CÓRKA MARYI
311.9K

Matka Zbawienia: Poproś Moje dzieci, aby podjęły post przez jeden dzień, w Wielki Piątek, by zapobiec jednej światowej walucie

Mother of Salvation: Ask my children to do one day of fasting on Good Friday to prevent one world currency

KSIĘGA PRAWDY

wtorek, 27 marca 2012 roku, godz. 18.00

Moje dziecko, twoje cierpienie, razem z cierpieniem innych wybranych dusz, nasili się podczas Wielkiego Tygodnia.

Jest to tydzień, w którym zwodziciel zrani tak wiele dzieci Bożych, jak będzie w stanie, poprzez wojny, prześladowania i przemoc. To w tym czasie zadaje on wielkie cierpienia, takie jak te, które Mój najdroższy Syn znosił w czasie Swojej Męki na Krzyżu.

Moje dziecko, musisz powiedzieć tym wszystkim, którzy wszędzie zachęcają dusze do odmawiania Mojego Różańca świętego każdego piątku aż do Wielkanocy, że jestem bardzo zadowolona.

Dusze, które ratują, a także ich własne cierpiące narody – wszystkie doznają pomocy dzięki tym pobożnym praktykom.

Teraz, w czasie wielkich cierpień na całym świecie, więcej ludzi odczuwa Miłość Mojego Syna. On łagodzi ich ból dzięki Swoim szczególnym Łaskom i koi ich dusze Mocą Ducha Świętego.

Dzieci, wasze modlitwy, które z taką miłością przedstawiacie w Niebiosach, są wysłuchiwane. Musicie przez cały czas szukać pomocy Mojego Syna i Mojego Ojca Przedwiecznego. Każda modlitwa, bez względu na to, jak niewielka, jest wysłuchiwana i jest na nią udzielana odpowiedź zgodnie z Wolą Boga Najwyższego.

Moje dziecko, poproś Moje dzieci, by podjęły post przez jeden dzień, w Wielki Piątek, aby zapobiec wprowadzeniu jednej światowej waluty. Wasze modlitwy i post mogą tego dokonać. Gdy tylko będziecie odmawiać tę modlitwę w czasie waszego postu, Mój Ojciec Przedwieczny powstrzyma tych ludzi od narzucenia wam tego programu oszczędnościowego, który planują, by móc was kontrolować.

Ci sami ludzie chcą usunąć chrześcijaństwo, tak więc jest ważne, abyście poprzez szczególne ofiary zapobiegli, by tak się nie stało.

Modlitwa Krucjaty 42
Modlitwa na post dla zablokowania jednej światowej waluty

O Boże Najwyższy, ofiaruję Ci mój dar postu, abyś powstrzymał uścisk zła na świecie, planowany obecnie, aby pozbawić mój kraj pokarmu, łącznie z Chlebem Życia.

Przyjmij moją ofiarę i wysłuchaj moich błagań za inne narody, by ochronić je przed cierpieniem, które jest teraz planowane przez antychrysta.

Zachowaj nas, drogi Panie, od tej nikczemności i chroń naszą wiarę, abyśmy mogli Ciebie czcić w wolności, której potrzebujemy, by kochać Cię i wielbić na wieki wieków. Amen.


Moje dziecko, jeden dzień postu, w Wielki Piątek, przyniesie narodom wiele wolności od złego ducha i tych, którzy podążają za jego niegodziwymi pragnieniami kontrolowania finansów wszystkich narodów.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia
Matka Boga

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…wielki-piatek-by-zapobiec-jednej-swiatowej-walucie
CÓRKA MARYI
"Moje dziecko, jeden dzień postu, w Wielki Piątek, przyniesie narodom wiele wolności od złego ducha i tych, którzy podążają za jego niegodziwymi pragnieniami kontrolowania finansów wszystkich narodów."