Clicks1.5K
Libor Halik
2
Tato pí Blažková poslala udání na arcibiskupa Duku do Říma Františkovi. Je to komické, jak sami poslechem zjistíte. 16.2.2018 v 9.30 ČRoPlus. Paní Blažkové oponuje Alexandr Tomský vyrostlý v Anglii.More
Tato pí Blažková poslala udání na arcibiskupa Duku do Říma Františkovi.

Je to komické, jak sami poslechem zjistíte. 16.2.2018 v 9.30 ČRoPlus. Paní Blažkové oponuje Alexandr Tomský vyrostlý v Anglii.
Caesar
To pachne halíkovinou. Za tým je ten blazon Halík, co si myslí, ze bude kardinalom a primasom miesto Duku.
Církev pod Dukou "hnědne". Neprodlužujte mu mandát, píše část katolíků papežovi
domaci.eurozpravy.cz/…/215397-cirkev-p…

Čichám, čichám Halíkovinu.
Kardinál Duka na rozdíl od dobytka Halíka a pražské kavárny prostě a jednoduše uznává zvolení Miloše Zemana českým prezidentem většinou občanů …More
To pachne halíkovinou. Za tým je ten blazon Halík, co si myslí, ze bude kardinalom a primasom miesto Duku.
Církev pod Dukou "hnědne". Neprodlužujte mu mandát, píše část katolíků papežovi
domaci.eurozpravy.cz/…/215397-cirkev-p…

Čichám, čichám Halíkovinu.
Kardinál Duka na rozdíl od dobytka Halíka a pražské kavárny prostě a jednoduše uznává zvolení Miloše Zemana českým prezidentem většinou občanů naší republiky, hele vy fašističtí křiklouni vy se s tím opravdu nejste schopni smířit???

Je to hnus Kacířské ancikristovské neomarxistické kliky začínají pronikat i do církve svaté!A není se čemu divit-vždyť ten jejich guru,ten pyjus co dlí ve Vatikánu je toho jasným příkladem,a u nás má svého hlavního žáka bonzáka a flanďáka Halíka,katolickou buznu Putnu a spol. A proto takový pravý služebník boží jako např.kardinál Duka co má na islám,havloidy,Brusel atd. své jasné názory,tak ten jim leží v žaludku jako znesvěcená hostie.
Mladí fašističtí neobolševici ,kteří se vetřeli do katolické církve ,útočí,pozor na to !
inu není se co divit když i současný papež je stejný,akorát není mladý..
Pokud pana kardinála Duku kritizují gayové, lesby a Halík, tak je to pro mne jeden z důkazů, že pan kardinál Duka dělá svou práci dobře. Oceňuji i jeho korektní vztahy s prezidentem republiky ( na rozdíl od jeho předchůdce kardinála Vlka ).

Duka: Halík je v církvi menšina, většina souzní se mnou
echo24.cz/…/duka-halik-je-v…
Manuel Gabriel
Neomarxistka a levicové extrémistka, která si říká katolička, pí*a Blažková, je vedle jak ta jedle. Je mi stydno za ni. Ti novus ordo římští protestanti nepřestanou v revoluci, dokud ji nedokončí....naštěstí přijde Velký Monarcha a svatý papež, jakmile započne šestý věk, po třetí válce.