaj.
Libor Halik
Islám je zajisté inspirován nějakým démonem. Jak učil svatý apoštol Pavel: Kdo neuznává Božství Ježíše Krista, ten je inspirován démonem (ďáblem, satanem, běsem) k jeho zneuctívání. Ateismus je inspirován démonem, islám také, novodobé (talmudistické) židovství odmítající Božství Krista také, všechna pohanská náboženství také. Čili do lidí, kteří odmítají Božství Krista jsou více …More
Islám je zajisté inspirován nějakým démonem. Jak učil svatý apoštol Pavel: Kdo neuznává Božství Ježíše Krista, ten je inspirován démonem (ďáblem, satanem, běsem) k jeho zneuctívání. Ateismus je inspirován démonem, islám také, novodobé (talmudistické) židovství odmítající Božství Krista také, všechna pohanská náboženství také. Čili do lidí, kteří odmítají Božství Krista jsou více či méně nějak vtěleni démoni, kteří jim brání v tom, aby duchovně viděli, aby poznali skutečného Boha a Jeho Syna Ježíše Krista. Proto je každá misie spojena s bojem proti démonům, s jejich vyháněním - jde o duchovní zápas v modlitbě, půstu a v hájení pravdy i za cenu nasazení vlastního života.
Libor Halik
a) Na videu jsou vojáci z elitní tankové jednotky v Moskvě v níž jsou Dagestánci. Celá věc byla prý vyšetřena a viníci potrestáni.
b) Pro johnfraxe. Tak zpráva z Indie se odehrála v tom indickém státě Kerala, kde žije největší křesťanská menšina v Indii. Nestalo se to v muslimském státě. Indie je stát hinduistický. Ruku tomu katolickému profesorovi usekli nikoliv hinduisté, ale muslimové …More
a) Na videu jsou vojáci z elitní tankové jednotky v Moskvě v níž jsou Dagestánci. Celá věc byla prý vyšetřena a viníci potrestáni.
b) Pro johnfraxe. Tak zpráva z Indie se odehrála v tom indickém státě Kerala, kde žije největší křesťanská menšina v Indii. Nestalo se to v muslimském státě. Indie je stát hinduistický. Ruku tomu katolickému profesorovi usekli nikoliv hinduisté, ale muslimové, kteří zde podobně jako křesťané tvoří menšinu. Proto je nepochopitelným, že v nemuslimském státě KATOLICKÁ kolej propustí katolíka, který byl zmrzačen muslimem a ještě ho ta KATOLICKÁ kolej zbaví práva na důchod a veškerých sociálních výhod
c) Pálení Koránu pouze plánoval protestant Američan v křesťanských USA. Katolík v Indii žádný Korán nepálil, a přesto mu v hinduistické Indii muslim usekl ruku dříve než protestant Američan vymyslel svůj plán a KATOLICKÁ kolej toho katolíka potom vyhodila ze zaměstnání a ještě mu sebrala důchod a veškeré sociální výhody. Dala tak dalším muslimům asi signál, že když budou katolíkům sekat ruce, tak katolíci pak budou ještě od katolíků propouštěni ze zaměstnání, budou zbaveni od katolíků důchodu a sociálního zabezpečení, a proto jako invalidé tito katolíci zemřou hlady! Chápete už? 🤨
johnfrax
o.Halík
Vieme aká je situácia v Indii,kresťania sú výraznou menšinou,politika štátu je zameraná protikreťansky,India je kolíska pohanských náboženstiev.
Ak by sa ekumenizmus prevádzal a nastal by zmier medzi vyznaniami,profesor by o ruku určite neprišiel a to je jeho cieľ.
Dôležité je to,že kresťania sa o to snažia,na rozdiel od druhej strany,ale niekto musí urobiť prví krok ,to nás účí …More
o.Halík
Vieme aká je situácia v Indii,kresťania sú výraznou menšinou,politika štátu je zameraná protikreťansky,India je kolíska pohanských náboženstiev.
Ak by sa ekumenizmus prevádzal a nastal by zmier medzi vyznaniami,profesor by o ruku určite neprišiel a to je jeho cieľ.
Dôležité je to,že kresťania sa o to snažia,na rozdiel od druhej strany,ale niekto musí urobiť prví krok ,to nás účí Ježiš,zmierovať sa,hľadať cestu pokoja,on nebojoval a neumrel pre pozemské kráľovstvo,ale pre nebeské.
Židia ho chceli mať za kráľa,ale on to odmietol.

***
Prečo štáty,vyspelá civilizácia neposielajú nóty ako to bolo v minulosti ?
Prečo sa o tom v médiách nehovorí ?
Veď útokov na kresťanov je tam veľa,a ktoré médiá o tom informujú ?
Teraz vyhodili s práce v Slov Rozhlas.mnohoročného náboženského redaktora,ktorí bol fundovaný,mnohoročný zamestnanec,dostal uznania za svoju prácu,ale asi je príliš dobrím kresťanom.
A ten článok vyvoláva histériu proti Vatikánu.
Samozrejme že aj ja som proti páleniu Koránu,
veď to musí pobúriť aj zmierlivích moslimov.
Ako reagovali na karikatúri ?
Myslíte že to by niečo riešilo,keby sa Korán pálil ?
Odpovedzte mi,vzhľadom na ich mentalitu a vieru,ako by sa zachovali pri pálení ?
***
To by prišli nie o ruku,ale o hlavu,život ,všetci kresťania ktorí žijú v moslimských zemiach,to nie je cesta kresťana.
Ak profesora zo školy prepustili,tak len pre ochranu detí ,žiakov a ich rodín,pre samotnú existenciu školy
I keď si myslím,že ani to nezastaví útoky na kresťanov,možno len oddiali.
Takže riešenie je,oko za oko ?
Evanjelium schvaluje pálenie Koránu ? ?
Násilie, vojnu ?
Aj na obrannú vojnu už asi nie je možnosť,lebo politika,štruktúra vlád EU je prešpikovaná islamskými politikmi.
Je to pomalé,ale nepretržité prerastanie do európskej kultúry.
Ak svetové mocnosti nezasiahnu,tak to nik nezastaví,ale kto vedie USA ?
Je to kresťan ?
Nevyhovuje to svetovému trendu zbaviť sa kresťanov lebo ich pokladajú za najradikálnejšiu prekážku pre globalizáciu v kultúre a náboženstve,pre svetovládu ?
Nebudú rozlišovať či to je pravoslávny či katolík či evanjelik.
Príde moslim do Talianska a kupuje mladé,atraktívne ženy a obracia ich na Islam a oni idú, za čím?Peniaze,peniaze,peniaze.
Idú na kásting so zatratením.
-------------------
Dialóg ano,no samozrejme po určitú hranicu,
nebojte sa tých čo môžu telo zahubiť,ale tých ,čo s telom aj dušu zahubia.
Libor Halik
Zde je ještě horší zpráva:
8.9.2010 Radio Vatikán. Křesťané se bojí zastat zmrzačeného učitele. Ernakulam. Katolická kolej Johna Henryho Newmana v indickém státě Kerala propustila z práce profesora T. J. Josepha, kterému v červenci muslimové usekli ruku za údajnou urážku Mohameda. Přestože profesor Joseph vyjádřil lítost nad neúmyslnou urážkou náboženských citů, vedení koleje usoudilo …More
Zde je ještě horší zpráva:
8.9.2010 Radio Vatikán. Křesťané se bojí zastat zmrzačeného učitele. Ernakulam. Katolická kolej Johna Henryho Newmana v indickém státě Kerala propustila z práce profesora T. J. Josepha, kterému v červenci muslimové usekli ruku za údajnou urážku Mohameda. Přestože profesor Joseph vyjádřil lítost nad neúmyslnou urážkou náboženských citů, vedení koleje usoudilo, že zaměstnanec musí být potrestán. Jak dodává agentura AsiaNews, dostal nejpřísnější trest, jaký zná indický vzdělávací systém. Prof. Joseph nejen přišel o práci, ale byl také zbaven práva na důchod a veškerých sociálních výhod, na něž měl nárok po 25 letech práce v školství. Agentura monitorující náboženské otázky v Asii neskrývá údiv nad tím, že žádná křesťanská organizace neměla odvahu přísný trest za údajné rouhání odsoudit, a to v době, kdy všichni ostře vystupují proti pálení Koránu evangelickým pastorem ve Spojených Státech, čteme v Asia News. Kauza profesora Josepha začala v březnu, kdy v textu připraveném ke zkouškám, radikální muslimové označili některé otázky za urážlivé. 4. července při návratu z kostela si na něj počíhala skupina muslimů a před očima jeho matky a sestry mu usekli ruku a zranili ho na dalších částech těla. Rádio Vaticana - Křesťané se bojí zastat zmrzačeného učitele. islám www.radiovaticana.cz/clanek.php4 Zde jasně vidíme, že KATOLICKÁ kolej propustila z práce svého katolického profesora, kterému předtím muslimové usekli ruku. Nejen přišel o ruku, ale i o práci a byl také zbaven práva na důchod a veškerých sociálních výhod. To je ekumenismus dnešních katolických šéfů s muslimy v PRAXI. Nemají úctu ke Kristu ani v eucharistii ani přítomnému v srdci katolického profesora. Že jim není hanba! Viz níže:
Vatikán proti pálení Koránu. Vatikán. Papežská rada pro mezináboženský dialog přijala s „hlubokým znepokojením“ zprávu o vyhlášení tzv. Dne spálení Koránu, „Koran Burning Day“, se kterým přišla jedna evangelikální komunita ve Spojených státech amerických v souvislosti s výročím tragického teroristického útoku na New York 11. září 2001. Není možné – píše se ve sdělení zmíněné Papežské rady – aby se proti politováníhodnému aktu násilí bojovalo gestem tak vážného pohrdnutí knihou, která je jedním náboženským společenstvím považována za posvátnou. Každé náboženství a jejich posvátné knihy, místa kultu a symboly mají právo na ochranu a respekt. Jde o respekt, který náleží lidem, kteří se k danému náboženství hlásí, a jejich svobodné volbě v náboženských otázkách“. „Nezbytná reflexe, která se všem nabízí vzpomínkou na 11. září – čteme dále ve sdělení – v nás vyvolává především city hluboké solidarity s těmi, kteří byli stiženi oněmi děsivými teroristickými útoky. S těmito pocity se modlíme za ně a za jejich drahé, kteří přišli o život. Všichni zodpovědní představitelé a všichni věřící jsou povoláni obnovit pevné odsouzení jakékoli formy násilí, zejména takového, které je pácháno ve jménu náboženství.“ Píše se ve sdělení Papežské rady pro mezináboženský dialog.